اعتراض‌ خیابانی، به معنای تقابل با نظام نیست
۶۵۳۸۸۰
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
۱۳۴۴۰ 
رئیس اسبق سازمان صداوسیما در واکنش به اجتماعات چند روزه گذشته مردم در برخی از استان‌ها گفت: مردم اگر ببینند مسئولان‌شان دچار دعواهای زننده شده و کاری برای آنها انجام نمی‌دهند و از سویی سخنان رهبری را نشنیده‌اند به طور حتم اعتراضات خود را به خیابان‌ها می‌آورند و از مسئولان می‌خواهند که رهبری را حمایت کنند.
خبرگزاری ایلنا: رئیس اسبق سازمان صداوسیما در واکنش به اجتماعات چند روزه گذشته مردم در برخی از استان‌ها گفت: مردم اگر ببینند مسئولان‌شان دچار دعواهای زننده شده و کاری برای آنها انجام نمی‌دهند و از سویی سخنان رهبری را نشنیده‌اند به طور حتم اعتراضات خود را به خیابان‌ها می‌آورند و از مسئولان می‌خواهند که رهبری را حمایت کنند.

سیدعزت الله ضرغامی در حاشیه برگزاری آیین ۹ دی در یاسوج در پاسخ به این سئوال که به نظر شما چرا برخی از مردم استان‌های کشور اکنون شعار علیه دولت سر می‌دهند، گفت: مردم وقتی صدای خود را بلند می‌کنند که احساس می‌کنند رهبری تنها شده و سخنان ایشان نیز از سوی دولتمردان اجرایی نمی‌شود؛ آنگاه خودشان صدای‌شان را بلند می‌کنند.

وی با بیان اینکه در اجتماعات چند روز گذشته ممکن است چهار- پنج نفری نیز ساختارشکنانه شعار سر دهند، اظهار داشت: به طور حتم مردم همین‌ها را هم کنار می‌زنند زیرا که انقلاب ما متعلق به همین مردم است.

رئیس شورای عالی مجازی ایران گفت: اعلام نارضایتی‌ها در برخی از استان‌های کشور هیچ مغایرتی با انقلاب و یا ضدیت با انقلاب ندارد و کسانی که فکر می‌کنند اینها روبه‌روی انقلاب ایستاده‌اند، سخت در اشتباه هستند.

ضرغامی با تاکید بر اینکه اعلام ناراحتی و آوردن اعتراضات به خیابان‌ها توسط مردم به معنای تقابل با نظام و انقلاب نیست، اظهار داشت: ما از مردم و معترضین می‌خواهیم که شاخص را رهبری قرار داده و حرف رهبری انقلاب را به گوش بسپارند.

وی افزود: در خیابان پاستور که محل تردد من است همیشه تعدادی از مالباختگان زن هستند و پنج- شش ماه است که این تجمعات ادامه دارد و البته به نظر می‌رسد کسی هم پاسخگوی آن نبوده است که نتیجه پیگیری نکردن مشکلات و دغدغه‌های مردم اعتراضاتی است که این روزها شاهد آن هستیم.

وی گفت: دولتمردان در تمامی زمینه‌ها باید توجه کنند که رهبری چگونه سخن می‌گوید و حتما به یاد دارند که رهبری چند ماه پیش نیز از وضعیت اقتصادی کشور اظهار گله‌مندی کرده بود.

وی گفت: مردم اگر ببینند مسئولان‌شان دچار دعواهای زننده شده و کاری برای آنها انجام نمی‌دهند و از سویی سخنان رهبری را نشنیده‌اند به طور حتم اعتراضات خود را به خیابان‌ها می‌آورند و از مسئولان می‌خواهند که رهبری را حمایت کنند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیمای کشور برای سخنرانی در بزرگداشت ۹ دی به یاسوج سفر کرده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/10/09
شما همچین چیزی از اعتراض های مردم شنیدی؟
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/10/09
چی داری میگی تو مردم دارن از گرانی ودزدی واختلاسها به آخر خط رسیدن بعد اسم خودت رو هم گذاشتی نخبه سیاسی بخدا توهم زدی با این حرفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
سیری داداش
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1396/10/09
تبریک به دولت در سایه امیدوارم زمینه سازی برای فتنه جدیدی صورت نگیرد
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1396/10/09
فرمایش شما کاملاً صحیح میباشد....
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/10/09
ولی فکر کنم نظر مردم چیز دیگری است و شما یا متوجه منظور مردم که مطالبات خود را از جمله فساد و گرانی گسترده و... است را یا درست نشنیده اید یا تعبیر غلطی بکار می برید.
پاسخ ها
م. ک
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
سلام وقتی دولت قبل میخواست یارانه بده وبجاش اب وبرق وگاز نان وبنزین راگران بکنه میگفت سالی چندین هزار کیلومتر اتوبان میشه درست کرد
United Arab Emirates
13:34 - 1396/10/09
آقای عزیز میشه

واقع بینانه تر ببینید لطفا......
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1396/10/09
اقای ضرغامی اسمی از گرانی تبرم وسختی زنگی مردم را بزبان نیاوردید حتما شما جزو اشرافیت هستید
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1396/10/09
برو گوشهات را معاینه کن ببین حرف مردم چیه
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1396/10/09
وقتی تلویزیون مثل زمان خودت سانسور باشه میشه این
United States
14:44 - 1396/10/09
ضرغامی مدافع حقوق ملت شده خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1396/10/09
شما جز طبقه اشرافی هستین و واقعا گوش هاتون حرف مردم بدبخت رو نمیشنوه
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1396/10/09
بخدا مردم نون ندارن ببرن سر سفره خونوادشون.این تجمع ها اصلا سیاسی نیست اصلاااااا.ب بهونه سیاسی بودن میخوان جلو تجمع مردمو بگیرن دوستان
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1396/10/09
چرا چرت وپرت می گی...فشار اقتصادی پدر مردم رو در آورده. ...مردم شاغل چیزی نمی تونن بخرن وای به حال مردمی که شغل هم ندارن....دلیلش هم اینکه مدیران کشور حقوق های نجومی می گیرند و بعضی هم اختلاس های کلانی انجام می دن ...اون وقت من بدبخت به خاطر گرفتن ده میلیون وام به هزار نفر رو انداختم....خوب پدرمون در اومد...
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1396/10/09
برو بده پزشک گوشاتو ببینه!!احتمالا نمیشنوی
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1396/10/09
ازفقروبیکاری های اعتراض مسالمات امیزاجازنمیدین این میش شعارشون چون میبینن بهشون نمیرسن بیشترین بیکارتودنیاییم وبرعکس بیشترین مهاجروداریم ومخصوص افغانیای نتیجش این میش بیش از۳۰درصدسرپرست خانوادهابیکارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج