ناپدری شکنجه گر در آستانه محاکمه
۶۵۴۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۶
۲۱۴۳۹
یكشنبه آینده در دادگاه اطفال
ناپدری سنگدل كه به اتهام شكنجه هانیه ۸ ساله گناهكار شناخته شده بود، یكشنبه آینده ـ ۱۶ مرداد ماه ـ در شعبه ۱۱۸۴ دادگاه اطفال تهران محاكمه می شود.
ناپدری سنگدل كه به اتهام شكنجه هانیه ۸ ساله گناهكار شناخته شده بود، یكشنبه آینده ـ ۱۶ مرداد ماه ـ در شعبه ۱۱۸۴ دادگاه اطفال تهران محاكمه می شود.

هانیه روزهای پایانی فروردین امسال بر اثر شكنجه های ناپدری اش به بیمارستان رسول اكرم (ص) تهران منتقل شد و در حالی كه با مرگ دست و پنجه نرم می كرد، با تلاش پزشكان زنده ماند.

در پی این كودك آزاری و تشكیل پرونده قضایی در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ۲۹ تهران، مادر و ناپدری هانیه با دستور قضایی بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفتند.

در حالی كه مادر كودك آسیب دیده، شوهرش را عامل حادثه معرفی كرده و گفته بود، حمید ـ ناپدری هانیه ـ به دلیل اعتیاد به هروئین، بارها فرزندش را در غیاب او شكنجه داده و دست و پای هانیه را سوزانده است، اما در ادامه تحقیق مشخص شد، این زن هنگام شكنجه دخترش حضور داشته ولی از ترس تهدیدهای حمید سكوت كرده است.

در پی اظهارات مادر هانیه، ناپدری اش نیز بازجویی شد و با پذیرفتن اتهام كودك آزاری اظهار كرد كه هروئین مصرف می كرده و به خاطر شیطنت های هانیه او را بارها شكنجه داده و با سیخ داغ و آب جوش بدنش را سوزانده است.

وی پذیرفت در شب حادثه آنقدر هانیه را كتك زده كه او بیهوش شده بود. پس از اخذ آخرین دفاع از متهمان و پایان یافتن تحقیقات قضایی ـ پلیسی در رابطه با این پرونده كودك آزاری مشخص شد مادر كودك در شكنجه دادن وی نقشی نداشته است، بنابراین برای وی منع تعقیب قضایی صادر و مادر هانیه آزاد شد. اما ناپدری گناهكار شناخته شد و بازپرس پرونده او را به اتهام مشاركت در كودك آزاری مستحق تشدید مجازات با اعمال ماده ۶۱۴ قانون مجازات اسلامی دانست و پرونده وی را با صدور كیفرخواست به دادگاه ارسال كرد. به این ترتیب ناپدری سنگدل روز یكشنبه آینده ـ ۱۶ مرداد ماه ـ از زندان به شعبه ۱۱۸۴ دادگاه اطفال تهران انتقال می یابد تا محاكمه شود.

منبع: جام جم آنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج