حماس: اقدام ترامپ مشوقی برای اسرائیل است
۶۵۴۶۶۱
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
۷۰۷۴ 
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که تلاش حزب تندروی لیکود در جهت تصویب قانون الحاق کرانه باختری به مناطق تحت اشغال اسرائیل نشان می‌دهد که اقدام دونالد ترامپ به اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، این رژیم را به اجرای سیاست‌های نژادپرستانه‌اش تشویق کرده است.
خبرگزاری ایسنا: جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که تلاش حزب تندروی لیکود در جهت تصویب قانون الحاق کرانه باختری به مناطق تحت اشغال اسرائیل نشان می‌دهد که اقدام دونالد ترامپ به اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، این رژیم را به اجرای سیاست‌های نژادپرستانه‌اش تشویق کرده است.

حازم قاسم، سخنگوی حماس با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که تشدید روند شهرک‌سازی در کرانه باختری و اقدام فزاینده دولت صهیونیستی به ساخت و ساز هزاران واحد مسکونی از میزان تجاوزات اسرائیل پرده برمی‌دارد.

وی تصریح کرد که حماس ضمن هشدار درباره خطرات سیاست‌های دولت اسرائیل، تاکید می‌کند که تداوم انتفاضه ملت فلسطین و تشدید مقاومت این ملت علیه نظامیان و شهرک‌نشینان اسرائیلی تمامی طرح‌ها و  توطئه‌های اسرائیل را به شکست می‌کشاند و آنها را عقیم می‌سازد.

وی از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست تا تصمیماتی متناسب با سطح چالش‌ها و طرح‌های شهرک‌سازی اتخاذ کند و آشکارا دست کشیدن از روند سازش را اعلام دارد و به همکاری و هماهنگی امنیتی با رژیم اشغالگر قدس پایان بخشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج