با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۵۷۸۹۴
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
۲۷۳۷۹
تصور کنید با مردی ازدواج کنید و بعد بفهمید او عادت‌های بدی دارد که اصلاح پذیر نیستند. اولین چیزی که آروز می‌کنید چیست؟ احتمالا می‌گویید‌ای کاش قبلا می‌دانستم مردی که چنین ویژگی‌هایی دارد برای ازدواج مناسب نیست.

برترین‌ها: تصور کنید با مردی ازدواج کنید و بعد بفهمید او عادت‌های بدی دارد که اصلاح پذیر نیستند. اولین چیزی که آروز می‌کنید چیست؟ احتمالا می‌گویید‌ای کاش قبلا می‌دانستم مردی که چنین ویژگی‌هایی دارد برای ازدواج مناسب نیست.

خب ما حالا در این مطلب نکاتی را به شما می‌گوییم که لازم است پیش از ازدواج بدانید. البته پیدا کردن مردی که کامل باشد غیرممکن است (گشتیم نبود، نگرد نیست!)، ولی این دلیل نمی‌شود استاندارد‌ها را کنار بگذاریم و با کسی ازدواج کنیم که عادات آزاردهنده‌ای دارد. شما باید با مردی ازدواج کنید که کاملا «مناسب شما» باشد. هر چند نقاط ضعفی خواهد داشت (همه‌ی ما داریم، مگر نه؟!)، اما نقطه ضعف با عادت فرق می‌کند.

با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید!

عادت‌ها چیز‌هایی هستند که ما طی سال‌ها یادگرفته‌ایم انجام‌شان دهیم؛ با رفتار‌های ما عجین شده‌اند و آن‌ها را ناخودآگاه انجام می‌دهیم. این عادت‌ها نه تنها ممکن است شما را آزرده کنند، بلکه عملا تغییر دادن رفتار یک مرد غیر ممکن است! اگر مردی هرکدام از ده عادت زیر را داشته باشد، مناسب ازدواج نیست.

همیشه بهانه می‌آورد

انگار هیچوقت نمی‌تواند یک جواب کامل و مستقیم به شما بدهد و در عوض، متوسل به بهانه‌هایی بچه‌گانه و بی‌اساس می‌شود. هر بار که او بهانه‌ای می‌تراشد، نابالغ بودن خودش را به شما نشان می‌دهد. ضمنا این احتمال هم وجود دارد که دروغ می‌گوید. بهانه آوردن، کار بچه‌هاست و شما می‌خواهید با یک مرد ازدواج کنید نه با یک بچه!

کوته‌فکر و متعصب است

مرد‌هایی که کوته نظر هستند واقعا شما فرسوده می‌کنند. آروز می‌کنید کاش به جای اینکه تمام آخر هفته را پای تماشای فوتبال بنشینند، قبول می‌کردند که کار جالب‌تری انجام دهند، دست از تشر زدن برمی‌داشتند یا اینقدر دیگران را قضاوت نمی‌کردند. بعضی از مرد‌ها انگار نسبت به موضوعاتی خاص، دید بازتری دارند، اما در سایر زمینه‌ها، کوته فکر هستند.

این ویژگی هم آزاردهنده است، چون می‌تواند روابط شما را هم آلوده کند. مثلا تصور کنید یک قرار کاری با همکار مردتان دارید و دقیقا می‌دانید در چه موردی قرار است گفتگو کنید چه اتفاقی قرار است بیفتد، اما همسرتان به او اعتماد ندارد و به شما می‌گوید همه‌ی مرد‌ها فقط از شما رابطه‌ی جنسی می‌خواهند و شما نباید به ملاقات این مرد بروید. اگر همسر شما همچنان در قرن نوزدهم سِیر کند و نگرش محدود آن دوران را داشته باشد، لایق ازدواج با شما نیست.

داد و فریاد می‌کند

مردی که عادت دارد زود از کوره دربرود و داد و فریاد راه بیندازد، هیچ امیدی به اصلاحش نداشته باشید، چون این عادتی است که از بین رفتنی نیست. اگر با مردی آشنا شده‌اید که داد می‌زند و هوار می‌کشد و توهین کلامی به دیگران می‌کند، خیلی زود از او فاصله بگیرید و ترکش کنید.

با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید!

زیر قول‌هایش می‌زند

اگر مردی که قصد ازدواج با او را دارید مدام زیر قول‌هایش می‌زند، علامت خوبی نیست. این رفتار او اعلام می‌کند که این عادت بد را سالهاست با خود دارد و امیدی به تغییرش نیست. وفای به عهد نکردن او شما را فرسوده و رنجور خواهد کرد. یک یا دو بار زیر قول زدن شاید مشکل بزرگی نباشد، اما اگر این رفتار ادامه پیدا کند، باید آن را پرچم قرمزی بدانید که بروز مشکلات بزرگ بعدی را نشان می‌دهد. به زبانی دیگر بگوییم؛ او با زیر قول زدن‌هایش به شما بی‌احترامی می‌کند و ارزشی برای رابطه‌تان قائل نیست و شما را یک احمق فرض کرده است. بدقولی‌های او نشاندهنده‌ی این است که به اندازه‌ی کافی به شما اهمیت نمی‌دهد و احتمالا در آینده هم تغییر نخواهد کرد.

دروغ می‌گوید

اگر مردی که می‌خواهید با او ازدواج کنید، با وقاحت تمام به چشم‌های شما نگاه می‌کند و به شما دروغ می‌گوید و با اینکه شما آشکارا می‌دانید این یک دروغ است، اما او زیر بار نمی‌رود، یک هشدار جدی است که این مرد قابل اعتماد نیست. دروغگویی عادت بدی است که به راحتی در رفتار انسان جا خوش می‌کند، اما به سختی می‌توان از آن خلاص شد. اگر بیشتر از یک مورد، دست مرد مقابل‌تان را رو کردید پس باید این را بدانید که او مناسب ازدواج نیست.

شما برای او در اولویت نیستید

اگر مردی که قصد ازدواج با او را دارید شما را به دیگران ترجیح نمی‌دهد باید از خودتان بپرسید: پس چه زمانی من الویت او خواهم بود؟! جواب، هرگز است. مرد‌هایی که همسرشان برای‌شان الویت ندارد معمولا عادت به رفیق بازی دارند یا کار و سرگرمی‌شان برای آن‌ها الویت دارد. برای اینگونه مردها، عشق آخرین چیزی است که سراغش خواهند رفت. فکر نکنید می‌توانید این عادت را از سرش بیندازید.

با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید!

انحصارطلب و وابسته است

در ابتدا کمی وابستگی ایرادی ندارد، حتی قشنگ هم هست. اما وقتی مدتی از شروع رابطه‌تان گذشته و او همچنان بسیار انحصارطلب و وابسته است، عادتی است که احتمالا نمی‌تواند آن را ترک کند. این مرد به احتمال زیاد یک سلطه گر است که دوست دارد همیشه شما را کنترل کند و تحت فرمان او باشید. چنین مردی مناسب زندگی مشترک نیست.

دوست دارد همیشه در بحث‌ها بَرنده باشد

اگر مردی که قصد ازدواج با او را دارید، با پیروزی در بحث و جدل‌های‌تان احساس رضایت و خوشنودی می‌کند و اگر غیر از این باشد، برآشفته شده و نارضایتی خود را به روشی ناخوشایند بروز می‌دهد، پس عادت بدی دارد که پرچم قرمزی برای شماست. در یک رابطه هیچ کدام‌تان نباید با آروزی بُرد وارد بحث شوید، بلکه هدف از بحث و گفتگو این است که راه حلی پیدا کنید که مناسب هر دو طرف باشد.

مسئولیت‌پذیر نیست

وقتی زیر بار اشتباهات‌مان نمی‌رویم و مسئولیت اشتباه خود را نمی‌پذیریم، مانند بچه‌ها رفتار می‌کنیم. اگر تقصیر را گردن شخص دیگری بیندازیم که دیگر بدتر! تازه بدتر از این‌ها هم این است که به خودمان فرصت درس گرفتن از اشتباهات‌مان را نمی‌دهیم. اگر این ویژگی‌هایی است که در مرد مقابل‌تان می‌بینید، با او ازدواج نکنید.

با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید!

سبک زندگی ناسالمی دارد

اگر زیاد سیگار می‌کشد و ...، اما شما سبک زندگی سالمی دارید، باید خیلی هوشمندانه تصمیم بگیرید؛ درست است که هر کسی که اراده کند می‌تواند سیگار کشیدن و ... را ترک کند و عادت‌های سالم را جایگزین کند، اما اگر این مرد قبلا برای ترک کردن تلاش کرده و موفق نشده، پس بهتر است فکر ازدواج با او را از ذهن‌تان بیرون کنید.

منبع: beautyandtips

هدی بانکی
انتشار یافته: 80
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
14:07 - 1399/01/11
از نظر من خانم باید زیبا و خوش اندام باشد مرد هم خوش اخلاق و دست ودلباز
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
مرد زشت به لعنت سگم نمی ارزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
زن به جای خوشگلی و خوش اندام بودن اول باید اخلاق خوب داشته باشه سگ اخلاق باشه ولی مانکن باشه به چه دردی میخوره؟؟؟!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نظرتو واسه خودت نگه دار
بدون نام
Switzerland
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
با ادم کوته فکر و متعصب به هییییچ عنوان ازدواج نکنید همچین شخصی بیمار روانیه
والبتهذمردهای هیز که بعد ازدواج هم در گفتار نگاه و یا رفتار هنوز چشمشون دنبال زنهای دیگر هم هست
این دو دسته بیمارند هرگز هرگز هم درمان نمیشن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
راسته میگن عقل مردها به چشم شونه

تنها معیار مرد ها در انتخاب همسر قیافه و اندام هست بعد از ازدواج هم همه چی از اون خانم میخوان و فکر می کنن باید صاحب همه کمالات دنیا باشن
تویی که تنها به زیبایی ظاهری اعتقاد داری باید همه عمرت رو با همون ظواهر سر کنی و حق اعتراض نداری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
سگ بیچاره لعنتش خیلی بهتر از این مرداس
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
متاسفانه با یکی ازدواج کردم به محض کوچکترین بحث زنگ میزد یا پیام میداد به پدرم خواهرم مادرم..بدترین حرفا رو راجع به من میزد ..چرا با تو ازدواج کردم من سرترم قدم بلنده از تو جذاب ترم..خلاصه انقد تکرار کرد که از زندگیم پرتش کردم بیرون بعد دو سال درگیری..الان میگم کاش همون بار اول جلوش و میگرفتم چون مردها عوض نمیشن.
Iran (Islamic Republic of)
14:21 - 1399/01/11
بعضی از مردا متاسفانه همه این خصوصیت هارو عشق میدونن ولی نمیدونن خودشون مشکل دارن و اینا عشق نیست عقده‌ست! ولی کمش هم برای پایداری زندگی لازمه بنظرم. .وافقین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
بیماریروحی روانی دارند و درمان هم نداره سایگوپت هستند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
سایکوپات *
Iran (Islamic Republic of)
14:24 - 1399/01/11
برترینها دوباره با این خبراتون دعوا جنسیتی راه نندازید لطفا
پاسخ ها
بدون نام
Switzerland
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
چیش دعوای جنسیتی اتفاقا خیلی هم بجا بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
واقعا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
کاربر 8:18

آره اروا عمت همین حالا نگاه کن خیلی از کاربر ها(زنها)چی علیه مردها گذاشتن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
حقتونه خب
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
کاربر 7:20

غلط کردی خب
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اگه مخالفتی از طرف زن ها صورت گرفته چرا یکم عقلتون رو بکار نمیندازین تا متوجه بشین حتما اشکالی در این موضوع هست؟
اول بگم که من یه مرد هستم
منطق داشتن تو این مسائا واقعا خوب چیزیه. وقتی یک نفر تو یه موضوع حالا خونوادگی یا اجتماعی شکایتی میکنه همه ی شما ها سعی میکنین به عدالانه ترین حالت ممکن منطق رو بکار ببرین و با در نظر گرفتن همه ی دیدگاه ها بهترین نتیجه گیری رو برای فرد بکنین تا شکایتش رفع بشه
تا مسائل جنسیتی میاد وسط و یکی از جنس مخالفش اعتراض میکنه ، جنس مخالف از خودش دفاع میکنه بدون اینکه دیدگاه های مختلف رو بسنجه و منطقی تصمیم بگیره
سعی دارم بگم چرا خودمون رو جای دیگران نذاریم تا درست تر متوجه بشیم منظورشون چیه؟ چرا من بهترم من درست میگم ها رو کنار نذاریم ، همه ما انسان ها اشتباهاتی مرتکب میشیم باید این واقعیت رو قبول کرد
و همون طور که سقراط میگه تنها چیزی که من میدونم اینه هیچی نمیدونم
Iran (Islamic Republic of)
14:25 - 1399/01/11
عزیزم شما انگار دل خوشی داری ؟!همه ی مردا بیشتر این ویژگی هارو دارم و آدم و زجر کش میکنن!!کاریشم نمیشه کرد عملا!!!!یا باید اصلا قید ازدواج و بزنی یا پی این چیزها رو به تنتون بمالید خواهرهای عزیزم ،اینطوری نیست که بشه کسیو پیدا کنید که هیچ کدوم از این ویژگی هارو نداشته باشه!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
همون دور ازدواجو خط بکشید عاقلانه ترین کارو کردید
بدون نام
Switzerland
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
دیگه شما فشار باعث شده به هر خری بله بگی تقصیر ملت چیه
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
تنها ماندن هزار بار بهتر از ساییدگی مغز و روحه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
دقیقا همسر من هیچکدوم از این ویژگی هارو نداره ب لطف خدا...یه مرد به تمام معنا در یک جمله....بهترینه.خدایاشکرت
اینو گفتم که ادمای بدبینی مث تو گوش بقیه رو پر نکنن و همه بدونن دنیا قشنگی اای خودشو داره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
خوش بحال شما واقعا خانوم محترم
منکه ناامید شدم کامل
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
کاملا درست میگید..
Iran (Islamic Republic of)
14:32 - 1399/01/11
اینارو نمیگفتید هم خودمون میدونستیم
پاسخ ها
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مقاله خوبی بود .ممنون. همین مقاله رو در مورد خانمها نیز بگید لطفا"
Iran (Islamic Republic of)
14:35 - 1399/01/11
خانم بانکی خسته نشدی از ترجمه مطالب بی ارزش یه طرفه بر ضد مردها؟!
مثلا با این مطلب خواستی بگی خانما همشون کامل هستن، مردها نه؟! لابد امبر هرد که به جانی دپ خیانت کرد و حتی بهش آسیب جسمی رسوند و به دروغ همه چی رو انداخت گردن شوهرش، زن نیست !
پاسخ ها
بدون نام
Switzerland
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
والا این خصوصیات در هر موجودی نکوهیده است حالا چرا فکر میکنید اینکه بگن مرد صاحب این خلقیات مشکل داره بهتون ستم شده
اخه بابا چند تاشون رسما بیماری و تیک روانیه دیگه
بدون نام
Germany
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
پس خشونت خانگی رو زن میندازه فکر کنم ببین تو خودت الان با این حرفت خصوصیات بالا رو داشتی .... ما نمیگیم زن کامله ولی مرد هم کامل نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نه این جور مساٹل اصلا به چشمشون نمیاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
جانی دپ هم به کتک زدن امبر قبل از همه اینها اعتراف کرد و کارهای امبر جهت تلافی بود اگه خودتو به ناشنوایی نزده بودی اینارو میشنی
سودی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
تو این سی سالی که زندگی کردم همش اخبار مردی زنش رو کشت پدری دخترش رو کشت برادری خواهرش را کتک زد تا سرحد مرگ شنیدم و دیدم حالا یک زن اونم معلوم نیست واقعا این کارو کرده یا نه و اگر کرده به شماها و من هیچ ربطی نداره شده واسه شما یه بهونه که هرجا حرف کم میارید سریع دهنتو واکنید و بگیدش اگه خیلی زرنگید این مثالاتونو 5 تا بکنید در عوضش من 5هزارتا خشونت مرد به زن رو نمونه مثال میزنم واستون وای بر شما امیدوارم جهنم واقعیت داشته باشه هرچند که خود خدا هم نر پرسته
Iran (Islamic Republic of)
15:07 - 1399/01/11
تا نریم تو زندگی باهاش که نمیدونیم
پاسخ ها
بدون نام
Switzerland
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
چرا تو دوره اشنایی ،دوستی یا نامزدی هم میشه فهمید فقط باید تو مقعیتهای والش دار وارد بشن مثل یک جمع دوستانه
یا یه فعالیت جمعی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
دقیقا!!!!! مردم یک پا بازیگر حرفه ایی شدن یارو به دیونه تو تیمارستان گفتی زکی بعد تو برخورد اول که میبینیش میگی واوو چقدر جنتلمن و مبادی آدابه
Iran (Islamic Republic of)
16:21 - 1399/01/11
پس اصن نباید ازدواج کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
راستشو بخواي آره. در نهايت تعداد كساني كه به مرور پشيمون ميشن و تنها چيزي كه اونها رو به زندگي مشترك وصل ميكنه بچه هاشونه زياد و زيادتر ميشه.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مرد خوب اگه باشه تو ایران یا نیست یا آنقدر کمه که میشه گفت نیست
سودی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
واقعا درسته نباید ازدواج کرد میدونم واسه همه مجردا یه چیزی ته دلشون هست که میخوان امتحان کنن متاهلی رو خوده منم همینطورم گاهی دوست دارم ازدواج کنم ولی یک ساعت بعدش پشیمون میشم واقعا این دوره نمیتونی ازدواج کنی و آرامش و راحتی داشته باشی دقیقا خودتو میندازی توی یک چاه عمیق و خطرناکه که تهش دیوونه و افسرده می شی
مجرد بودن یک سختی هایی داره ولی سگش شرف داره به یک روز متاهل بودن
Iran (Islamic Republic of)
16:44 - 1399/01/11
کار از کار گذشته ازدواج کردیم
Iran (Islamic Republic of)
18:38 - 1399/01/11
الان مثلا اگر زنی این ویژگی هارو داشته باشه کیس خوبیه؟ کلا اینا صفاتین که برای زندگی مشترک مضرن، به جنسیت ربط نداره که. واقعا چطوری یه مرد میتونه با یه زن دروغ گو و بهانه گیر و لج بازی زندگی راحتی داشته باشه؟ همونطور که یه زن نمیتونه با همچین مردی زندگی کنه. الکی جنسیتی نکنین اینارو.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
دقیقا ، به خدا همین نویسنده بره این مطالبو در قالب کلیپ تو یوتیوب بذاره به واکنش تند (فحش و حرف های زننده) مردها روبرو میشه
سپید
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
ربطی به زن و مرد نداره------ خدای من عقلتونو بکار بندازید!!!! انقدر همه چیزو جنسیتی نکنید همه ما چه زن چه مرد مشکلات و خصوصیات بد داریم مخصوصا اگر داریم تو ایران با این شرایط جهنمی زندگی می کنیم اصل قضیه اینه که دیگه نباید ازدواج کرد نه تو کشور ما و نه با این مشکلاتی که هست و باعث شده همه مشکل روانی و شخصیتی پیدا کنن
Iran (Islamic Republic of)
20:19 - 1399/01/11
همسر من این خصوصیاتو با یه سری خصوصیات بد دیگه داشت که ازش جدا شدم واقعا جونمو به لبم رسونده بود
Iran (Islamic Republic of)
20:58 - 1399/01/11
ینی زنی که این خصوصیات رو داره مشکلی نیست؟فقط مردا؟
Canada
22:12 - 1399/01/11
همچنین با خانم هایی هم که این ویژگی ها رو دارند هم ازدواج نکنید آفرین
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1399/01/11
پس بشینین تا شوهر گیرتون بیاد چو بیشترا این شکلین
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1399/01/11
پس بشینین تا شوهر گیرتون بیاد چو بیشترا این شکلین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
منتطر شما تحفه های خودشیفته نیستیم جایی هم نشستیم پاشدیم فعالیت میکنیم تا بسوزید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
کرونا بهتر از شماست
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
صدسال میخواهیم نیاد
Iran (Islamic Republic of)
01:36 - 1399/01/12
برترین ها کلا مریضه
من نمی دونم از کدوم جهنم در رفته ای اومده که این اراجیفو به خورد ملت می ده ( همه مردها از شما رابطه جنسی می خواهند)
تمام مطالبی که می ذاره با رنگ جهالتش آمیخته می کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مردهای زورگو و متحجر درسته
Iran (Islamic Republic of)
01:40 - 1399/01/12
دمت گرم مهرداد زن ها خودشون فکر میکنند کامل هسن وهیچ مشکلی هم ندارن.در هر موضوعی سریع جبهه میگیرن وبحث رو جنسیتی میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مهرداد بحثو جنسیتی کرد آقای با اخلاق با شعور
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
کامل هستن از عقب
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1399/01/12
90 در صد مردها کوته فکر و متعصب و کورذهن هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
و زنی مثل تو هم حیوون پاچه گیر هستن
خداوکیلی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
باسلام وعرض ادب .
وقتی میگیم 90درصد یعنی برادر .وپدر و پسر و شوهرخودمهماینچنین هستند..!!!؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
اون ده درصد که تو ایران نیستن خیلی کم باشن شاید فقط روشن فکر نما باشن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
حالت خوبه
Iran (Islamic Republic of)
11:57 - 1399/01/12
ازدواج مزخرف ترین اقدام دنیاست والسلام!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
کاش اینو همه بفهمن من خودم سی سالمه و ازدواج نکردم تا الان هم زندگی آروم و نمیشه گفت بی دغدغه ولی نسبت به دوستام که همه ازدواج کردن و الان مثه سگ پشیمونن و و اگه منو کنارشون بزاری انگار ده سال ازشون کوچکترم زندگی ایدآل تر و بهتری دارم ولی هیچ پس اندازی ندارم و کار که میکنم فقط خرج همون ماهم در میاد حالا یک خواستگار پولدار دارم و خانوادم بخاطر همین مدام دارن فشار میارن که ازدواج کن تا کی میتونی کار کنی و سربار کی بعدا میخوای بشی(پدر و مادرم فوت شدن)حداقل اینجوری آیندت تامینه ولی بنظر خودم ازدواج اشتباه محضه و اصلا هم آدم فرصت طلبی نیستم ولی اگر شرایط کشورمون این جوری نبود شاید ازدواج می کردم ولی با این شرایط و اوضاع واقعا اشتباهه محضه
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1399/01/12
خب پس ازدواج نکنیم دیگه-پسر ایرانی همینه-اکثرشو داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
پسر ایرانی همینه ؟! ولی دختر ایرانی نداره خخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مجبور نیستی با ایرانی ازدواج کنی سراسر پر از مرد هست و قرار نیست حتما هموطن باشه بخصوص که دورگه ها ژن قوی تری دارن یعنی آینده بچتو هم تامین کردی
Iran (Islamic Republic of)
19:52 - 1399/01/12
بعضی مردای ایرانی به اسم غیرت خون زناشونو تو شیشه کردن خدا نگذره ازشون ای خدااااااااا به داد ما بی پناهام برس
Iran (Islamic Republic of)
22:30 - 1399/01/12
همه اینایی که اینجا نوشته شوهر من داره
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1399/01/13
پس با هیچ مردی نباید ازدواج کرد خصوصا نوع ایرانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
اتفاقا با زن ایرانی نباید ازدواج کرد چون اکثرا مثل تو سگ صفتن
Iran (Islamic Republic of)
10:53 - 1399/01/13
یه نصیحت خواهرانه به خواهرای خودم به فکر خودتون و زندگیتون اما اگه بچه میخواید فکر اونم باشید چون اوضاع ایران و مردم ایران بدرد بچه داری نمیخورن سر فرصت بشینید یه جفت خوب و خوش اخلاق و روشن فکر خارجی پیدا کنید، ترجیحا با تفاوت های ژنتیکی زیاد چون ژن بچه های شما قوی میشه و بخاطر نزدیک بودن ژن ها بچتون مشکلات بسیار جسمی روحی پیدا نمیکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
پس بدو بدو که خارجی ها در انتظارتون نشستن خخخخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
خارجی ها مگر افغانی ، پاکستانی، عراقی‌ باهاتون ازدواج کنه ولی اینکه فکر بکنید با مرد کشورهای مثل آمریکا یا اروپا ازدواج بکنید، زکی تو همین خیال باشین چون که اونها اصلا شما رو به هیچی حساب نمیکنن
Iran (Islamic Republic of)
00:25 - 1399/01/16
بدون نام 2:30

نیست که دعوتنامه برا شما فرستادن و نپذیرفتید !!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
بله بله من دو تابعیتی هستم و همسرم ایتالیایی هست باورت میشه پشمک جون
مهدی از کرج
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
خدا وند به انسان خرد عقل اتایا کرده
قبل ازدواج کتاب بخانید تحقیق کنید
6ماه نامزدی رابرای بی شوعور را گزاشتن
که هم دیگرا نگاه کنن هی خالی برای هم
ببندن؟؟ خرد خوب جیزیه
توانا بود هرکه دانا بود یا حق
Iran (Islamic Republic of)
20:01 - 1399/01/21
ب موارد خوبی اشاره شد تو انتخابتون براازدواج خیلی دقت کنید وگرنه یک عمر پشیمون میشین
Iran (Islamic Republic of)
01:10 - 1399/02/06
مردها خیلی خیلی نیاز به اصلاحات دارند .که از شمارش خارجه .ما زنها هم نیاز داریم اما شما ۹۵درصد نیاز دارید .صدای نکره ،دعوایی،تعصبات بی جا،زود جوش،بد دهن،الکی قلدر،نازیدن به زور بازو ،یه جو عقل بیشتر ندارید .۹۹درصد جرم و جنایت توسط مردهاست ،اگر یه بچه بدی به مرد نگه داره عرضه نداره اما زنها قادرند ۱۰تا بچه بزرگ کنند و این نشان توان بالای زنان در همه زمیته هاس،اگر رو نمیکنند نزارید پای ضعفشون ،ملاحظه ی شما مردها رو میکنن !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر