در اولین تمرین تیم ملی بسکتبال چه گذشت؟
۶۷۷۸۱۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
۸۷۷۷ 
پس از حضور رامین طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون بسکتبال اولین تمرین تیم ملی با تغییراتی اساسی برگزار شد.
ورزش سه: صبح امروز اولین تمرین تیم ملی بکستبال ایران آغاز شد. این تمرین تفاوت های بسیاری با سایر تمرینات تیم ملی داشت که اساسی ترین آن حضور رامین طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون در محل برگزاری آن، بازگشت صمد نیکخواه بهرامی به ترکیب تیم ملی و حضور مهران شاهین طبع به عنوان سرمربی بود.

رامین طباطبایی با حضور در جمع ملی پوشان گفت: همه شما را به خوبی می‌شناسم و در رقابت‌های مختلف بین‌المللی به عنوان ناظر و پزشک در کنارتان بوده‌ام و در حال حاضر هم به عنوان رئیس فدراسیون در خدمت تان هستم. فدراسیون بسکتبال حامی و پشتیبان شما و تیم ملی است و برنامه ما در حال حاضر همین مسابقات انتخابی جام جهانی و بعد از آن بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا است. بهترین کادرفنی موجود را برای تیم ملی انتخاب کردیم. همه آنها با تجربه هستند و سابقه بازی کنار آنها را دارم. از شما می‌خواهم که متحد باشیم، ما جو بیرون زمین را آرام می‌کنیم تا شما در آرامش کامل برای تیم ملی بازی کنید.

همچین فدراسیون بسکبتال در تلاش است تا شرایط حضور دو بازیکن دورگه  را برای بازی در تیم ملی مهیا کند. آرون گرامی‌پور بازیکن دورگه ایرانی - انگلیسی که امسال در تیم دانشگاه آزاد بازی می‌کرد به دلیل مشکلات سربازی نتوانست در ایران بماند و مایک رستم‌پور دیگر بازیکن دورگه ( ایرانی -کانادایی) است که احتمال دارد به ایران بیاید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج