«سام» و «بریتنی»؛ ماجرای یک عشق ایرانی-آمریکایی
۶۸۰۳۵۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
۴۰۴۶۸ 
برینتی اسپیرز یکی از خبرسازترین ستاره های عصر حاضر است. آخرین اخباری که در مورد او منتشر شده مربوط به رابطه عاطفی اش است. او اخیرا با مدلی ایرانی به نام سام اصغری آشنا شده و اینطور به نظر می رسد که رابطه خوبی میان شان برقرار است.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگر می خواهید در مورد رابطه آنها بیشتر بدانید، ما در ادامه مطلب اطلاعاتی را برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید.برینتی اسپیرز یکی از خبرسازترین ستاره های عصر حاضر است. آخرین اخباری که در مورد او منتشر شده مربوط به رابطه عاطفی اش است. او اخیرا با مدلی ایرانی به نام سام اصغری آشنا شده و اینطور به نظر می رسد که رابطه خوبی میان شان برقرار است. اگر می خواهید در مورد رابطه آنها بیشتر بدانید، ما در ادامه مطلب اطلاعاتی را برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید.

بریتنی فراموش کار

شاید فکر کنید که رابطه بریتنی و سام به سرعت شکل گرفت اما واقعیت چیز دیگری است. بریتنی برای اولین بار سام را در حین فیلم برداری موزیک ویدیوی خود مشاهده کرد. اما پس از اتمام کار، او را از یاد برد. او در این باره می گوید: «من شماره سام را گرفتم اما به کل او را فراموش کرده بودم. درست 5 ماه بعد، زمانی که در حال تمییز کردن کیفم بودم، شماره او را در کیفم پیدا کردم. به نظر من او واقعا جذاب بود، از این رو با او تماس گرفتم و رابطه ام را با او آغاز کردم. اولین قرار ملاقات مان هم در یک سوشی بار بود.»

ماجرای رابطه جنجالی «بریتنی اسپیرز» با مدل ایرانی!

 پنهان کاری

بریتنی و سام در ابتدا به طور پنهانی با هم در ارتباط بودند، اما نتوانستند در این کار موفق شوند و رابطه شان به سرعت فاش شد. در نوامبر 2016، سام عکسی از خود را، هنگامی که با بریتنی بیرون از خانه بود، به اشتراک گذاشت. اگر چه او تمام شواهدی که حاکی از حضور بریتنی در کنار او بود را به سرعت پاک کرد اما گویا کار از کار گذشته بود. از آن زمان به بعد شایعات زیادی در مورد این دو ستاره پخش شد اما با این وجود، آن دو همچنان حرفی در مورد صحت این خبرها اعلام نکردند تا زمانی که بریتنی عکسی از خودش و سام را در اینستاگرام منتشر کرد. از ماه ژانویه به بعد بود که این دو رابطه خود را به طور کامل علنی کردند. 

 شکست عشقی های بریتنی

اگر به گذشته بریتنی اسپیرز نگاهی بیاندازید، خواهید دید که او در رابطه های عاطفی اش، شانس نیاورده به طوری که 2 ازدواج نافرجام نیز داشته است. بریتنی اسپیرز در ابتدا رابطه‌ای را با خواننده معروف آمریکا جاستین تیمبرلیک در سال ۱۹۹۹ برقرار کرد اما رابطه این دو بیش از سه سال دوام نیاورد و در دسامبر ۲۰۰۲ به اتمام رسید. اسپیرز به خاطر شهرت و زندگی شخصی اش بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. این موضوع بعد از ازدواج با کوین فردرلین در سال ۲۰۰۴ افزایش یافت. او اولین فرزندش، شان پرستون، را در سال ۲۰۰۵ و دومین فرزندش، جیدن جیمز، را در سال ۲۰۰۶ به دنیا آورد اما کوین فردرلین با خیانت خود به بریتنی به این وصلت نیز خاتمه داد.

پس از آن بریتنی در سال ۲۰۱۰ با یکی از مدیر برنامه‌های خود به نام «جیسون تراویک» دوست شد اما این رابطه به دلیل نامشخصی در سال ۲۰۱۲ خاتمه یافت. در پی آن اسپیرز یک سال بعد در کلوب شبانه با یکی از دوستان همسر خواهرش به نام دیوید لوکادو آشنا می‌شود که با خیانت دیوید این دوستی نیز پایان یافته و بار دیگر بریتنی را می‌رنجاند. او در مورد رابطه های شکست خورده اش می گوید: «من اشتباه کردم، به جای این که در رابطه هایم با قلبم تصمیم بگیرم، به دنبال دلایل دیگری بودم. من هیچوقت کاری که مرا خوشحال می کند را انجام ندادم.»

ماجرای رابطه جنجالی «بریتنی اسپیرز» با مدل ایرانی!

سن، تنها یک عدد است!

آیا باورتان می شود که بریتنی و سام 13 سال اختلاف سنی دارند؟! زمانی که آنها با هم دوست شدند، بریتنی 36 سال و سام 23 سال داشت، اما اینطور به نظر می رسد که برای این دو، سن تنها یک عدد است. از صحبت های بریتنی می توان نتیجه گرفت که او در حال حاضر از رابطه اش با سام خوشحال و راضی ست و با او، نسبت به مردهای قبلی زندگی اش، وجه اشتراک بیشتری دارد.» بریتنی حتی یک بار با انتشار عکسی از پیاده روی شان اعتراف کرد که او و سام چقدر بهم می آیند: «من با این مرد بیش از یک سال است که در ارتباطم. او به من کمک می کند تا آدم بهتری باشم و این حس موجب می شود که خودم را خوشبخت ترین آدم روی زمین بدانم.»

 بچه دار شدن

رابطه رمانتیک بریتنی و سام به سرعت زیادی در حال پیش رفتن است. تنها چند ماه از شروع رابطه آنها گذشته بود که بریتنی عکسی از سام را در شبکه های اجتماعی اش منتشر کرد و زیر آن نوشت: «من عاشق این مرد هستم.» از منبع موثقی گزارش شده که این دو حتی در مورد بچه دار شدن هم با یکدیگر گفتگو کردند. بریتنی گفته: «من در بارداری های اول و دومم خیلی بچه بودم اما حال احساس بلوغ می کنم و دوست دارم که دوباره مادر شدن را تجربه کنم.» بریتنی حتی در مورد جنسیت بچه نیز نظر داده و گفته که من فرزند دختر می خواهم.اما چرا بریتنی به بچه دار شدن فکر می کند؟ گزارشات آمده که دلیل تمام اینها رابطه خوب سام با بریتنی و خانواده اش است. به گفته بریتنی: «او با اطرافیان من به خوبی برخورد می کند و این مرا خوشحال و راضی می کند.»

 مخالفت

خود بریتنی هیچ مشکلی با سام ندارد اما یکی از اعضای خانواده اش مخالف رابطه آنهاست: پدرش! و متاسفانه این موضوع کم اهمیتی نیست. پس از بیماری و اختلالات روانی، بریتنی اسپیرز هیچ کنترلی بر اموال و امور شخصی و کاری خود نداشت، بلکه به جای او پدرش مسئولیت آنها را به عهده گرفت. در واقع از سال 2008 به بعد، او هیچ اختیاری بر زندگی خود ندارد. زمانی که از پدر پریتنی در مورد سام سوال کردند، گفت: «من نگرانم که او تنها به خاطر پول با دخترم وارد رابطه شده باشد.» بریتنی هم از حرف های پدرش در مورد سام و هم در مورد اختیاراتی که او در مورد اموال و زندگی شخصی اش دارد، ناراحت است و در این باره گفته: «بیماری من متعلق به 10 سال قبل است و من اکنون در سلامتی کامل به سر می برم. شاید پدرم در مورد قصد سام مطمئن نباشد، اما من هستم.»

ماجرای رابطه جنجالی «بریتنی اسپیرز» با مدل ایرانی!

شایعات

 اگر چه بریتنی و سام در کنار هم خوشحال اند اما شایعات مردم آنها را رها نمی کند و در هر شرایطی از خوشحالی شان می کاهد. نه تنها مردم، بلکه ستاره های دیگر نیز در مورد رابطه آنها نظر می دهند. به عنوان مثال مورگان اوسمان، طراحی آمریکایی، ادعا می کند که سام به او خیانت کرده است. او خطاب به بریتنی می گوید: «بریتنی! این عشق واقعی نیست. آن مرد می خواهد از تو سو استفاده کند. او یک خیانت کار است. من واقعا دلم به حال تو می سوزد، زیرا تو واقعا انسان خوبی هستی.»با تمام این شایعات، بریتنی و سام توجهی به شایعات نکردند. یک بار هم حتی صفحه اینستاگرام سام حک و عکسی از او به همراه نامزد قبلی اش منتشر شد. اگر چه این شایعات برای این زوج آزاردهنده است اما نتوانست رابطه آنها را خراب کند.

آیا آنها نامزد کرده اند؟

شایعات نامزدی بریتنی و سام از زمانی که بریتنی، در مسافرت اش به هاوایی، حلقه ای در دستانش انداخت، آغاز شد. درست یک روز پس از این شایعات، آنها دست در دست هم در سواحل دریا قدم می زدند، با این وجود هیچکدام از آنها در مورد این خبر عکس العملی نشان ندادند. هنوز نامزدی این دو ستاره تایید نشده اما با تمام اینها، اگر خبر نامزدی آنها را هم بشنویم، باز جای تعجبی ندارد زیرا آنها در کنار هم بسیار خوشحال اند. 

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1396/12/06
حلقه در انگشت داشت نه انداخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
وای چه افتخاری!!!
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1396/12/06
دیگه گذشت اون زمون که میگفتن دختر ایرونی یه چیز دیگه ست .
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1396/12/06
زن ایرونی تکه خوشکله با نمکه
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1396/12/06
با عرض پوزش از افراد متعصب ولی هنوزاز ذات پلید برخی ایرانیان بهصوص مردان هوسبازایرانی خبرنداره.امیدواریم عاشق باشن اما ایرانی و عشق!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
این شد حرف حساب کلا هوسبازی و تلکه کردن با مردای ایرانی آمیخته شده و بعیده کسی مستثنا باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
شما نگران نباش بریتنی خودش یه پا نماد کثافت ذات زنه هر روز با یکی گاهی هم چند تاست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
هر چی هم باشه از مردای هرزه شرقی بهتره
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1396/12/06
بريتني انگليسيه نه امريكايي
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
نه عزیزم آمریکاییه
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1396/12/06
بریتنی تا حالا خیلی شکست عشقی خورده، واقعا امیدوارم اینبار بتونه عشق حقیقی رو تجربه کنه و سام بهش خیانت نکنه و به پدر بریتنی و بقیه ثابت کنه در موردش اشتباه کردن
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1396/12/06
مگ سام ستارس؟:/
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
شده والاا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
تو ایران طرف هیچی نبوده و نیست ولی وقتی با یه فرد بازیگر یا ورزشکار ازدواج میکنه معروف میشه ‌
ولی سام هم مدله ، هم بدنسازه و هم تو کلیپاشون حضور داره. ینی کلا قبل ازین که با بریتنی باشه هم چهره بود
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1396/12/06
خدا کنه خوشبخت بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
بابا چقدر جدی گرفتی:)
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1396/12/06
هنوز مردای ایرانی رو نشناخته این بریتنی.دقیقا تو ایران هم همین کار رو میکنن که سام اصغری کرده.دنبال یه کیس پولدار وساده میکردن که ازش سو استفاده کنن بارشونو ببندن.بابای بریتنی خوب اینو شناخته.ایرانی چه میدونه عشق چیه!!!
Germany
19:13 - 1396/12/06
من هیچ وقت از مردان ایرانی حمایت نمی کنم حتی اگر بیشتر از حد و لیاقتشون هم حرف بزنن کوتاه نمیام و اصلا فرهنگ خانوادگی مون مردم سالاری رو نمی پذیره ولی خانم یک بار از مرد ایرانی حمایت می کنم چون این پسره به خاطره موقعیت این طرف رفته با این هالییودی های اشغال که وجدانا جای مادرش رو همنشین شده. اصل دفاع هم به خاطر اینکه یک ایرانی و دوست ندارم مملکت و کشورم و مردم کشور خودشون رو بی ارزش کنن .ازرش ایرانی خیلی بالاتر از این هاست که فقط کشورهای قدرتمند می دونن ولی ما حقایق رو نه میدونیم نه مطالعه واقعی اسرار جهان و تاریخ دسترسی داریم.
خیال تخت این زنت خودش از زندگی اش پرتش می کنه بیرون چون اینها دیگه مرض تغییر مبتلا شدن و اصلا درک درستی از خانواده ندارن و حتی از پدر و مادرشون نشنیدن.دیگه از جولی و برد کامل تر و بهتر که تمام هنر و نیکوکاری عالم رو دارن الا خانواده داری!!!!

درست مردهای ایرانی ده درصد قابل اعتماد هستن بازم این ها خود لجن هستن اصلا معلوم کی زن و شوهر کی !!!
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1396/12/06
مگه سام چیکارس که ستارس؟
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
دوست پسر بریتنی :)) البته قبلش مدل بوده و تو کلیپای زیادی بازی کرده
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/12/06
بعد از ازدواجش میشه بریتنی اصغری
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
خخخخخخخخ
خیلی باحال گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
خیلی حرف مسخره ای زدی مسخره تر از تو هم تایید کرده
بی نام و نشان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
اونجا مثل ایران نیست که هرکی ازدواج میکنه همه نام خانوادگی اصلی اش یادشون میره
اونجا حق انتخاب هست که اگه زن خودش خواست به طور قانونی میتونه نام خانوادگی شوهرشو برداره
Iran, Islamic Republic of
04:38 - 1396/12/07
اقلا اون فامیل ضایعش رو عوض کنه .ملت از پشت کوه میرن چه ترقی می کنند .البت اگه نومزدونگ با خواننده های درپیت رو ترقی حساب کنیم!
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1396/12/07
دختران ایرانی دیگه به درد ازدواج و رابطه عاطفی نمی خورن و خواب ازدواج رو باید ببینن
دختران و زنان غربی بسیار فهمیده تر و گرم تر هستند
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
نه اینکه پسرای ایرانی خیلی مرد و متعهد و اهل زندگی ان؟!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
کدوم دختر غربی حاضره با شما مردای بی عاطفه و بی مسئولیت و چشم چرون و شکم گنده و کچل ایرانی باشه ها؟ کی؟این بشر هم از بچگیش تو آمریکا بوده
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1396/12/07
چرا اینجا هم ایرونی و خارجیش میکنین ماجرا رو ....
طرف یه جوری میگه تمام مردای ایرانی اینجورین ولی خارجیا اینجوری نیستن که انگار با تمام مردای ایران و خارج بوده و حالا نتایج تحقیقاتش رو ارایه میده. نه عزیز جان فطرت مرد و زن از ازل همین بوده و هست .مطمئن باش تو ایران هم مرد خوب و هم زن خوب پیدا میشه . اگه بعضیا میرن از تو پارتی های مختلط نامزدشون رو انتخاب میکنن دیگه ربطی به ایرانی و اروپاییش نداره . بابا تو خود متن هم میگه چن نفر اولی که باش دوست بودن همگی بش خیانت کردن همه هم غربی بودن . بعد خودش الگوی تمام منحرفین جنسیه + اعتیاد شدیدش به الکل و مواد مخدر
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/04/19
ایرانی باشید ومردهم باشید.‌ازمحالات هستش بخاطر پول وهوس نباشه..‌
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/04/30
اصلا نميتونم باور كنم يه پسره ٢٣ ساله رفته با يه زن ٣٦ ساله كه قبلن ازدواج كرده و بچه هم داره ..... واقن فاجعس
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/06/19
بیریتنی خبر ندارم با چه اژدهایی دار ه .فقط دختر ایرونی از ذات خراب پسرای ایرانی خبر داره پسرای ایرانی غیرقابل اعتماد.هوسباز.تنوع طلب.حقه باز .دروغگو.ریاکار.اصلا اهل زندگی نیستن امیدوارم فقط خدا به این زن بدبخت رحم کنه دست سام واسش زودتر رو بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج