چرا با دراویش داعشی برخورد شدید نکردید؟
۶۸۰۷۶۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
۵۶۸۳
کیهان در سرمقاله خود نوشت: نا آرامی‌های دو‌شنبه شب تهران در خیابان پاسداران که شهادت ۵تن از نیروهای انتظامی و بسیجی و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم را در پی داشت و با تخریب خانه‌ها، خودروها و مغازه‌ها، زیرگرفتن وحشیانه مردم با اتوبوس، حمله با قمه و شمشیر و چاقو به رهگذران و دهها نمونه دیگر از وحشیگری همراه بود را نمی‌توان در بستر اعتراض جماعتی که تحت پوشش دراویش به میدان آمده و جنایت آفریده بودند تعریف کرد. این برداشت نه فقط ساده‌لوحانه، که بسیار احمقانه است اگر چه بعید نیست که دامن‌زدن به این برداشت احمقانه برای رد گم کردن نیز باشد.

روزنامه کیهان در سرمقاله خود نوشت: نا آرامی‌های دو‌شنبه شب تهران در خیابان پاسداران که شهادت ۵تن از نیروهای انتظامی و بسیجی و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم را در پی داشت و با تخریب خانه‌ها، خودروها و مغازه‌ها، زیرگرفتن وحشیانه مردم با اتوبوس، حمله با قمه و شمشیر و چاقو به رهگذران و دهها نمونه دیگر از وحشیگری همراه بود را نمی‌توان در بستر اعتراض جماعتی که تحت پوشش دراویش به میدان آمده و جنایت آفریده بودند تعریف کرد. این برداشت نه فقط ساده‌لوحانه، که بسیار احمقانه است اگر چه بعید نیست که دامن‌زدن به این برداشت احمقانه برای رد گم کردن نیز باشد.

جنایاتی که این گروه در پوشش دراویش مرتکب شده‌اند فقط با جنایات وحشیانه داعش قابل مقایسه است و کمترین تردیدی باقی نمی‌گذارد که بخشی از تفاله‌های داعش هستند که این بار از آستین یکی از فرقه‌های به شدت بدنام دراویش بیرون کشیده شده‌اند.

بعد از شروع غائله خیابان پاسداران، بسیاری از فریب‌خوردگان این فرقه همراه با برخی دیگر از فرقه‌های دراویش ضمن برائت از تفاله‌های داعشی فرقه یاد شده و رهبر -یا به اصطلاح قطب- بیگانه‌پرست و بدسابقه آن، خواستار برخورد قاطع نظام با آنان و معرفی هویت داعشی آنها به مردم شده‌اند. روابط پنهان و آشکار رهبران درویش‌های گنابادی با مقامات اسرائیل و بهائیان داستان پنهانی نیست، به عنوان نمونه -و فقط نمونه- می‌توان به تصاویر منتشر شده از نشست مشترک مصطفی آزمایش یکی از رهبران فرقه گنابادی با دیان علایی نماینده بهائیان حیفای اسرائیل و یا تصویری از ملاقات وی با رضا پهلوی در آمریکا ‌اشاره کرد. آزمایش انکار نمی‌کند که به نمایندگی از سوی قطب دراویش گنابادی و برای تبادل نظر! در این نشست‌ها شرکت کرده بود .

ماجرا به بهانه یکی از همین قماش که به جرم سرقت و با شکایت شاکی خصوصی بازداشت شده بود آغاز شد و دهها تن از مزدوران داعشی با آمادگی قبلی و حمل پنهانی سلاح گرم و در حالی که سلاح سرد خود نظیر قمه، شمشیر، چاقو، شیلنگ‌های میخ‌کوبی شده و... را آشکارا حمل می‌کردند به کلانتری محل بازداشت همپالکی خود مراجعه می‌کنند و یکی از آنها با گستاخی به افسر نیروی انتظامی که برای دعوت آنان به آرامش آمده بود می‌گوید فقط نیم ساعت فرصت دارید تا برادر ما - سارق بازداشت شده- را بدون شرط و شروط آزاد کنید! و...

آنچه تاسف‌آور بوده و غیرت هر مسلمان ایرانی را جریحه‌دار می‌کند لحن آمرانه این تفاله داعش با نیروهای نظامی و انتظامی کشوری است که انبوه داعشی‌ها و سایر تکفیری‌های مورد حمایت مستقیم آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و شیوخ عرب منطقه را قلع و قمع کرده و پوزه کثیف قدرت‌های بزرگ جهانی حامی آنان را به خاک مالیده است. ملت و کشوری با این ویژگی و اقتدار مثال‌زدنی چگونه می‌تواند رجز‌خوانی یک جرثومه دست‌چندم تکفیری‌ها را تحمل کند؟!...

گفتنی است بر اساس فیلمی که منتشر شده است، همین پهلوان پنبه بعد از دستگیری ، ناگهان به موش آب‌کشیده تبدیل می‌شود!

بیشترین گلایه مردم که در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، از جمله خبرنگاران صدا و سیما مطرح کرده‌اند اعتراض شدید آنان به تساهل و خودداری غیر‌قابل توجیه نظام در برخورد با این جرثومه‌های فساد و تفاله‌های جنایتکار داعش است که بدون کمترین تردید، اعتراضی بجا و صد البته قابل پیگیری نیز هست. چرا باید به این مزدوران اجازه می‌دادند که ساعت‌ها با خیال راحت و اطمینان از انفعال نیروهای حاضر در صحنه به جنایات وحشیانه خود ادامه دهند؟!
پلیس می‌گوید تا چند ساعت بعد از شروع واقعه و اقدامات جنایت‌بار داعش - درویش‌ها به ما اجازه برخورد نداده بودند! چه کسی اجازه نداده بود؟ فرمانده نیروی انتظامی؟! پاسخ منفی است، مقامات بالاتر اجازه نداده بودند! چرا؟!

روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه - یعنی ۶ روز قبل - آقای رئیس‌جمهور در نشست مشترک وزیران و استانداران با رؤسای سازمان‌های اقتصادی می‌گوید: « از روز اول به پلیس دستور دادیم بدون اسلحه وارد صحنه شود»! و بعد با افتخار می‌فرمایند: «در تماس تلفنی که با یکی از مقامات فرانسوی داشتم، وقتی که گفتم پلیس بدون اسلحه حضور دارد، تعجب کرد که چرا این موضوع اعلام نمی‌شود و پلیس بدون اسلحه به خیابان آمد و آرامش را برقرار کرد»!

باید به جناب روحانی گفت؛ در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پلیس را بدون اسلحه به میدان می‌فرستند؟! آیا تصور نمی‌کنید اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسی آمریکا- سر از خاک بیرون می‌کرد، به جنابعالی پرخاش کرده و می‌گفت؛ این روش که شما دنبال می‌کنید آنارشیسم است، نه دموکراسی! و با عرض پوزش باید از رئیس‌جمهور محترم پرسید چرا نسخه بدون اسلحه را در حفاظت از خود به کار نمی‌گیرید؟! و خلع سلاح را از تیم حفاظت خود شروع نمی‌فرمائيد؟! البته آن مقام فرانسوی حق دارد از اینکه پلیس را در مقابل تروریست‌های مورد حمایت غرب و از جمله فرانسه بی‌اسلحه به میدان فرستاده‌اید حیرت‌زده شود! و خوشحالی خود را در پوشش تعجب ابراز دارد!

فیلمی از نشست سردار رحیمی، رئیس‌پلیس محترم تهران با چند تن از دراویش داعشی آشوبگر منتشر شده است که در آن، درویش داعشی تهدید‌کننده پلیس به آزاد کردن نیم ساعته سارق بازداشتی نیز حضور دارد! و سردار رحیمی را در حال مذاکره با آنان نشان می‌دهد!! ایشان به توصیه کدام مسئول با آنان به گفت‌و‌گو نشسته است؟! و آیا نشست و مذاکره با کسی که پلیس را به آزادی نیم ساعته سارق بازداشت شده تهدید کرده و برای نظام خط و نشان کشیده است در شأن پلیس است؟! ظاهرا سردار رحیمی بعداً متوجه شده که چه کسی در مذاکره مورد ‌اشاره حضور داشته است و به همین علت فیلم و کلیپ یاد شده در فاصله کوتاهی پس از انتشار از سایت باشگاه خبرنگاران جوان حذف گردیده است. این اقدام نشان می‌دهد سردار رحیمی از هویت آن شخص بی‌خبر بوده است که در این حالت باید دید چه کسانی ورود او را به نشست مزبور توصیه کرده‌اند؟!

پلیس در جریان اغتشاشات چند هفته گذشته نشان داده است که وقتی پای منافع ملی و حفظ جان و مال و نوامیس مردم در میان باشد، اهل مماشات با متجاوزان و آشوبگران اجاره شده از سوی دشمنان نیست و از این روی سردار رحیمی که سابقه‌ای درخشان در برخورد با اغتشاشگران دارد و نشان داده است که بعد از دعوت آنان به آرامش و تفکیک فریب‌خوردگان از عوامل اجیر شده دشمن اهل قاطعیت است باید ماجرای مورد ‌اشاره را به دقت بررسی کرده و چنانچه عمدی از سوی برخی در میان بوده است از پیگیری ماجرا دریغ نکند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1396/12/03
شریعتنداری سکته نکنی یه وقت!
پاسخ ها
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
اگه به کیهان باشه توقع داره هرکسی که طرز فکرش با اونا فرق داره با برچسب داعشی اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1396/12/03
اگرسارق براخرج زندگیش دزدی کرده مقصردولته واگرکارش بوده بایدمجازات شودخواهشن دراویش وبه داعش ترجیع ندید
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1396/12/03
قوه قضاییه باید ریشه فرقه دراویش را از بین ببرد چون ممکن است دوباره ایجاد نا امنی کنند.
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1396/12/03
داعشـــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟¿¿
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1396/12/03
کار به کجا رسیده که حسین شریعتمداری دیگران را داعشی خطاب میکنه!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
دنیای خرابی شده
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1396/12/03
شریعتمداری مسلمان واقعی ولی دیگران داعشی و منحرف و عامل بیگانه، فریب خورده، برانداز، سلطنت طلب، منافق و...
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1396/12/03
ای کاش میشد در باره حسین شریعتمداری نظرات سنجی صورت میگرفت تا درجه محبوبیت ایشان مشخص بشه
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/12/03
حتی تندروترین افراد هم شریعتمداری را تندرو و افراطی میدانند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
این بابال خال خالیه
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1396/12/03
اخلال گر اخلال گره کسی که به امنیت کشور وملت خدشه وارد کنه داعشی داعشی داعشیه
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1396/12/03
تورو خدا یکی بگه این دراویش چه نوع موجوداتی هستند کی رو قبول دارن وچه کسی رو نه اصلا خدا رو قبول دارن جن هستند یا ادم
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/12/03
این کوچکترین اقدامه.در هیچ جای دنیا اینقدر به پلیس یک کشور اهانت نمیشه و کسی جرائت تحقیر پلیس کشور رو نداره..مماشات بسه .پلیس بی دفاع و مظلوم و بی سلاح توسط عده ای ارازل و اوباش ضد دین و ضد ولایت کشته زخمی قطع نخاع و جانباز میشن و ...دیگه از این بیشتر تحریم نمیشیم پس از دیده بان حقوق بشر نترسید چون جانیها و قاتلین مردم اصولا بشر و ادم نیستن.حرمت برای لباس پلیس قائل بشین اینا جزو همین مردم و فرزندان همین اب و خاکن و برای امنیت ما جون میدن.پس همه این ارازل درویش نمای صوفی نمارو به نسبت مشارکت درجرم محاکمه کنین.وقتی به پلیستون اهمیت نمیدین وبه حق و حقوق جانی مالی ومعیشتی و قانونیش نمیرسین امنیت شما اقا زاده ها که شبا تو پنت هاوس و برجها و ویلاهاتون لالا میکنن مطمئن باشید در خطر میفته...پس برسید به این مظلومین و مدافعان امنیت میهن عزیزمون اینها از مریخ یا امریکا نیومدن که بحساب نمیان و ارازل اینجور پرو بشن مقبل مامور بی سلاحی که رافت اسلامی داره....متاسفم برا مدیران دودش میره روزی تو چششون که ناله فایده نداره...
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1396/12/03
اصطلاحی جدید باید.اینهاقبلا مصرف شده.
Iran, Islamic Republic of
04:15 - 1396/12/04
هر چی وصله بود زدی فقط مونده بود له هم وطن هامون داعشی بگی چه ربطی داره فعلا که مردم بی خبرند که چرا این مشکلات به وجود اومده و چه جریانی باعث تحریک دراویش شده چرا اینه قبلا با کسی کاری نداشتند شاید یه عده نفوذی وارد این تجمعات شده باشند
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1396/12/04
هادی معرفتد این بود روحانی دستور داده بدون اسلحه باشن بعدم بفرانسه اطلاع میده نیرو انتظامی رو خلع سلاح کردم بعد تو به اون توهین نمیکنی به حقیقت گو اهانت میکنی دیوونه بی فکر
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1396/12/04
درودبر آرش وزیر کشور روحانی ضایعش کرد
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1396/12/04
درور بر شرفت کیهان ودکتر حقیقت گو زنده باد
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1396/12/09
ناجا بهترین کار را انجام داد وهمین به ارامش دعوت کردن شاید موجب شهادت ان عزیزان که مدا فع امنیت بودن شد ولی از سوی باعث تخریب وجه ان اشوب گران نزد مردم گردید واگر بر عکس ان پلیس رفتار میکرد الان ان دراویش مدعی بودن بعضی وقتها برای اثبات حقانیت وبر قرای عدالت و ضایع شدن دشمن مسامحه کرد شما میدانید اگر جای ان عزیزان دراوش میمردن در افکار عمومی مردم حق را به دراویش میدادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج