فرمانده ناجا: مخلان نظم و امنیت، محاکمه می‌شوند
۶۸۰۸۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۵۰۲۶
فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: با هماهنگی دستگاه قضائی در سریع‌ترین زمان ممکن مخلان نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی در محکمه عدل جمهوری اسلامی ایران محاکمه می‌شوند.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: با هماهنگی دستگاه قضائی در سریع‌ترین زمان ممکن مخلان نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی در محکمه عدل جمهوری اسلامی ایران محاکمه می‌شوند.

سردار حسین اشتری در مراسم تشییع پیکر شهدای ناجا که در حوادث خیابان پاسداران به شهادت رسیدند، ضمن عرض تسلیت به خانواده چهار شهید مدافع امنیت، اظهار کرد: امروز عزیزانی بر سر دستان مردم بزرگوار و شهیدپرور تهران تشییع می‌شوند که برای امنیت و آرامش و نظم بیشتر در کشور به شهادت رسیده‌اند. سه نفر از این شهدا از نیروی انتظامی و یک نفر بسیجی بود که ما خدمت فرمانده سپاه پاسداران، سازمان بسیج مستضعفین و فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ تسلیت می‌گوییم.

وی افزود: نیروی انتظامی و بسیج با قدرت و اقتدار در مقابل هر بی نظمی و اخلال ایستاده‌اند. فرزندان این ملت در نیروی انتظامی و عرصه‌های مختلف به صورت شبانه روزی برای ارتقای نظم و امنیت مشغول خدمت هستند. این امنیت که امروز در منطقه و در میان بسیاری از کشورها مثال زدنی است مدیون این شهداست، شهدایی که بدون هیچ ادعایی مظلومانه رفتند و با ایثارگری خود امنیت و آرامش را به مردم هدیه دادند.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین اضافه کرد: امنیت ما مرهون این شهداست. ما نمی‌گذاریم خون شهدای بسیج و نیروی انتظامی که در کنار هم و در همه صحنه‌ها با همدلی و هماهنگی بسیار خوب در ماموریت‌های مختلفی بوده پایمال شود. نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش در کنار هم و با وحدت کلمه و زیر بیرق مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا فعالیت می‌کنند و در اجرای ماموریت‌ها کوتاهی نمی‌کنند.

سردار اشتری تصریح کرد: در حادثه اخیر هماهنگی خوبی میان نیروهای بسیج، انتظامی و دستگاه‌های مربوطه دیدیم ، همچنین بزرگوارانی که در شورای تامین استان و امنیت کشور مسئولیت دارند در این ماموریت به خوبی عمل کردند. شاید برای برخی سوال پیش آمد که آیا نمی‌شد حالا که نیروی انتظامی و دستگاه‌های دیگر توانستند در عرض 15 دقیقه با همه این اراذل و اوباش و افرادی که شبیه داعش رفتار می‌کردند برخورد کرد زودتر با آنها برخورد کند، باید گفت که ما مدیریت در صحنه و رعایت همه جوانب را مدنظر داشتیم. در بعضی ساعات تراکم و تردد در منطقه ماموریت زیاد است و شاید اگر زودتر اقدام می‌شد مشکلات بیشتری نیز ایجاد می‌شد.

وی ادامه داد: فرزندان شما در نیروی انتظامی و دستگاه‌های مسئول در موعد مقرر و ضرب الاجلی که مشخص شده بود اقدام کردند. وقتی زمان مشخص شد در عرض 15 دقیقه تمام کسانی که ادعا می‌کردند تا ماه‌های آینده خواهیم ماند با قدرت نیروی انتظامی و بسیج تسلیم شدند و فرار کردند. آنها رذیلانه و با ترس و واهمه میدان را خالی و تسلیم نیروهای امنیتی و بسیج شدند. این اقتدار جمهوری اسلامی است.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه با همه کسانی که با هر عنوان، فرقه و تفکری بخواهند امنیت کشور را به مخاطره بیندازند با قاطعیت و قدرت برخورد می‌شود، ادامه داد: همکاران من که به تعبیر رهبری مشغول خدمت فی سبیل الله هستند که ما آن را مدالی بر گردن خود می‌دانیم، با روحیه جهادی، توکل بر خدا و ائمه اطهار و آموزش‌هایی که دیدند به هیچ عنوان به فرد، گروه، دسته، فرقه یا جریان سیاسی اجازه تحرکات ضدامنیتی و غیرقانونی نمی‌دهند.

وی ادامه داد: ما با امام، فرمانده و مقتدایمان رهبری، مردم و خانواده شهدا عهد بسته‌ایم و تا آخر ایستاده‌ایم. در هر نقطه‌ای هر شخصی و گروهی که بخواهد اخلال ایجاد کند با او برخورد خواهیم کرد. ما اجازه نمی‌دهیم خون این شهدا هدر رود و کسانی که دنبال ناامن کردن کشور عزیزمان هستند به حیات خود ادامه دهند.

سردار اشتری در ادامه تصریح کرد: با هماهنگی خوبی که با دستگاه قضائی صورت گرفته در اسرع وقت این مخلان نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی که به هیچ عنوان نمی‌توان نام انسان روی آنها گذاشت در محکمه عدل جمهوری اسلامی ایران محاکمه می‌شوند تا شرمنده شهدا نباشیم.

فرمانده ناجا در خاتمه با بیان اینکه در شب عملیات این عزیزان شجاعانه عمل کردند و مظلومانه شهید شدند، بیان کرد: این نیروها صبر کردند و موضوع مدیریت شد. گاهی آنها برای اینکه اقدامی نکنند تا به کسی خسارت وارد نشود تحمل می‌کنند و ممکن است در گذر زمان مامورانی به شهادت برسند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1396/12/03
چی میگی... تو رو خدا .... چه اقدام بزرگی.....
جلل خالق....
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1396/12/03
فقط برای این افراد بایدحکم اعدام صادر شود
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1396/12/03
بیشتر اعتراضات و اغتشاشات بدلیل وضع اقتصادی بد و فاصله طبقاتی همچنین اعتراض به فساد ورانت خواری مسئولین شروع میشه اما توسط فرصت طلبان به بیراهه کشیده میشه
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1396/12/03
همیشه سعی کنید آزاده باشید. درویش نیروی نظامی نیست که تهدید حساب بشه. وقتی به فکر دستگیری آنها می افتند بعضا همین اتفاقات می افته. آنها پرسنل نیروی انتظامی را دستگیر کرده بودند یا ابتدا نیروی انتظامی اینکار را کرد؟به قول نماینده مجلس با انگ زدن عموم افرادی که مساله را پیگیری می کنند مجاب نمی شوند.
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1396/12/03
ترا خدا بس کنیداینقدر نگین وضع اقتصاری بد مروم میرن دزدی وضع اقتصاری بد چنین وچنان ما وامثال ما که وضع اقتصادی بد داریم مثل یک انسان پاک زندگی میکنیم چرا تهمت میزنیدباسیلی صورتمان و سرخ نگه میداریم ولی دزدی نمبکنیم نه هیزی نه اخلال در امنیت مملکت .این از خدا بی خبران که این کارها رو میکننداز شکم سیریه از بی تعصبیه از بی غیرتیه از ژن خونخواری داشتنه از سنگدلیه خواهشا آبروی قشر زحمت کش رو خراب نکنیدشکر خدا به اندازه یه دریا معرفت داریم که به مال وجان کسی تجاوز نکنیم
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1396/12/03
این کوچکترین اقدامه.در هیچ جای دنیا اینقدر به پلیس یک کشور اهانت نمیشه و کسی جرائت تحقیر پلیس کشور رو نداره..مماشات بسه .پلیس بی دفاع و مظلوم و بی سلاح توسط عده ای ارازل و اوباش ضد دین و ضد ولایت کشته زخمی قطع نخاع و جانباز میشن و ...دیگه از این بیشتر تحریم نمیشیم پس از دیده بان حقوق بشر نترسید چون جانیها و قاتلین مردم اصولا بشر و ادم نیستن.حرمت برای لباس پلیس قائل بشین اینا جزو همین مردم و فرزندان همین اب و خاکن و برای امنیت ما جون میدن.پس همه این ارازل درویش نمای صوفی نمارو به نسبت مشارکت درجرم محاکمه کنین.وقتی به پلیستون اهمیت نمیدین وبه حق و حقوق جانی مالی ومعیشتی و قانونیش نمیرسین امنیت شما اقا زاده ها که شبا تو پنت هاوس و برجها و ویلاهاتون لالا میکنن مطمئن باشید در خطر میفته...پس برسید به این مظلومین و مدافعان امنیت میهن عزیزمون اینها از مریخ یا امریکا نیومدن که بحساب نمیان و ارازل اینجور پرو بشن مقبل مامور بی سلاحی که رافت اسلامی داره....متاسفم برا مدیران دودش میره روزی تو چششون که ناله فایده نداره...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج