نماینده مجلس: به دراویش چه وصله‌ای بزنیم؟!
۶۸۰۸۷۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
۹۷۱۵ 
یک عضو فراکسیون امید اظهارداشت: قوه عاقله امنیتی-اطلاعاتی باید حوادث گلستان هفتم را کالبدشکافی کند.

اعتمادآنلاین نوشت: یک عضو فراکسیون امید اظهارداشت: قوه عاقله امنیتی-اطلاعاتی باید حوادث گلستان هفتم را کالبدشکافی کند.

قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه وعضو کمیسیون شوراها در خصوص راهکار جلوگیری از اتفاقاتی همچون حوادث گلستان هفتم، گفت: قوه عاقله امنیتی- اطلاعاتی باید بنشینند و موضوع را بررسی و کالبد شکافی کنند. آنها باید در زمانهایی که حساسیت های مختلفی وجود دارد، تمام جوانب را بسنجند.

وی تصریح کرد: البته در برخی اوقات هم وادار می شوند تا اقداماتی را انجام دهند اما راه این است که آن قوه عاقله خوب عمل کند، خوب بفهمد و موقعیت‌شناسی کند تا این اتفاق نیفتد. یکی از دبیران کل تعداد کشته ها، زخمی ها و خسارات ها را نوشته بود، اما این حاصل چه تدبیری است؟

این عضو فراکسیون امید در ادامه خاطرنشان کرد: تفاوتی ندارد که این اقدامات از سوی دراویش باشد یا طرف دیگر، سوال این است که این تدبیر چیست که باید حاصلش این باشد.

آنقدر به گروه‌ها وصله منافق، اغتشاشگر و فتنه‌گر زدیم وصله کم آوردیم

غلامعلی جعفرزاده نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در خصوص راهکار تبدیل نشدن حوادثی همچون گلستان هفتم به یک بحران، گفت: اگر ما صدا و سیمایی داشتیم که دراویش می توانستند در آن حرف‌هایشان را بزنند و ما نیز حرفمان را بزنیم، مخالفین هم حرفشان را می زدند هیچ وقت به خشونت نمی گرایید.

این نماینده مجلس تاکید کرد: چون صدا و سیمای ما یک طرفه است و رسانه های ما نیز جرات نوشتن ندارند کسی نمی تواند حرفش را بزند و حرفها در سینه ها عقده می‌شود. خیلی از اینها که متوسل به خشونت می شوند حرفشان هم غلط است اما نتوانستند حرفشان را مطرح کنند و حرفشان نقد نشده و پاسخی به آن داده نشده است، بنابراین فکر می کنند حرفشان درست است. و این موضوع منجر به این می شود که آنها ابراز خشونت کنند.

جعفرزاده در خصوص گام اول جهت ایجاد گفت‌و‌گو به منظور جلوگیری از چنین بحران‌هایی، گفت: باید ظرفیت‌ها و تحمل‌ها افزایش پیدا کند. زدن هر حرفی را برخلاف مصالح ملی ندانیم، نقد‌پذیری‌های ما زیاد شود. اگر صدا و سیما نمی تواند بستری برای گفت وگو مهیا کند شبکه هایی ایجاد شود که همه بتوانند حرفشان را بزنند.

وی خاطرنشان کرد: آنقدر به گروه‌ها وصله منافق و فتنه‌‌گر و ... زده ایم وصله کم آورده ایم که به این دراویش دیگر نمی دانستیم چه بگوییم. چون اغتشاشگر، منافق را قبلا مصرف کرده بودیم و فتنه‌گر هم تمام شده بود و آخر هم نمی دانستیم به دراویش چه باید بگوییم. امیدوارم یک روزی این وصله زدن‌ها تمام شود.

دروایش نعمت الهی تاکنون هیچ سوءسابقه‌ای نداشته‌اند

ایسنا نوشت:همچنین محمدرضا تابش با بیان اینکه دراویش نعمت‌الهی تاکنون هیچ سوء سابقه‌ای نداشته‌اند و برخورد آنها با مجموعه حاکمیت مسالمت آمیز بوده گفت: یا ممکن است عده‌ای نفوذی در این حوادث وارد جمع آنها شده باشند یا یک عده تهییج و تحریک شده باشند که دست به اقدامات خشونت باری زده باشند که قطعا اینها محکوم است.

وی ضمن ابراز تاسف و تسلیت به خاطر شهادت 5 نفر در این درگیری‌ها اظهار کرد: من در مسیر دو روضه‌ای که در شب شهادت حضرت فاطمه شرکت کردم شاهد بخشی از این قضایا بودم در حادثه ای که در محدوده بسته‌ای اتفاق افتادند پنج نفر به شهادت رسیدند. در حالیکه به ظاهر می شد مدیریت بهتری انجام داد و البته مسئولین باید در اینباره توضیح دهند.

این نماینده اصلاح‌طلب با بیان اینکه خشونت، اغتشاش، آسیب وارد کردن به اموال عمومی و برخورد کردن با نیروهای نظامی و امنیتی محکوم است، گفت: همه ما مقابل اغتشاشاگران می ایستیم ولی باید موضوع ریشه یابی شود تا ببینیم عواملی که باعث این حادثه شده است چه بوده و این مسئله باعث نشود انسجام و وحدت ملی به هم بخورد یا در سیاست های مجموعه حاکمیت و دولت تغییری ایجاد شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 33
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1396/12/03
ما نگران نباش اقایون وصله جدید. میسازن تو این کار حرفه ای هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
حتما با ترازویی که مثل خرافه پرستی و شیطان پرستی شماست , محاسبه شده
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
خخخخخ واقعا
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/12/03
حرف حساب
پاسخ ها
هالو۷شنبه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
ازکیهان یاصداوسیما بپرسید احتمالا سه چهار نوع وصله اماده کردن
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1396/12/03
دمت گرم حرف دل مردمو ز دی همه مردم یا منافقن یاامریکایین یاضد انقلابن جدیدن هم داعشی مد شده فقط اینها ادم خوبه هستن
پاسخ ها
سلام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
به کسی که با قمه و دشنه و شمشیر و اسلحه شکاری به نیروهای انتظامی حمله میکنند چه باید گفته شود بگوییم آدم خوب .مومن. بسیار سر به زیر؟؟؟ خب وقتی مثل داعش رحمی در دلشان نیست انتظارت اینه به این احمقهای ازخدا بیخبر فرش قرمز پهن شود؟؟؟عجب آدمایی هستین.
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1396/12/03
عقل کامل نزد اصلاحات وامید است وثمر این عقل شده :: اغتشاش گرانی وفور جاسوس وبرجام بی فرجام
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1396/12/03
وصله های جدید:
عامل افغان
عامل بهاییت
عامل اسراییل
عامل ترامپ (نه امریکا)
عامل فرانسه
عامل روس که نمیتونن باشن چون اونا از بدو پیدایش دوست جون جونی بودن و عهد نامه ی ترکمان چای و گلستان و رااکتور اتمی را استکبار نوشته و یه دوطرف دیکته کرده است
عامل......
پاسخ ها
ممنون شما هم از این حمله کنندگان بااسلحه شکاری وقمه و دشنام حمایت میکنید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
شماهم با اینها هستید درسته. با قمه و عربده کشان و دشنه بر دستان.
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/12/03
یکی حرف ملت ایران را زد ما تو خانه هایمان ارامش نداریم مرگ عزیزانمون در جاده ها و هواپیماها و کشته شدن مردم به دست نفوذیها در تظاهراتشان و گرانی ارامشی برای ما نگذاشته اند باید کلهم مسیولیت بی کفایتی خود را بپذیرید یا برای مردم زندگی کنید یا گورتون را گم کنید برید پیش خاوری
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1396/12/03
چه با حال شما پیشنهاد بده به قاتل جماعت چه وصله ای میزنن اینا بچه هاشون کجان.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1396/12/03
از صدا و سیمایی که اول می اید جشنواره یخی پکن رو پخش می کنه و بعد حرف های گزینشی رئیس جمهور رو کشور رو , باید تعطیل بشه . اصلاح بشو نیست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
به نظرت اگه یه یک ساعتی وقت بده به این وحشی ها تا در مورد زیر گرفتن. مامورین بگن خوبه!!؟
United Arab Emirates
14:23 - 1396/12/03
چ عجب یکی پیدا شد حرف منطقی بزنه بجا گفتن داعش...
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1396/12/03
اتفاقا این قبیل درگیری ها بجای مستحکم کردن پایه نظام، نتیجه عکس می دهد. مثال ساده اینکه وقتی در یک خانواده درگیری فیزیکی رخ بدهد فاتحه شیرازه آن خانواده را باید خواند. چون سرکوب و ارعاب. منجر به ایجاد کدورت عمیق می شود و این امتیازی بحساب نمی آید.
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1396/12/03
شاید هم بقول دوستشون باید گفت مردم خدا جو!!!
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1396/12/03
واقعا بعضی از شما کاربران روز تا شام نشستید حرفهای بی ربط میزنید خدلوکیلی خجالت بکشید تمام این خونهای به ناحق ریخته آخرش دامنتون رو میگیره چون بااین حرفها آب تو آسیاب دشمن ریختنه
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1396/12/03
حرف حق را این نماینده زده
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1396/12/03
کسی که با قمه به مردم حمله میکنه تو صدا سیما هم اجازه داره حرف بزنه؟ کسی که با ماشین مردمه عمدا زیر میگیره وصله میخواد؟ چرا برای مطرح کردن خودتون تن به هرچی میدین؟
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1396/12/03
واقعا برای این نماینده متاسفم که جرات یا فهم اظهار نظر صحیح رو نداره . وقتی کسی عقلش رو به دست یک قطب بده رفتارهای جنون آمیز هم برای اثبات ارادتش میکنه . قطب اینها کسی است که با تکبر اجازه میده مریدانش به او سجده کنند یا پای او را ببوسند و صراحتا میگوید که از همه مردم زمین بهتر است و مریدانش تشویقش میکنند . و در روایات اهل ییت هم صوفی مساکی به شدت مذمت شده اند . بهتر بدونی روز قیامت باید جواب بی مسولیتی خودت رو بدی .
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1396/12/03
حالا تا چند وقت سر مردم رو با حادثه پاسداران گرم کنید..بابا عاملان این حادثه دستگیر شدن و به سزای عملاشان خواهند رسید.برید مشکل رو پیدا کنید..هی نشستید محکوم میکنید و بیانیه میدهید.ما چهل سال است خیلی از کشورهارو داریم محکوم میکنیم.ولی کجای دنیا گوش به حرف مادادن .
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1396/12/03
این نماینده اصلاح طلب که این حرفها را میزنه خودش ده تا محافظ داره بچها یش هم توکانادا ياانگليس دارن درس ميخواننداين که دیگه به دولت قبلی ربط نداره وزیر کشور از خودتان هست نیروی انتظامی هم از خودتان شما نشستید تو مجلس ماهی ده میلیون تومان حقوق می گیری برای چی بچهای بدبخت مردم دست خالی ميفرستيد داخل خیابان تا جلوی این دراویش معاون رابگيره چرا بچه خودتان را نميفرستيد هشتادميليون ایرانی را فدای دو هزارتا درویش کردید چراجرات نمی کنید وزیر کشور را برکنار کنيدهر کار ی که شماها خراب میکنید میگویید دولت قبلی بوده در دولت قبل اگر گرانی بود هرکسی تو کار خودش هم سرکار بود آدم بیکار پیدا نمی کردی شما چکار کردی تمام این بدبختیها ازبيکاري ایست از بی پولی چرا شما برای هشتاد میلیون دل نميسوزانيد ولی برای دوهزار نفر درویش مرتد دل ميسوزانيد چرا چرا
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1396/12/03
وصله ای که به تمام ملت میزنید آ آشوبگر اغتشاشگران فتنه گران
United States
15:43 - 1396/12/03
بیچاره دراویش و بهایی ها از جون ما ها چی میخواهند
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1396/12/03
به مردم بگویید خودتون را خسته نکنید ما هر چه خودمان در مجلس دولت هر چه تصمیم بگیرییم همون است مردم یعنی برگ چغندر
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1396/12/03
خاک بر سر مملکتی که بی سوادی مثل تو می شود نماینده محلسش...
بی شعور اول مطالعه ای در مورد عقاید دراویش نعمت الهی می کردی. یا شاید هم تو هم از انهایی؟
اینها وصله نیاز ندارند خودشان وصله ناجور جامعه اند...
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1396/12/04
وای به حال این ملت با این نمایندگان سطحی نگر . مگر کور بودید و ندیدید که چه جنایاتی انجام دادند اگر یکی از بستگان شما هم کشته میشد اینطور قلم فرسائی میکردید؟
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/12/04
خدایی نماینده این قدر نمک نشناس , از بیت المال شیعه ارتزاق کنه و خاین به انها . ای منافق .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
میگن گربه خیلی بی چشم رو.است ولی این نماینده دست گربه راازپشت بسته وقتی به عکس بزرگتررای بدهیم همین میشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج