جلالی: مقابل گسترش فولاد سنجیده بازی کردیم
۶۸۲۱۷۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
۴۲۷۷ 
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: مقابل گسترش فولاد تبریز بازی سنجیده‌ای انجام دادیم و کاملا مستحق پیروزی مقابل این تیم هم بودیم.

خبرگزاری میزان: مجید جلالی در خصوص پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی بسیار سنجیده و دیدنی بود، تیم ما به خوبی فوتبال بازی می‌کند و باید می‌توانستیم تیم حریف را آنالیز کنیم.

وی ادامه داد: در مجموع ۹۰ دقیقه اجازه ندادیم مهاجمان تیم حریف به دروازه ما نزدیک شوند، علی رغم اینکه گسترش فولاد هم بازی خوبی انجام دادیم، اما این ما بودیم که شایسته پیروزی بودیم. خوشبختانه بازیکنان تیمم به خوبی توانستند نکاتی که کادرفنی گوش‌زد کرده بود را در درون زمین پیاده کنند. مقابل گسترش فولاد تبریز بازی سنجیده‌ای انجام دادیم و کاملا مستحق پیروزی مقابل این تیم هم بودیم.

سرمربی تیم پیکان در رابطه با ادعایش در نشست خبری قبل بازی، برای بازنگری در سکو‌های ورزشگاه تبریز و تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: ترجیح می‌دهم از تجربیاتم در جایی استفاده کنم که برای آن تیم بتواند موثر باشد. اصلا دوست ندارم در رسانه مطلبی عنوان کنیم و شلوغ کاری انجام بدهیم. اما اگر دوست داشتند می‌توانم از تجربیاتم برای تراکتورسازی کمک کنم. تراکتورسازی یک سری مسائلی دارد که اگر مسئولان این باشگاه تمایل داشته باشند.

جلالی در ارتباط با روند نتیجه‌گیری تیمش تصریح کرد: اگر در یک بازی نمی‌توانیم نتیجه بگیریم، این دلیل ضعف بازیکنان من نیست. چون من سعی می‌کنم ریزترین نکات قوت و ضعف تیمم را به بازیکنانم گوش‌زد کنم، ما بازی خوبی انجام می‌دهیم و این موضوع را کاملا به بازیکنان تیمم القا کردم که توانستند در ادامه لیگ نتایج بهتری کسب کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج