دست‌نشان: تنها راه من، کنار رفتن از ملوان است
۶۸۲۳۲۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
۹۸۷۱ 
سرمربی ملوانان می گوید: چون نمی توانم حق تیمم را از ناداوری ها بگیرم کنار می روم. چون تنها کاری که می توانم بکنم کناره گیری است.

ورزش سه: نادر دست نشان، سرمربی ملوان بندرانزلی در نشست مطبوعاتی پس از پایان دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان گفت: درباره بازی حرفی ندارم. همه دیدند چه اتفاقی افتاد. این اولین هفته نیست بلکه هفته های متمادی است حق ما خورده می شود و سلسله اشتباهات علیه تیم ما اتفاق می افتد. فقط تنها راهی که برای من باقی می ماند این است که از همه شما عذرخواهی کنم و از سرمربی گری ملوان کناره بگیرم چون نمی توانم حق باشگاه را از این قضاوت ها بگیرم.

او ادامه داد: با بی پولی و تمام مشکلاتی که وجود دارد ساخته ام اما متاسفانه احساس می کنم بیشتر از این نمی توانم کار کنم و چاره ای غیر از این هم باقی نمانده است. مقصر عدم موفقیت تیم در راه رسیدن به لیگ برتر نیز من هستم. باشگاه همه شرایط را از جمله پول و امکانات و ... برای من و تیمم فراهم کرده بود اما من توانایی نداشتم موفقیت تیم را به دست بیاورم. وقتی می بینم یک داور جوان این گونه صحبت می کند نمی دانم چه بگویم. نه یک بازی، نه دو بازی بلکه چندین و چند بازی داور جوان می آید و نوع کلماتی به کار می برد که حاکی از تهدید کردن و به ترس انداختن است.

وقتی شرایطی اینچنینی وجود دارد طبیعی است که باید خودم را کنار بکشم. از همه عاشقان ملوان و مسئولان تیم تشکر می کنم. از بازیکنانم ممنونم که تمام بدخلقی های من را تحمل کردند و در بازی های تیم به بهترین نحو حضور پیدا کردند. آنها در بازی امروز هم اگر دقت می کردند می توانستند چهار یا پنج گل به ثمر برسانند.

دست نشان در ادامه گفت: این دلیل نمی شود که وقتی بازیکنان ما بی دقتی می کنند و گل نمی زنند کمک داور بیاید شرایط را برای گلزنی حریف مهیا کند. من روی صحنه پنالتی هیچ بحثی ندارم چرا که توپ به دست بازیکن ما خورده بود اما پیش از آن خطایی در یک قدمی من انجام گرفت که به نظرم اصلا خطا نبود نمی دانم چرا من در یک قدمی ندیدم اما داور دید. این اتفاق در طول بازی بارها اتفاق افتاد. نوع قضاوت داور همه بازیکنان ما را عصبی کرده بود و در نتیجه نهایی بازی هم صددرصد موثر بود. مس کرمان، برق شیراز، صبا، رفسنجان، بادران و تعدادی از بازی های دیگر ما بود که داوری علیه ما اشتباه داشت. ما هم صبری داریم. آستانه تحملی داریم.

سرمربی ملوانان ادامه داد: چقدر ملوان مظلوم است که باید این همه بلا به سرش بیاید. امسال ما می توانستیم صعود کنیم اما یکسری از مشکلات مانع از این کار شد. این ملوان با هوادارانی که دارد لیاقت لیگ برتری شدن دارد اما این اتفاق نمی افتد. برای تیم گلریزان می شود و پولی جمع می شود اما سه روز از آن خبری نمی شود. من به مدیر تیم پیام دادم که نمی توانم به تمرین بروم چرا که از بازیکنانم خجالت می کشم. من از زن و بچه ام خجالت می کشم. چرا ما را وارد گلریزان کردید؟ اصلا پولی که جمع شده کجا رفته؟ من از ابتدای فصل 131 میلیون دریافتی داشتم که رسید آن را هم دارم. 100 میلیون آن در دوره آقای دنیامالی گرفتم. پس از ایشان یک بار 10 میلیون و یک بار 15 میلیون از مدیریت جدید دریافتی داشتم. 6 میلیون هم برای خروج از استان من پرداخت شده است.

او ادامه داد: دوستانی از ابتدای فصل می گفتند دست نشان 300 میلیون تومان دریافتی دارد و عین خیالش هم نیست! الان آن دوستان بیایند و جواب زن و بچه من و بازیکنانم را بدهند. چقدر باید صبر کرد؟ بازیکن خواستم اما گرفته نشد. طرح و برنامه داشتم عملی نشد. اگر طرح و برنامه های من عملی نشود من چه کسی هستم؟ من اگر جایی موفق بودم به دلیل برنامه هایم بوده است. بازی امروز در حکم فینال برای ما بود و من هم قبل از این تذکر داده بودم اما دریغ از یک پاداش ناچیز تا بازیکنانم برای این دیدار روحیه و انگیزه داشته باشند. 18 بازیکن سرباز گرفتم چون پول نداشتیم. حداقل 7 بازیکن مورد نظر من جذب نشد. من می دانم اگر تا آخر فصل هم بمانم باز هم به من پول نخواهد رسید. اگر شکایت هم بکنم که نمی کنم باز هم به پولم نمی رسم. من ثابت کردم که برای پول به اینجا نیامدم. حداقل سه پیشنهاد بسیار خوب در نیم فصل داشتم اما چون به خاطر عشقی که ملوان داشتم اینجا آمدم از این تیم جدا نشدم.

دست نشان در پایان گفت: درود به تمام آنهایی که هیچ وقت حتی در شکست ها ما را تنها نگذاشتند. دست تک تک آنها را می بوسم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج