ردپای ایادی خارجی در ناآرامی‌های خیابان پاسداران
۶۸۲۴۵۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۳
۵۶۸۳
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه گروه‌ها و جریان‌هایی در خارج از کشور به دنبال بر هم زدن امنیت در ایران هستند، گفت: یک سری از ایادی داخلی و خارجی این افراد را هدایت و تحریک می‌کردند و به این اتفاقات دامن زدند که خوشبختانه با اقدام خوب ناجا و بسیج جمع‌آوری شدند.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده ناجا با اشاره به اینکه گروه‌ها و جریان‌هایی در خارج از کشور به دنبال بر هم زدن امنیت در ایران هستند، گفت: یک سری از ایادی داخلی و خارجی این افراد را هدایت و تحریک می‌کردند و به این اتفاقات دامن زدند که خوشبختانه با اقدام خوب ناجا و بسیج جمع‌آوری شدند.

سردار حسین اشتری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در خیابان پاسداران و اقدامات اغتشاشگرانی که منجر به شهادت سه مامور پلیس و یک نیروی بسیج در خیابان پاسداران شد، گفت: این حادثه را به مقام معظم رهبری، مردم ایران و به خصوص خانواده این شهدای بزرگوار تسلیت عرض می‌کنم. همچنین از مردم که در مراسم تشییع این شهدا سنگ تمام گذاشته و حضور فعالی داشتند تشکر می‌کنم و امیدوارم که سرباز خوبی برای این مردم بوده و از امنیتی که به واسطه خون شهدا به دست آمده به خوبی پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: همانطور که می‌دانید تعدادی از دراویش در تجمع غیرقانونی خود اقدام به ایجاد مزاحمت برای مردم کرده بودند که ناجا و بسیج با اقتدار خوب خود با این افراد برخورد کردند.

فرمانده ناجا درباره اینکه درخواست پلیس از دستگاه قضایی برای برخورد با این افراد چیست؟ گفت: حتما و ان شاءالله قوه قضاییه این افراد را محاکمه خواهد کرد و با آنان برخورد خواهد شد.

وی درباره فعالیت دراویش اظهار کرد: هر کسی که در جمهوری اسلامی تابع قوانین این کشور است و هر فردی که به قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارد مورد احترام قانون هم هست و مبنای کار پلیس نیز قانون است و افراد از هر دسته و گروه و فرقه‌ای که باشند اگر در چارچوب قانون رفتار کنند مورد حمایت پلیس خواهند بود.

سردار اشتری درباره ریشه‌های خارجی این ناآرامی‌ها و عوامل هدایت کننده آنان نیز به ایسنا گفت: یک سری از ایادی داخلی و خارجی این افراد را هدایت و تحریک می‌کردند و به این اتفاقات دامن زدند که خوشبختانه با اقدام خوب ناجا و بسیج جمع‌آوری شدند.

وی افزود: مطمئنا گروه‌ها و جریان‌هایی در خارج از کشور به دنبال بر هم زدن امنیت در داخل هستند که البته ما به آنها اجازه نخواهیم داد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
United States
04:28 - 1396/12/07
خخخخخخخخخ
این دست اندرکاران همه توهم زدن.
Iran, Islamic Republic of
07:03 - 1396/12/07
خسته نشدید از بس همه چیزو انداختین گردن خارجیا؟ ...
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1396/12/07
مدیران دانا= کشور در رفاه وامنیت
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1396/12/07
اگرباعوامل اغتشاشات متعدد به بهانه هایی مانندرعایت قانون وفریب خوردگی وامثالهم برخوردهای شل ومسالمت آمیز نمی شد هرروزشاهد هتک حرمت عده ای خودفروش وبی دین به مقدسات وملت نبودیم این اغماضها موجب تکرر وجری ترشدن معاندین وعوامل بیگانه میشود
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1396/12/07
رسول گیج انگار هنوز خوابه پاشو بیادیگه
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1396/12/07
واقعا خجالت داره هر اتفاقی می افتد میگید دست خارجی ها بوده
مملکت را نابود کردید ملت را اواره و گرسنه اند به خودتان بیایید
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1396/12/07
اینکه دست خارجی ها در کار هست کاملا واضح است مگر بن سلمان علنا اعلام نکرد که جنگ را به داخل ایران میکشیم پس افرادی که میگویند هر مسئله ای در داخل را به خارج از کشور ارتباط میدهند و آنرا قبول ندارند خودشان را به خواب زده اند و نمیتوان آنها را بیدار کرد .واقعیت از روز هم روشنتر هست
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1396/12/07
یه خرزوخانی باید باشه که همیشه همه چی رو گردن اون بندازیم
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1396/12/07
هرجا صدایی برای اعتراض بلند شد شک نکنید کار اسراییل و آمریکا و سعودیهاست وآنها دخالت دارند .چون دلیلی نداره وقتی مردم ایران همگی در رفاه وامنیت کامل هستن اعتراضی بکنن.
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1396/12/07
حتما کار امریکاست.قیافه درویشا هم شبیه امریکاییها بود!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج