برخورد با گرانفروشان بنزین
۶۸۲۹۱۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰
۹۷۴۳ 
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد هیچ جایگاهی اجازه ندارد بنزین را به قیمت بیش از 10 هزار ریال برای هر لیتر بفروشد؛ در غیر این صورت، با متخلفان برخورد و مابه التفاوت پول دریافت شده به شاکیان بازگردانده می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد هیچ جایگاهی اجازه ندارد بنزین را به قیمت بیش از 10 هزار ریال برای هر لیتر بفروشد؛ در غیر این صورت، با متخلفان برخورد و مابه التفاوت پول دریافت شده به شاکیان بازگردانده می‌شود.

«فاطمه کاهی» عصر امروز- دوشنبه- در گفت و گو با ایرنا درباره انتشار خبری درباره فروش بنزین به نرخ لیتری 12 هزار و 500 ریال در یک جایگاه سوخت افزود: نرخ تکلیفی بنزین لیتری 10 هزار ریال (یک هزار تومان) است و هیچ کس اجازه ندارد بالاتر از این نرخ به فروش برساند.

وی تاکید کرد «در صورتی که در جایگاهی هر لیتر بنزین به قیمت بیش از 10 هزار ریال به فروش برسد تخلف بوده و با آن برخورد می شود.

این مسوول اضافه کرد: در اینگونه شکایت ها، مستندات ارائه شده را بررسی کرده و در صورت اثبات تخلف با جایگاه متخلف بشدت برخورد می‌کنیم.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: موردی که امروز در رسانه ها مطرح شد از طریق مدیر منطقه پخش فراورده تهران و مسوول سامانه هوشمند سوخت پیگیری شده است و مدارک و مستندات را به محض دریافتف بررسی می کنیم.

وی ادامه داد: در صورت اثبات این تخلف علاوه بر برخورد با متخلف، مابه التفاوت نرخ دریافت شده به شاکیان بازگردانده می شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/12/08
مثل گرانی دلار اول برخورد میکنید بعدش خودتان هم گرانفروش میشید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1396/12/08
درود خدا بر کسانی که درد مردمو درک میکنن
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1396/12/08
کم فروشی میکنند میری پمپ بنزین 40 لیتر بنزین می زنی ولی 40لیتر نیست..دزدی تو این مملکت انگار مد شده کسی دیگر به نان حلال هیچ اعتقادی نداره وگرنه این حال و روز مملکت نبود.
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1396/12/08
مرگ بر فساد سازمانی مرگ بر رانت واختلاس مرگ بر حق خوری
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1396/12/08
تولید ملی افقخار ملی مرگ بر مدیران خائن به صنعت وتولید
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1396/12/08
اينجا ايرانه فقط حرف زده مي شه فقط حرف
پاسخ ها
رضاداودی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
لعنت به هرچه اختلاسگره...خدایاریشه ایناروبخشکون همونطوری که ریشه مردموخشکوندن....خدایاکجایی؟وای چقدرصبرت زیاده خدا...یکی حقوقش۵۰ملیونه ویکیم نون شب نداره بخدابه پیربه پیغمبردرست نیست اینطوری...مالیات کمرمونوشکسته بخداازکاریم که میکردیم بیکارشدیم ازبس بزور مالیات برارزش افزوده گرفتن ازمون...خدایاحاضرم الان بمیرم ولی دیگه بیشترازاین شرمنده زن وبچه هام نشم توی این شب عیدی...مالیات...اختلاس...فساداداری...رانت...دزدی...وام بدون ضامن واسه آقازاده هابیدادمیکنه...ووووووو...لعنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج