مهربان: تنها دلیل اُفت پدیده کسر ۶ امتیاز نبود
۶۸۶۵۲۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
۸۳۹۲ 
مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد که تنها دلیل اُفت این تیم کسر شش امتیاز نبوده است.

خبرگزاری تسنیم: حسین مهربان در مورد وضعیت پدیده بعد از پیروزی برابر سپیدرود گفت: بعد از این برد وضعیت تیم ما بهتر شده است. متأسفانه چند هفته نتیجه نگرفتیم و در جدول چند پله سقوط کردیم، حالا با این برد وضعیت تیم بهتر شده و امیدوارم در پنج بازی باقیمانده هم نتایج خوبی بگیریم تا در پایان جایگاهی به دست بیاوریم که راضی‌کننده باشد. ما باید در این پنج بازی از نام و اعتبار پدیده دفاع کنیم.

وی با اشاره به کسر شش امتیاز از پدیده یادآور شد: این اتفاق در تیم ما کاملاً تأثیر منفی خودش را گذاشت و اگر شش امتیاز از پدیده کم نمی‌شد الان مدعی کسب سهمیه بودیم. البته تنها دلیل اُفت پدیده کسر شش امتیاز نبود و اتفاقاتی افتاد که انگیزه بچه‌های ما را کم کرد. خدا را شکر که آخرین بازی سال 96 را با برد پشت سر گذاشتیم و امیدوارم سال 97 سال خوبی برای پدیده باشد.

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد عملکرد خودش در این فصل گفت: عملکرم در نیم‌فصل اول راضی‌کننده بود، ولی نتایج تیم در نیم‌فصل دوم و شرایطی که داشتیم، روی عملکرد بچه‌ها تأثیر منفی گذاشت. البته در نیم‌فصل دوم مصدوم هم شدم که این موضوع بر عملکردم تأثیرگذار بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج