تصاویری از تلاش‌ کوهنورد ایرانی در تبت
۶۸۷۷۳
۰۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۹
۳۱۲۷
کوهنورد ایرانی که با همنورد اسپانیایی خود به دنبال صعود به قله چوایو در تبت است به خاطر شرایط نامساعد جوی در ارتفاعات هیمالیا هنوز نتوانسته برنامه نهایی خود را برای صعود به قله اجرا کند.
خبرگزاری مهر: کوهنورد ایرانی که با همنورد اسپانیایی خود به دنبال صعود به قله چوایو در تبت است به خاطر شرایط نامساعد جوی در ارتفاعات هیمالیا هنوز نتوانسته برنامه نهایی خود را برای صعود به قله اجرا کند.

سقوط بهمن که عرض آن به یکصد متر می‌رسید باعث شد از چند روز پیش عظیم قیچی ساز و فران لاتوره در کمپ اصلی مستقر قله چوایو مستقر بشوند تا با مساعد شدن شرایط جوی بتوانند برنامه نهایی خود را به اجرا در بیاورند.

قیچی‌ساز که به دنبال ثبت رکورد صعود به دوازدهمین قله بالای 8 هزار متر است  لوزام مورد نیازش را به کمپ ۲(۷۱۰۰ متر) منتقل کرده است و قصد دارد در تلاش نهایی مستقیماً از کمپ اصلی به کمپ ۲ رفته و از کمپ ۲ به سوی قله برود. این در حالی است که اکثر کوهنوردان کمپ ۳ به ارتفاع ۷۴۰۰ متر را نیز برپا می‌کنند و از کمپ ۳ برای صعود قله تلاش می‌کنند.

فران لاتوره، هم‌نورد اسپانیایی قیچی‌ساز، تصاویر زیر را در سایت شخصی خود قرار داده که از تلاش این دو کوهنورد برای صعود به قله چوایو خبر می‌دهد:فران لاتوره و عظیم قیچی‌ساز در کمپ اصلیعظیم قیچی‌ساز در کمپ 2فران لاتوره و عظیم قیچی‌ساز در کمپ 1تلاش برای صعود در کمپ 1 چوایوعظیم قیچی‌ساز در راه صعود به کمپ 2نمایی از کمپ 2 قله چوایوکمپ 2 در ارتفاع 7100 متری

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج