مجازات رانندگان با ۳۰ نمره منفی چیست؟
۶۸۸۲۹۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
۲۴۸۹
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: رانندگانی که دارای سی نمره منفی هستند تا سه ماه اجازه رانندگی ندارند.

باشگاه خبرنگاران جوان: سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ویژه نوروزی سال ۹۷ از ۲۴ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ با همکاری تمام نیرو‌های پلیس و با امکانات و تجهیزات کامل در تمام شهر‌ها و شهرستان‌های کشور اجرا شود تا در بهار ۹۷ همه بتوانند با آرامش سفر کنند.

وی افزود: بیش از ۵ هزار نیروی کمکی و ۱۲۰۰ دستگاه خودرو با دستور فرمانده ناجا از سایر بخش‌های پلیس به کمک پلیس راهنمایی و رانندگی می‌آیند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: به مردم توصیه می‌کنیم برای داشتن سفری ایمن از قبل برنامه ریزی کنند و طول سفر را به عنوان جزئی از سفر قلمداد کنند و خودرو‌های خود را از نظر معاینه فنی، سیستم گرمایشی قبل از شروع سفر بررسی کنند، زیرا شرایط جوی در فصل بهار متغیر است.

سردار مهری گفت: لازم است رانندگان در طول سفر مدارک لازم از جمله گواهینامه کارت خودرو بیمه نامه و معاینه فنی را همراه داشته باشند.

وی افزود: رانندگانی که دارای سی نمره منفی هستند گواهینامه آن‌ها ضبط می‌شوند و تا سه ماه اجازه رانندگی نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: همچنین خودرو‌هایی که بالای یک میلیون جریمه داشته باشند خودروی آن‌ها متوقف و به پارکینگ اعزام می‌شود لذا لازم است رانندگان از سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ میزان جرایم رانندگی خود را استعلام کنند.

وی تصریح کرد: خط قرمز پلیس در برخورد با رانندگان متخلف و سرعت غیرمجاز انحراف و برخورد با کسانی است که باعث آزار و اذیت مردم می‌شوند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج