پرترددترین جاده های آذربایجان شرقی در نوروز
۶۹۵۹۸۲
۱۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
۲۴۰۷ 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های آذربایجان شرقی، جاده‌ی «تبریز-جلفا» را پرترددترین جاده در استان عنوان کرد و افزود: جاده‌های «تبریز-کلیبر»، «تبریز-صوفیان»، آزادراه «تبریز-زنجان» و جاده‌ی «تبریز-آذرشهر» از پرتردد ترین جاده‌ها در استان هستند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت راه‌های آذربایجان شرقی، جاده‌ی «تبریز-جلفا» را پرترددترین جاده در استان عنوان کرد و افزود: جاده‌های «تبریز-کلیبر»، «تبریز-صوفیان»، آزادراه «تبریز-زنجان» و جاده‌ی «تبریز-آذرشهر» از پرتردد ترین جاده‌ها در استان هستند.

حسین بلوکی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی، بارش‌های پراکنده و وزش باد در اکثر محورهای مواصلاتی استان، تردد در تمامی جاده‌ها روان بوده و اکیپ‌های راهداری در حالت آماده باش و آماده‌ی خدمت رسانی در صورت بروز مشکل هستند.

وی در ادامه از افزایش ۲۹ درصدی میزان تردد در استان خبر داد و گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند سال گذشته تا نهم فروردین ماه‌، حدود 11 میلیون و 500 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، افزایش ۲۹ درصدی را نشان می‌دهد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان در پایان با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود، رانندگان در طول مسیر با رعایت سرعت مطمئنه و فاصله‌ی طولی به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج