ویسی: کمیته داوران مواظب بازی‌ها باشد
۷۰۶۰۰۹
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
۳۳۰۵ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازیکنانم حساسیت بازی‌ با سپاهان را فهمیده‌اند و می‌خواهند سهمیه استان را حفظ کنند.

ایسنا: عبدالله ویسی، ظهر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان بیان کرد: بازی ویژه و خاصی برای فوتبال خوزستان است. جایگاه هر دو تیم اینجا نیست و امیدوارم با بازی خوب و جوانمردانه نتیجه بگیریم. بازیکنانم حساسیت بازی‌ها را فهمدیدند. باید در بازی فردا تمرکز داشته باشند تا سهمیه استان را حفظ کنند.

او افزود: نمی‌دانیم اوضاع و احوال چگونه می‌شود. نمی‌خواهیم به گذشته برگردیم. تمرکزمان روی بازی با سپاهان است تا تیم را نگه داریم. مصدوم تا دل‌تان بخواهد داریم. تمام بازیکنان‌مان از گلر تا بازیکن مصدوم شدند. برای بازی فردا ۵ مصدوم داریم. از کمیته داوران هم می‌خواهم مواظب بازی‌ها باشند. باید خیلی مراقب باشند تا حقی از تیمی ضایع نشود. به خصوص در لیگ یک این حساسیت بیش‌تر است.

سرمربی استقلال خوزستان هم‌چنین بیان کرد: فوتبال خوزستان به قدری قوی است که می‌تواند ۵ تیم داشته باشد. اما فقط داشتن تیم کافی نیست. باید از این تیم‌ها حمایت شود تا آسیب نبینند. امیدوارم اتفاقاتی که امسال برای ما افتاد سال‌های آینده برای تیم‌های خوزستان تکرار نشود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج