معمای فرزند میرکریمی
۷۰۶۱۹۶
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
۸۶۱۷
در حالی که حضور صادق میرکریمی در جشنواره جهانی فجر به یک پرسش بدل شده است آقای میرکریمی به تسنیم گفته است فرزندش براساس کاردانی برگزیده شده است.

خبرگزاری تسنیم: در حالی که حضور صادق میرکریمی در جشنواره جهانی فجر به یک پرسش بدل شده است آقای میرکریمی به تسنیم گفته است فرزندش براساس کاردانی برگزیده شده است.

معمای فرزند میرکریمی

روز گذشته یکی از کانال‌های سینمایی شاخص در مطلبی به نقش فرزند رضا میرکریمی در جشنواره جهانی فجر پرداخته است و انتشار تصویری از او گفته است که صادق میرکریمی مدیر پشتیبانی جشنواره جهانی فجر است. این کانال پرسیده است که فرزند میرکریمی براساس چه سابقه و تخصصی در چنین جایگاهی قرار گرفته است.همچنین این کانال در خبر خود مدعی شده است که صادق میرکریمی در برخی جشنواره‌های خارجی نیز در مقام میهمان حاضر بوده است.

رضا میرکریمی پیش از آغاز جشنواره جهانی فیلم فجر در گفتگو با خبرگزاری تسنیم به این مسئله پاسخ داده است. از آقای میرکریمی درباره نقش فرزند خود در جشنواره جهانی فیلم فجر و حواشی حضور او سوال می شود و وی پاسخ می‌دهد: پسر من با ما همکاری می‌کند. حدود پانصد نفر درگیر جشنواره هستند و به جشنواره کمک می‌کنند و پسر من در بخش لجستیک کار می‌کند هم امین من هست و هم شخصیت کاردان و کار بلدی است و واقعاً براساس شایستگی آدم‌ها را انتخاب کردم و چند باری که ایشان به خاطر همین حاشیه‌هایی که ایجاد شده بود به خاطر فضای کاری بهتری که داشت می‌خواست اینجا را ترک کند؛ اما بقیه مدیران نگذاشتند چون توانایی‌های ایشان را دیده بودند و دوست داشتند که همکاری ادامه داشته باشد.»

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1397/02/01
آره..ما هم گوشای مخملی داریم
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1397/02/01
نه فقط سينما بلكه كل كشور دست شايسته ها و كاربلد ها و فرزندان شايسته تر و كاربلدترشون هست
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1397/02/01
چی شد حالا همه فرزندای شما شدند تیزهوش ومردم دیگه شدند عقب افتاده
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/02/01
بچه آقای میرکریمی زو نمیشناسم و نظری ندارمدر موردش ،ولی اگه کسی کاردان و متخصص باشه ایرادی نداره کار کنه، طبق چه منطقی اون بچه ای که پدر و مادر مشهور داره باید از داشتن کاری مشابه والدینش محروم شه؟

مشکل اینحاست که تو ایران ۹۹ درصد فرزندان هیچ تخصصی ندارن و اتفاقا به کارها گند میزنن ولی توسط والدینشون با رانت میرن سر کار. وگرنه متخصص باشن تو اون کار مشکلی نداره که
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1397/02/02
آقا پسر شما علاوه بر خصوصیاتی که گفتید دارای ژن برتر هم هستن.ژنی که خیلی از ما مردم نداریم و باید یک عمر حسرت بخوریم البته شاید روزی جایگاه ژن های برتر با سایر ژن ها عوض بشه .ماهم امیدواریم
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/02/02
ژن خوب چه میکنه، آدم رو شایسته و کاربلد میکنه اونم یه شبه، خیلی هم طبیعی هست ما هم داریم حسودی میکنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج