فیلمبرداری «شین» به پایان رسید
۷۱۰۵۸۲
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
۱۰۴۰۷
با بازی شهاب حسینی و جمشید هاشم پور
فیلمبرداری فیلم سینمایی «شین» پس از حدود ۴۵ جلسه در تهران تمام شد.

بانی فیلم: «شین» عنوان اولین ساخته سینمایی میثم کزازی محسوب می شود که از اوخر سال گذشته در سکوت خبری در تهران مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن نیز پس از حدود ۴۵ جلسه به تازگی به پایان رسیده است. با اتمام فیلمبرداری، مراحل فنی این پروژه ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.

فیلمبرداری «شین» به پایان رسید

فیلمبرداری این پروژه به طور کامل در تهران انجام شده است.
شهاب حسینی و جمشید هاشم پور دو بازیگر اصلی این فیلم هستند. شهاب حسینی علاوه بر بازی، به عنوان مشاور کارگردان نیز در این پروژه سینمایی حضور دارد.
محمود پاک نیت، غزاله نظر، آتش تقی پور و فاطمه شکری هم در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. امیرعباس ورزدار نیز به عنوان بازیگر خردسال در فیلم حضور داشته است.
اولین ساخته سینمایی کزازی در ژانر وحشت قرار دارد و فیلمنامه آن نیز توسط خود وی به نگارش درآمده است.
تقی علیقلی‌زاده تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده داشته است. فیلم سینمایی «رستاخیز» آخرین فعالیت علیقلی زاده در زمینه تهیه کنندگی محسوب می شود. وی پیش تر در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده بود که «شین» به دلیل نیاز فیلمنامه باید در فصلی خاص مقابل دوربین رود.
میثم کزازی پروانه ساخت «شین» را اواخر زمستان سال ۹۵ دریافت کرد. وی در کارنامه خود ساخت چند فیلم تلویزیونی را دارد.
دیگر عوامل اصلی «شین» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، صدابردار: کامران کیان ارثی، دستیار کارگردان: حسین ایرجی، مدیر تولید: محمد شهبازی، گروه گریم: سیدجلال موسوی، سارا اسکندری، شهراد زندیه، عکاس: منعم کثیرلو.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج