طنز؛ دادهای بی‌فایده پرزیدنت در نیشابور!
۷۱۳۳۱۷
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
۸۵۷۳ 
محمد‌رضا ستود در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: دیروز آقای روحانی به نیشابور رفت و شروع کرد به داد زدن. ایشان در حوزه‌های گوناگون دادهای مختلفی زد تا جایی که تقریبا کبود شد. او فریاد می‌زد: عده‌ای با اینترنت پر‌سرعت مشکل دارند. بعد یادش افتاد که خودش ضامن و مسوول اجرای قانون اساسی است ولی دیگر کاری از دستش بر‌نمی‌آمد.

محمد‌رضا ستود در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: دیروز آقای روحانی به نیشابور رفت و شروع کرد به داد زدن. ایشان در حوزه‌های گوناگون دادهای مختلفی زد تا جایی که تقریبا کبود شد. او فریاد می‌زد: عده‌ای با اینترنت پر‌سرعت مشکل دارند. بعد یادش افتاد که خودش ضامن و مسوول اجرای قانون اساسی است ولی دیگر کاری از دستش بر‌نمی‌آمد. یک لحظه مکث کرد و تصمیم گرفت این بار مشکل ارز را با فریاد زدن حل کند و بلافاصله داد زد: ما امسال 100 میلیارد دلار صادرات و 70 میلیارد دلار واردات خواهیم داشت لذا در سال‌جاری مشکل ارز نخواهیم داشت.

هنوز جمله پرزیدنت به پایان نرسیده بود که دلار هفت هزار تومان شد و رییس دفترش با انگشت‌های دست عدد 7 را به آقای روحانی نشان داد! جرعه‌ای آب نوشید و تصمیم گرفت معضل رکود گردشگری در نیشابور را با یک داد اساسی حل کند. پس زور خود را جمع کرد و فریاد کشید: ان‌شاءالله در سال‌جاری نیشابور قطب گردشگری کشور خواهد شد.

در این لحظه به خاطر فریادهای پیاپی، آثار کبودی در صورت ایشان به اوج خود رسید. یکی از هموطنان به سختی از گاردهای ویژه و محافظان رد شد و خودش را به رییس‌جمهور رساند و در گوش ایشان گفت: آقای روحانی کار با داد درست نمی‌شود. به عمل کار برآید به سخندانی نیست. سپس آقای روحانی صورتش را چرخاند و چپ‌چپ به این هموطن نگاه کرد و گفت: خودم می‌دونم ولی مجبورم.. می‌فهمی؟ مجبورم!

هموطن دلش برای رییس‌جمهور سوخت. دستش را روی شانه ایشان گذاشت و سر ایشان را روی سینه خود قرار داد...

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/02/17
من به روحانی رای دادم. اگر چه الان تلگرام بسته اس و دلار چی چی هست ولی فکر می کنید یک نفر دیگر می آمد آیا بهتر از روحانی کار می کرد؟ فکر باطلی است.
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
متفکر بزرگی هستی وخودت خبر نداری ؟همچنان در خماری بمان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
به جهالتت ادامه بده بالاخره به یه جایی میرسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج