فراخوان طرح «نذر کتاب»
۷۱۴۶۵۷
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
۷۹۰۱ 
پنجمین دوره طرح «نذر کتاب» با هدف ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و تجهیز کتابخانه‌های مناطق روستایی و کم‌برخوردار ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: پنجمین دوره طرح «نذر کتاب» با هدف ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و تجهیز کتابخانه‌های مناطق روستایی و کم‌برخوردار ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

فراخوان طرح «نذر کتاب»

طرح « نذر و اهدای کتاب» از سال ۹۲ با هدف تجهیز کتابخانه‌های مناطق روستایی و کم‌برخوردار، به جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی شهروندان و ناشران اقدام کرده و تا کنون طی چهار دوره برگزاری در مجموع بیش از ۸۰ هزار جلد کتاب و نشریه بر اساس نیازهای دقیق مناطق، طبقه‌بندی و ارسال شده است.

بنا بر اعلام، یکی از اهداف دنبال‌شده در این طرح حضور کودکان و نوجوانان و همچنین آشنایی آن‌ها با فرهنگ بخشش و مشارکت اجتماعی در کنار ترویج فرهنگ فعالیت داوطلبانه و افزایش میل به کتاب‌خوانی است.

گروه «نذر کتاب» در آستانه پنجمین دوره فعالیت خود قصد دارد تا به بیش از ۱۱۰ منطقه کم‌برخوردار در سراسر کشور کتاب بفرستد و این طرح را با کمک‌های مردمی و ناشران کتاب اجرایی خواهد کرد.

این طرح از ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت، ساعت ۱۰ تا ۲۰ در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران واقع در بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به پل گیشا، تالار ابن خلدون میزبان حضور علاقه‌مندان و دریافت کتاب‌های اهدایی آنان خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج