آقای بازیگر: تمام زندگی‌ام را فروختم تا زنده بمانم
۷۲۰۶۵۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۱
۱۴۵۵۱
بازیگر سریال پس از باران گفت: آن زمانی که بیمار بودم هیچکدام از مسئولین فرهنگی و هنرمندان حتی یکبار با من تماس نداشتند و برای درمان تمام زندگی‌ام را فروختم تا زنده بمانم.

خبرگزاری میزان: امیر آتشانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود پس از انجام عمل قلب باز گفت: خوشبختانه با دعای خیر مردم مشکل بسیار مرتفع شده است. اعتراف می‌کنم که اگر دعای مردم و انرژی آنها در کنارم نبود امروز تا به این حد شاد، خوشحال و سرحال نبودم.

وی درباره عدم حمایت مسئولین فرهنگی و اعتنا سایر هنرمندان تاکید کرد: متاسفانه در طی این مدت که درگیر عمل قلب و پس از آن بهبود بودم هیچکس سراغم را نگرفت و هیچگونه حمایتی از من نشد. مسئولین فرهنگی مرکز هنرهای نمایشی انگار از امیر آتشانی و سالم بودن او می ترسند و حسادت می‌کنند. من همواره به عنوان یک هنرمند جایگاه خودم را در میان مردم به دست آوردم و همین عاملی بوده تا مسئولین هنری همیشه به من رشک بورزند.

آقای بازیگر: تمام زندگی‌ام را فروختم تا زنده بمانم

بازیگر سریال "پس از باران" درباره جایگاه فعلی‌اش در تئاتر افزود: یک نفر در مرکز هنرهای نمایشی بگوید جایگاه من در تئاتر چیست و کجاست؟. نمی‌فهمم اعضای امروز شورای نظارت و ارزشیابی با چه ملاکی انتخاب شده اند؟.

وی در همین راستا ادامه داد: در آن زمانی که بیمار بودم هیچکدام از مسئولین فرهنگی حتی یکبار با من تماس نداشتند و برای درمان تمام زندگی‌ام را فروختم تا زنده بمانم. نامه‌های بیشماری به مرکز هنرهای نمایشی دادم و گفتم که صدقه نمی خواهم، تنها یک وام بدهید و قول می دهم که آن پس دهم؛ اما اگر شما جواب آن نامه را گرفته اید من هم از آن خبری دارم.

آتشانی با اشاره به کنار گذاشته شدنش از بازیگری خاطرنشان کرد: از سال 87 کار نکرده ام. نمی‌دانم چرا دوستان من را کنار گذاشته اند. سالهاست منتظر اجرا در سالن اصلی تئاترشهر هستم اما امروز می بینیم که یک کارگردان جوان اثری تکراری را نبش قبر کرده و با بازیگران چهره آن را به هر طریقی در سالن اصلی تئاترشهر روی صحنه برده است. آن زمانها جرات نمی کردیم به سمت تئاترشهر برویم اما حالا هرکسی صرفاً با داشتن پول و رابطه در سالن اصلی کار اجرا می کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:59 - 1397/03/01
خدا شفا بده عزیز به خدا اگه پولدار بودم من خودم شخصا بهت میدادم فقط میتونم برات دعا کنم
یا الله
Iran, Islamic Republic of
04:34 - 1397/03/01
خداوند هرچه زودتر به شما و تمامی بیماران سلامتی بدهد ان شاءالله
United States
05:08 - 1397/03/01
واقعا متاسفم برا جامعه هنر مندان که وقتی کسیی خدایی نکرده فوت کند یادش میکنند امیر اتشانی امیدوارم که هر چه زودتر بهبود یابی و هنر خود را در عرصه نمایش شاهد خواهیم شد ان شاءالله
United Arab Emirates
05:54 - 1397/03/01
بزرگان ببینن بعدا میگن همه چی خوبه ومیگن تعرفه هابالا میرود در یابید همرمندان تا موقعی که زنده هستن
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1397/03/01
چون به خانم کوچیک خیلی ظلم کردی هپلی هپو
اینکه شوخی بود ولی امیدوارم هر چه زودتر خوب شید.فعلا اوضاع به کام نامردان است برای شما تنها اینطور نیست.اکثر مردم قربانی پارتی بازی و روابط هستند.
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1397/03/01
هشتاد ملیون مردم، زندگیشونو دادن که فقط زنده باشن
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1397/03/01
خدایا واسه همه مردم سلامتی آرزو دارم.
پاسخ ها
ناشنلس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
انشاءالله خدا شفاشون بده و به سلامتی از بیمارستان مرخص بشن
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1397/03/01
دولت برای مردم فقط دعا میکنه چون خرجی نداره بعد اگر خوب شدی هزینه دعا را از شما میگیرد.
پاسخ ها
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
در پس از باران خیلی خوب بازی کرد حتما چون پارتی نداشت دبگه ازش دعوت نشد بازیگران پول دار و پر مدعا کجا هستید ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج