صدر: برای حمایت از تشکیل دولت تظاهرات نکنید
۷۲۲۲۷۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
۷۶۶۴
رهبر جریان صدر عراق امروز (جمعه) خواهان این شد که عراقی‌ها برای "حمایت از تشکیل دولت یا برای تهدید" تظاهرات نکنند.

انتخاب: رهبر جریان صدر عراق امروز (جمعه) خواهان این شد که عراقی‌ها برای "حمایت از تشکیل دولت یا برای تهدید" تظاهرات نکنند.

مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توئیتی عنوان داشت: ای دوستان، تنها چیزی که از شما می‌خواهم این است که تصویر خوبی از ما، خاندان صدر ارائه دهید. از شما در این مرحله نمی‌خواهم که برای حمایت از تشکیل دولت یا برای تهدیدها، تظاهرات برگزار کنید. هر کس که دست به چنین کاری بزند، عراق را به کوره جنگ و خشونت می‌کشاند. نیازی به تعدی به کشورهای همسایه وجود ندارد، اما درخصوص اشغالگری باید بگویم که تا زمانی که اشغالگر وجود داشته باشد، ما از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

به نوشته ایسنا، وی افزود: من همانطور که تنها وارد منطقه الخضراء شدم، در حال حاضر نیز در مقابل چالش‌های طائفه‌ای و انحراف‌ها و سیاست‌مداران فاسد و نفوذی‌ها خواهم ایستاد تا از مسلک گذشتگان خود دفاع کنم و اهداف را محقق سازم و به افراد شریف کرامت دهم و به افراد طائفه‌گرا اجازه صف بندی ندهم و منصفانه ثروت نفتی را میان ملت تقسیم کنم و عراق را از فقر و خشکسالی و مداخله‌های خارجی دور سازم، چراکه من یک عراقی هستم و هراسی ندارم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج