فیلم: خوراکی‌های مفید برای دهان و دندان
۷۲۳۹۴۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۴
۹۰۴۲ 
بسیاری از کارشناسان حوزه‌ی سلامت بر این باورند که تغذیه‌ی مناسب می‌تواند علاج دردِ بسیاری از امراض دهان و دندان باشد. بر همین اساس، در این بخش، ویدئویی را به شما عزیزان ارائه می‌کنیم که در آن، برخی از مواد غذایی مفید برای سلامت دهان و دندان معرفی شده است.

برترین ها - احسان درخشنده: یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های سلامت بدن، سلامت دهان و دندان است. دهان به عنوان دروازه‌ی ورود مواد غذایی به بدن، همواره در معرض ابتلا به آسیب‌ها و امراض گوناگون است. عوارضی همچون بوی بد دهان، پوسیدگی و تغییر رنگ دندان‌ها، خونریزی لثه‌ها و... تنها بخشی از مشکلات حوزه‌ی دهان و دندان هستند که متأسفانه خیلی از ما از وجود آن‌ها رنج می‌بریم.

بسیاری از کارشناسان حوزه‌ی سلامت بر این باورند که تغذیه‌ی مناسب می‌تواند علاج دردِ بسیاری از امراض دهان و دندان باشد. بر همین اساس، در این بخش ویدئویی را به شما عزیزان ارائه می‌کنیم که در آن، برخی از مواد غذایی مفید برای سلامت دهان و دندان معرفی شده است.

چنانچه به سلامت دندان‌ها، لثه‌ها و به طور کل دهان خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید همواره لبخندی زیبا و جذاب بر لب داشته باشید، ویدئوی زیر می‌تواند برای شما خیلی مُثمرِ ثمر باشد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
فیلم: خوراکی‌های مفید برای دهان و دندان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج