امکان درمان دختران شین‌آباد در کشور وجود ندارد
۷۲۴۴۷۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
۶۲۵۸ 
۱۵ آذر ۱۳۹۱، یک کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین‌آباد از توابع شهرستان مرزی پیرانشهر دچار آتش‌سوزی شد و از ۳۷ نفر دانش‌آموز ۲۸ نفر دچار سوختگی شدند که از این تعداد ۲ نفر بر اثر شدت جراحت جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری ایسنا: حسین احمدی نیاز، وکیل دختران شین آباد خواستار تنظیم پروتکل درمانی دختران شین آبادی شد و در این باره گفت: با توجه به اینکه امکان درمان دختران سوخته شین آبادی در داخل وجود ندارد خواستار تنظیم پروتکل درمانی برای این دختران بین ایران و کشور مقصد درمانی آنها در خارج هستیم.

وی افزود: پروتکل درمانی بیان‌کننده تکالیف و تعهدات دولت ایران و دولت پذیرنده این دختران جهت مداوای آنان است تا از یک سو مکانیسم‌های درمانی این دختران تعریف و چگونگی درمان و اتخاذ راهکارهای درمان زیبایی آنان مشخص شود.

وکیل دختران شین آباد از ضرورت تبیین تعهدات دولتین ایران و کشور مقصد صحبت کرد که در چه بازه زمانی این عمل‌های جراحی جواب می‌دهد و نیازمند یک سفر هستند یا چند سفر ؟ و گفت: بحث هزینه‌های درمانی و تضمین انجام تعهدات و ارائه گزارش از چگونگی عمل‌های جراحی و حق و حقوق این دختران و وکیل آنان از فرایند و روند درمانی، بخش دیگری از این پروتکل است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/03/08
چرا؟؟؟ ما که هروز دم از پیشرفت میزنیم و عدم وابستگی مردم نامحرم نبستن تمام حقایق را بهشون بگید. برا عده ای خاص پول هست که در بهترین بیمارستانهای دنیا درمان بشن اما برای این عزیزان عزیزتر از جان بعد از چند سال پول نداریم واقعا افسوس
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1397/03/18
عزیزان ناعدالتی ونابرابی تا اینحد انهم بگفته برخی دولت امامزمان برای بچه اخوند ومسول برای سرماخوردگی باید دراروپا وامریکا مداوا بشوند برای من بدبخت درشهرخودم توان رفتن به دکتر عمومی نیست ظلم وستم تا اینحد چرا واقعیت ها را پنهان میکنید رسانه ها باپول بیت الما ل وبرضد ملت کا ر میکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج