محدودیت‌های تردد و توقف در مراسم ارتحال امام
۷۲۶۵۷۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۸
۲۲۰۹ 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سردار محمدرضا مهماندار در خصوص محدودیت های ترافیکی و تردد و توقف در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) با بیان اینکه محدودیت‌های تردد در این مراسم از ساعت 13 روز دوشنبه مورخ 14 خرداد اعمال می‌شود اظهار کرد: تردد خودروهای سنگین از محور جنوب به شمال جاده قدیم قم از پل قاسم‌آباد به‌سمت شمال ممنوع است و خودروها جهت ورود به تهران به‌سمت کمربندی ورامین هدایت خواهند شد. همچنین تردد خودروهای سنگین از محور شمال به جنوب شهید رجایی از پل آزادگان به‌سمت جنوب ممنوع است و خودروها به‌سمت آزادگان غرب و شرق هدایت خواهند شد.

وی در همین رابطه افزود: تردد انواع خودروهای سنگین و شخصی به‌جز اتوبوس‌های مربوط به پارکینگ‌های 4،5،6 و 10 در بزرگراه شهید هاشمی از پل شهید صنیع‌خانی به‌سمت جنوب ممنوع است. همچنین تردد انواع خودروهای سبک و سنگین به‌جز اتوبوس‌های مربوط به پارکینگ‌های 4،5،6 و 10 در طول بلوار علامه عسگری حدفاصل سه‌راهی باقرشهر تا پل حرم مطهر در خلیج فارس ممنوع می‌باشد.

مهماندار ادامه داد: تردد اتوبوس و مینی‌بوس در محور شمال به جنوب خلیج فارس از پل شهید کاظمی ممنوع است. به‌علاوه تردد کلیه خودروها به‌جز اتوبوس‌های مربوط به استان قم، در محور آزادراه قم ــ تهران از پل حسن‌آباد، وهن‌آباد و واوان به‌سمت تهران ممنوع است؛ لذا خودروهایی که قصد حرکت به‌سمت تهران را دارند می‌توانند وارد جاده قدیم قم شده و در ادامه به‌سمت تهران حرکت کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره محدودیت‌های توقف در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) گفت: توقف در طول بلوار علامه عسگری حدفاصل سه‌راه باقرشهر تا خلیج فارس در مسیر رفت و برگشت ممنوع است. همچنین طول اتوبان خلیج فارس حدفاصل پل شهید کاظمی تا عوارضی و در ادامه تا پل کهریزک، رفت‌و‌برگشت مخصوصاً حدفاصل پل حرم مطهر تا عوارضی تهران ــ قم توقف ممنوع است.

مهماندار در این رابطه اضافه کرد: توقف در کلیه ورودی‌ها و خروجی‌های پارکینگ‌های اطراف حرم ممنوع است. همچنین توقف اتوبوس‌ها در طول بزرگراه شهید هاشمی در مسیرهای رفت‌وبرگشت حدفاصل پل شهید صنیع‌خانی تا میدان ساعت ممنوع می‌باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج