تمهیدات آتش نشانی برای سالگرد ارتحال امام
۷۲۶۵۹۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۹
۷۳۷۷ 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات این سازمان برای تامین ایمنی مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات این سازمان برای تامین ایمنی مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگویی در مورد تمهیدات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برای برگزاری بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در چهاردهم خرداد اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران مانند سال‌های گذشته از توان خود برای تامین امنیت مراسم بهره می‌برد و علاوه بر این که تمام ۱۳۰ ایستگاه سطح شهر در آماده‌باش کامل خواهند بود، آتش‌نشانان برای تامین ایمنی در دو حلقه داخلی و خارجی مستقر می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد: در حلقه داخلی از صبح روز ۱۴ خرداد آتش‌نشانان در ۳۸ نقطه به همراه ۳۸ دستگاه خودرو منبع‌دار سنگین در مسیرهای ورودی صحن‌ها و حیاط‌های اطراف حرم مستقر می‌شوند و در این استقرارها از ۷۰ نفر آتش‌نشان حرفه‌ای و ۳۵ نفر دیگر شامل آتش‌نشان داوطلب خانم در قسمت بانوان و ۲۰ آتش‌نشان رسمی سازمان در قسمت آقایان مستقر می‌شوند که این افراد با خاموش‌کننده‌های دستی در این مراسم حضور دارند و وضعیت ایمنی را رصد می‌کنند.

وی همچنین گفت: در حلقه بیرونی نیز در ۱۸۲ نقطه با استفاده از ۸۵ دستگاه خودرو منبع‌دار سنگین و پشتیبانی، ۷۵ دستگاه سبک و عملیاتی و ۶۰ دستگاه موتورسیکلت در بخش‌های مختلف مستقر می‌شوند که از شمال به سمت اتوبان آزادگان و از غرب به سمت اتوبان خلیج فارس و از شرق به سمت خیابان رجایی و از جنوب به سمت کهریزک و واوان استقرارها در نقاط مختلف صورت می‌گیرد. ضمن این که از آتش‌نشانان مناطق اطراف نیز تعدادی نیرو برای برقراری ایمنی مراسم حضور دارند.

ملکی در ادامه اظهار کرد: مجموعاً ۲۲۰ انواع خودرو و موتورسیکلت و ۵۰۰ نیروی آتش‌نشان عملیاتی برای برقراری ایمنی مراسم تا زمان تخلیه کامل و عادی شدن تردد در منطقه حضور دارند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تصریح کرد: برای برقراری ایمنی این مراسم از تعدادی از نیروهای غیر شیفت فراخوان شده‌اند و از همین رو اختلالی در روند خدمت‌رسانی برای سایر شهروندان در نقاط دیگر شهر ایجاد نخواهد شد.

ملکی همچنین توصیه کرد: از هموطنانی که در این مراسم حضور پیدا می‌کنند تقاضا داریم که مانند همیشه همکاری لازم را داشته باشند و در صورتی که اتفاقی رخ داد پس از فاصله گرفتن با محل حادثه آن را به سامانه ۱۲۵ و یا آتش‌نشانان مستقر در محل اطلاع دهند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج