نصیرزاده: مذاکره توشاک با الاهلی مصر دروغ است
۷۳۰۲۴۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
۱۱۷۴۹
نصیرزاده شایعات موجود در خصوص توشاک را بی اساس دانست و اعلام کرد این مربی با باشگاه تراکتورسازی قرارداد منعقد کرده است.

ورزش سه: هوشنگ نصیرزاده که به عنوان فرد حقوقدان در انعقاد قرارداد با سرمربی جدید تراکتورسازی نقش ویژه‌ای ایفا کرد در خصوص شایعات به وجود آمده در خصوص توافق باشگاه الاهلی مصر و جان توشاک گفت: این خبر دروغ است. بنده دقایقی پیش با کارگزار فرانسوی توشاک ارتباط برقرار کردم و او هم این موضوع را تکذیب کرد. هم‌چنین برای محکم‌کاری با خود جان توشاک که در اسپانیا حضور دارد صحبت کردم که ایشان هم اعلام کرد این مطلب صحت ندارد. ضمنا همان زمان که در استانبول برای مذاکره با مسئولان تراکتور حضور داشت، مذاکراتی هم با تیم ملی کامرون انجام داد.

 

وی ادامه داد: توشاک همان موقع اعلام کرد که صحبت‌ها و اهداف مسئولان تراکتورسازی جذاب‌تر است و به همین دلیل قراردادی با ما امضا کرد و حتی پیش پرداختی هم به صورت نقدی دریافت نمود.

 

ایشان مربی حرفه‌ای هستند و می‌دانند باید به قرارداد خود پایبند باشند و به همین دلیل ایشان اعلام کرد که این صحبت‌ها دروغ است و تمامی شایعات موجود به قبل از پیشنهاد تراکتورسازی باز می‌گردد.

 

نصیرزاده در ادامه تاکید کرد: به نظرم این شیطنت مصری‌ها به این دلیل است که توشاک به ایران نیاید. به خاطر اینکه بعد از نزدیک به 40 سال یک مربی انگلیسی به ایران آمده و به دنبال کسب موفقیت است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج