سبک بوهمیان؛ دکوراسیونی به سبک کُولی‌ها
۷۳۰۶۹۴
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
۷۵۴۳
سبک بوهمیان برای بسیاری شناخته شده است. اگرچه ممکن است آزادی جریان در انتخاب دکوراسیون داخلی را شامل شود و با سبک الکتیک همراه شود! ولی سبک بوهمیان بیشتر از این است. کلمه "بوهمیان (Bohemian)" از کلمه فرانسوی "کولی (gypsy)" می آید و آن را برای کسانی که زندگی غیرمتعارف (معمولا هنری) دارند، اعمال می کند. کسی یا چیزی که دارای سبک بوهمیان است، معمولا تصویری از مسافران، هیپی ها، هنرمندان، کولی ها و دیگر "روحیه های آزاد" را برمی گرداند. به این معنی که این سبک تنوع شخصیتی خودشان را می رساند.

وب‌سایت تزئین: سبک بوهمیان برای بسیاری شناخته شده است. اگرچه ممکن است آزادی جریان در انتخاب دکوراسیون داخلی را شامل شود و با سبک الکتیک همراه شود! ولی سبک بوهمیان بیشتر از این است. کلمه "بوهمیان (Bohemian)" از کلمه فرانسوی "کولی (gypsy)" می آید و آن را برای کسانی که زندگی غیرمتعارف (معمولا هنری) دارند، اعمال می کند. کسی یا چیزی که دارای سبک بوهمیان است، معمولا تصویری از مسافران، هیپی ها، هنرمندان، کولی ها و دیگر "روحیه های آزاد" را برمی گرداند. به این معنی که این سبک تنوع شخصیتی خودشان را می رساند.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

اگر از ساختار و نظم لذت می برید، ممکن است بخواهید این شیوه را کنار بگذارید و ادامه مطلب را نخوانید. اما اگر ذاتا بیان آزاد، جلوه های غیرمتعارف و مجموعه های رنگارنگ مجذوبتان می کند، پس حتما بخوانید … این مطلب قطعا چیزی است که می تواند سبک شخصی و زیبایی شناختی شما را متبلور کند.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

صحبت از زیبایی شناختی منحصر به فرد شد! اجازه دهید با این یکی شروع کنیم: لایه های رنگارنگ، به عنوان پرده در این اتاق خواب سبک بوهمیان به کار رفته است.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

نکته سبک بوهمیان: ترکیب قدیم و جدید با رها کردن بی پروایی. اگر چه جوهر بوهمی یک نسخه الهام بخش از "عدم مداخله" است! یا به عبارت دیگر، "اجازه دهیم آنگونه که می شود، باشد"، این سبک از مزیت کنار هم گذاشتن آیتم های قدیمی با مدرن تر سود می برد. به عنوان مثال، یک میز براق و ساده، می تواند یک رومیزی ریشه دار با تاثیری عالی را نگه دارد. صندلی چرخان چند لایه، می تواند با یک پارچه بافت حصیری قدیمی، جفت شود. یا، "فضای سفید" مدرن می تواند پس زمینه ای عالی برای اشیاء دکوری دیگر در بوهمی ایجاد کند.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

نکته سبک بوهمی: کل فضا را پر کنید. با توجه به تنوع و تفاوت رنگ و شکل، اشیای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آنها برای پر کردن هر نقطه بصری و فیزیکی در فضا استفاده کنید. فکر خودتان را باز کنید و در مورد هر ایده ای به عنوان یک کتاب باز برای شما به منظور پر کردن، فکر کنید.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

از فکر هنری، کتاب ها، مبلمان، پارچه ها، کوسن ها، مجسمه ها، گیاهان، لامپ ها و یا هر چیز دیگری که باعث می شود قلب شما آواز آزادی خود را سر بدهد، استفاده کنید. به یاد داشته باشید، شما در حال تلاش برای ایجاد یک فضای راحتِ پر از زندگی و یک حس خوب سفری یا فردی هستید.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

نکته سبک بوهمیان: مصنوعات را بپذیرید. همانطور که تمامی سبک خود را بر حس شخصی خاص خود متمرکز کرده اید، اقلام دست ساز، مولفه های بی عیبی هستند. در حقیقت هیچ دو آیتم دست ساز یکسان نیستند. این که آیا دست سازها به صورت یک پارچه، یک فرش بافته شده (تصویر بالا)، یک مجسمه یا یک نقاشی رنگ روغن روی دیوار باشد، مهم نیست. نکته مهم این است که احساس شخصی، جایگزین تمامی مفاهیم اولیه برای بایدها و نبایدهای دکوراسیون می شود.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

کمتر کمتر و بیشتر بیشتر است. به نظر می رسد که اگر تا جای ممکن یک فضای کاملا شخصی سر هم شود، سبک بوهمیان حس چهره به چهره را می پروراند. این به معنای حسی سرشار از زندگی است. یک طراحی داخلی که بوهمی را در بر می گیرد، باید شلوغ باشد. تقریبا هرج و مرج و در عین حال دلگرم کننده و شاد برای سپری کردن زندگی. دیوارها را با آیتم های مورد علاقه خود بپوشانید؛ سطوح را با پارچه و رنگ پر کنید؛ و لایه به لایه به آن بیافزایید.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

به نورپردازی توجه کنید. نور ملایم، محیطی خاص و آرام ایجاد می کند. این موضوع عنصری کلیدی است که بهترین چهره گنجینه های شما را در فضا، نشان می دهد. گزینه های روشنایی که در کنار حس آرامش قرار می گیرند، کنتراست بسیار عالی را در کنار شلوغی که در همه جای دیگر فضای آزاد بوهمیان است، فراهم می کند.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

فضای خود را ایجاد کنید. همانطور که بدون شک در حال حاضر متوجه شده اید، منحصر به فرد بودن چیزی است که سبک بوهمیان را سبکی خواستنی و جذاب، برای انتخاب می کند. به هیچ وجه لازم نیست سبک یا زندگی خود را تغییر دهید؛ تا فضایی از بوهمیان را بپذیرید.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

خلاقیت خود را در استفاده از مبلمان خود داشته باشید. تصویری از همه رنگ های غنی و زنده را به ارمغان بیاورید و هر گونه الگویی را که دوست دارید، برجسته کنید. با عکس های خانوادگی و یا مکان های تفریحی مورد علاقه خود، پر کنید. در فضای بوهمی لازم نیست که زندگی یا علایق خود را تغییر دهید. این سبک خودش همه را در بر می گیرد.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

در نهایت، اگر بخواهید تمام قواعد سبک بوهمیان را در ذهن نگه دارید، به یاد داشته باشید: قانونی وجود ندارد. شما مطمئنا می توانید در سبک بوهمیان بدرخشید. اما زمانی که به راه هایی که باعث شادی شما می شود، تغییر جهت دهید.

چگونگی رسیدن به سبک بوهمیان

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج