فال روزانه ۰۲/ ۰۴/ ۱۳۹۷
۷۳۵۷۵۰
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹
۴۴۵۲
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 

فال روزانه شنبه 2 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 2 تیر به دنیا آمده ای! امروز افرادی که به آنها علاقه دارید، در کنارتان خواهند بود. سعی کنید این جمع را همیشه در کنارتان حفظ کنید. در کنار شما بگذراند. بهترین لباس خود را به تن و روز تولدتان را به زیباترین شکل ممکن بگذرانید. شما فرد منطقی هستید اما امسال باید در کنار منطق، احساسات تان را نیز دخیل کنید. تعادل در هر کاری به نفع تان خواهد بود. شاید فکر کنید که دیگر پیشرفتی در زندگی تان رخ نخواهد داد اما بدانید که هنوز راههای زیادی برای پیشرفت وجود دارند، پس فرصت های خود را نادیده نگیرید و به سادگی آنها را از دست ندهید. در ماه مرداد، انتظار خبری خوش را داشته باشید سال پیش رو سالی پر از هیجانات عاطفی و پیشرفت کاری برایتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح با بی حوصلگی از خواب بیدار شوید اما نگران نباشید زیرا پس از چند ساعت دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. به تغذیه خود اهمیت دهید زیبا کارهای عقب افتاده زیادی دارید که باید برایشان انرژی زیادی صرف کنید. هر چه زودتر پرونده شان را ببندید، فضا برای پذیرفتن کارهای جدید بازتر می شود و موفقیت های تازه ای به دست می آورید. دوستی پس از مدت ها به سمت تان باز می گردد، آن را از خود نرانید و فرصت دیگری برای جبران به او دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس خوبی ندارید. شاید به این علت است که سرتان را بیش از حد شلوغ کرده اید. بهتر است بیشتر برای خودتان زمان بگذارید و به خودتان برسید. علاقه شما به یکی از اطرافیان تان شدت یافته به طوری که نمی توانید بیش از این احساسات خود را مخفی نگه دارید. امروز زمان خوبی برای صحبت کردن با طرف مقابل تان است پس از این فرصت استفاده کنید و پرده از راز دل خود بردارید. خبرهای خوبی در راه دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر چه شما فرد منطقی هستید اما امروز  احساسات تان بر منطق تان غلبه می کند، به همین دلیل بهتر است خودتان را درگیر مسائل پیچیده نکنید زیرا ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرید. نگران نباشید این شرایط موقتی است و به زودی از بین می رود. احساس می کنید که از عشق زندگی تان دور شده اید اما نگذاریدکه این موضوع شما را نگران کند. اگر فکر می کنید که دردودل با یک دوست می تواند بر حالتان تاثیر مثبتی بگذارد، همین حالا با یکی از دوستان تان قرار بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد اما سعی خودتان را بکنید زیرا امروز بهترین زمان برای انجام کارهای مهم است. اگر با شریک زندگی تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده است، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارند، کافی است بخواهید. پولی به دست تان می رسد، اگر چه خیلی زیاد نیست اما می تواند برخی از چاله های زندگی تان را پر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر اخیرا برای یکی از اهداف تان بیش از حد انرژی گذاشته اید اما نتیجه ای نگرفتید، وقت آن است که کمی دست نگه دارید.. شاید بد نباشد که راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگری پیش بروید. مطمئن باشید که تلاش های شما در نهایت نتیجه خواهد داد. صبر کلید موفقیت این روزهای شماست. یکی از نزدیک های زندگی تان موضوعی را با شما در میان می گذارد که کمی نگران تان می کند. بهتر است قبل از دیدن واقعیت هیچ تصمیمی نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 به زودی در زمینه شغلی مورد علاقه تان به شما پیشنهادی می شود که خوشحالتان می کند. اما سعی کنید که پله پله جلو بروید. با تصمیم گرفتن های عجولانه بعدها پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد. از دست فردی عصبانی هستید اما این میزان عصبانیت شما بی مورد است. بهتر است با خودتان صادق تر باشید. شاید بخشی از این مشکل خود شما باشید. اگر زاویه دید خود را وسیع تر بسیاری از موضوعات ناراحت کننده در نظرتان بی اهمیت جلوه می کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می خواهید در زندگی تان آرامش محض داشته باشید، وقایع تلخی که در گذشته در زندگی شما رخ داده را فراموش کنید و دیگران را بابت اشتباهات شان ببخشید. در نهایت خواهید فهمید که اتفاقات آنقدرها هم که شما فکرش را می کردید، بزرگ نبوده و حتی برخی از آنها سوتفاهمی بیش نبوده است. به زودی در یک جمعی پیشنهادی به شما می شود که به نفع تان است قبول کنید. اگر چه در ابتدا تغییر چندانی در زندگی تان ایجاد نمی کند اما در آینده ای نزدیک تاثیر فراوانی رویتان خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار بیش از حد شما را خسته و کسل کرده است به همین دلیل نمی توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. بهتر است خودتان را تحت فشار نگذارید و سعی کنید کارهایتان را به آرامی انجام دهید تا انرژی از دست رفته را دوباره به دست آورید. کمی به استراحت و خوشی تان اهمیت دهید. یک دورهمی دوستانه می تواند حال و هوایتان را تغییر دهید. اگر سعی دارید با فردی ارتباط برقرار کنید، بهتر است که قدم به قدم جلو روید. در غیر این صورت جواب منفی خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حوصله هیچکسی را ندارید،  ترجیح می دهید در خانه بمانید و کارهایتان را انجام دهید اما اجازه ندهید که این شرایط روحیه شما را خراب کند. در شغل خود احساس خستگی و ناامیدی می کنید، اگر فکر می کنید که توانایی های شما بیش از موقعیت شماست، به دنبال فرصت های بهتری برای پیشرفت خود باشید. این روزها استرس زیادی را تحمل می کنید. اما بدانید که هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر و بهتر خواهد گذشت. میهمانی در پیش دارید که اتفاقات خوشایند در آن برایتان خواهد افتاد.