سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!
۷۳۶۴۹۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
۱۴۷۴۰ 
نیاکیم گاتوچ مدل سودانی سیاه پوستی ست که این روزها بسیار مورد علاقه و دقت کمپانی هاي مدلینگ و لباس قرار گرفته است. مشکل اصلی او رنگ پوست اش بود. او به خاطر این موضوع حتی می خواست که چندین بار از آرزویش، که مدل شدن بودن، دست بکشد اما در نهایت تمام تلاش اش را کرد تا خودش را با هر رنگ پوستی که دارد، دوست داشته باشد. او با قدرتی که داشت، الگوی بسیاری از زنان دیگر شد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: نیاکیم گاتوچ مدل سودانی سیاه پوستی ست که این روزها بسیار مورد علاقه و دقت کمپانی هاي مدلینگ و لباس قرار گرفته است. در سن 14 سالگی، او به عنوان پناهنده از افریقا به آمریکا آمد اما حتی این تغییر مکان نیز از مشکلات او ذره ای نکاست.

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!

مشکل اصلی او رنگ پوست اش بود. او به خاطر این موضوع حتی می خواست که چندین بار از آرزویش، که مدل شدن بودن، دست بکشد اما در نهایت تمام تلاش اش را کرد تا خودش را با هر رنگ پوستی که دارد، دوست داشته باشد. او با قدرتی که داشت، الگوی بسیاری از زنان دیگر شد.

رنگ سیاه پوست نیاکیم گاتوچ، باعث شد که او در میان دیگر مدل ها بدرخشد. او در سن 24 سالگی، به قدری محبوبیت به دست آورد که تعداد فالوورهای اینستاگرامش به 350K رسید. او با برندهای مشهوری چون کلوین کلاین، آلدو و فشن نوا... همکاری کرده است.

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!

نیاکیم گاتوچ دوران کودکی خود را در کمپینی در افریقا گذراند. مادر او، هنگام جنگ سودان، از کشورش خارج، خواهرش در جنگ کشته و برادرش زخمی شد. پس از آنکه آنها به آمریکا مهاجرت کردند، اگر چه در محیطی آرام و بدون جنگ بودند اما ذهن شان هنوز آرام و قرار نداشت.

هم کلاسی های او در مدرسه مدام رنگ پوست او را مسخره می کردند و می گفتند: «تو خیلی سیاهی»، «تو حمام نمی روی؟ شاید از کثیفی سیاه شده ای» یا این که «بخند تا ما بتوانیم تو را ببینیم»

او هر شب با گربه به خواب می رفت و حتی بارها، مانند دیگر زنان سودانی، به فکر تغییر رنگ پوست اش افتاد. خواهر او پوست اش را با عمل جراحی سفید کرد اما زمانی که او نیز تصمیم به این کار گرفت، خواهرش اجازه نداد و در جواب گفت: «تو باید به جای رنگ پوست ات، ذهن ات را رنگ کنی. من این کار را کردم و حال پشیمانم!»

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!

اگر چه او سالیان سال خودش را زشت می دید و آرزوی مدل شدن را از سرش بیرون کرده بود اما در نهایت توانست دیدش را به خود و زندگی اطرافش تغییر و به آرزوهایش رنگ واقعیت دهد.

پس از این که او مدل مشهوری شد، پیشنهادهای زیادی در مورد تغییر رنگ پوست اش به او می دادند. به عنوان مثال فردی به او گفت: «اگر تو 10000 دلار بگیری، رنگ پوست ات را عوض می کنی؟ با روشن شدن رنگ پوست ات، پیشنهادهای کاری بیشتری خواهی گرفت، در روابط عاطفی بهتری خواهید بود و در کل زندگی ات از این رو به آن رو می شود» نیاکام نیز در جواب خندید و گفت: «من دوست ندارم که به بهای تغییر رنگ پوست تنم، زندگی راحت تری داشته باشم.»

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!

در دنیای مد و فشن به او لقب «پادشاه تاریکی» را داده اند. او در این مورد گفت: «من از لقبم راضی هستم. مشکی رنگ تیرگی، غم، مرگ و شیطان نیست. من پادشاه تاریکی هستم که روشنی و عشق را به اطرافیانم می بخشم.»

نیاکیم گاتوچ الهام بخش بسیاری از زنان سیاه پوست شده است. با دیدن زندگی او ، آنها نیز خاص بودن خود را پذیرفته و با عشق و محبت به خود و زنان مشابه شان نگاه می کنند.

سیاه‎پوست‌ترین مدل جهان، جنجال به پا کرد!

برچسب ها:
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/05/01
منم به این نتیجه رسیدم که ذهن باید زیبا باشه تا اینکه بتونی روی اطراف و ادما تاثیر بزاری اما اگه فقط ظاهرت زیبا باشه ؛تنها دیگران روی تو تاثیر میزارند !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
هر چی هست آزاده. نه مثل ما که از ننه بابا و جامعه و بالا و پایین جمع شدند تا از ساده ترین چیزهای زندگی هم محروم بشیم و پیرمون کردند .لعنت
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1397/05/01
چه رنگ پوست منحصر به فردی.........درود بر تو برای قدرتی که از خودت نشون دادی و به سمبلی برای بسیاری دیگر از زنان جهان تبدیل شدی. کاش ما زنان ایرانی هم قدرت بیشتری پیدا کنیم و دست از این همه عمل زیبایی برای رضایت جامعه مرد سالار دست برداریم و ارزش های درونی خودمون رو بیشتر بشناسیم.
جامعه ای که جژء ذهن های بیمار جنسی....... کار دیگر برای زن جامعه انجام نمیده و هنوز درگیر چند تارمو هستش
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1397/05/01
واقعا رنگ پوستش خاصه والبته خودشم زیباست
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1397/05/01
آفرین مینا خانم.نظرت خیلی قشنگ بود.ما باید بتونیم سواد اجتماعی و سیاسی و علمی خودمون رو با مطالعه بالا ببریم.دخترای امروز ما همش به فکر حجیم کردن لبها و گونه هاشون هستن.به فکر رنگ مو و آرایش هستن.فقط بخاطر اینکه توسط مردهای حریص پسندیده بشن.اگه ازشون بپرسی میگن برای دل خودمون میکنیم.چرا برای ذهن خودتون کتاب نمیخونید؟چرا دنیای افکارتون رو روشن نمیکنید.
این خانم مدل هم واقعا زیبا بود.زیبایی منحصر به فردی داره
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/05/01
همه تو ازادی رشد میکنن فرق نداره کی هستی یا چی داری
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/05/01
امیدوارم خانومای ایرانی هم به این نتیجه برسن که قیافه طبیعی و معمولیشون خیلی بهتره و اعتماد به نفس داشته باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۶
مرگ بر عمل دماغ
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/05/01
وای چقد عکس آخری خوش رنگ و لعابه.
آفرین به اراده و ذهن زیبای این خانوم.
ا
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/05/01
کار خدا !!!!!!!

سیاهپوستان در سرزمین های خشک و قحطی زده
سفیدان اروپایی در قاره ی سبز رفاه زده ،از بس حالشون خوبه پشت سر هم اختراع می کنند و کشف می کنند اختیار دنیا رو دست گرفتن .
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
با نظر شما موافق نيستم اينكه اونا قبلا تو قرون وسطي زندگي ميكردن و حالا اينطوري به شرايط ديگيري بستگي داره مثل استثمار نوين كشورها كه پول بيشتري رو روانه اين كشورها ميكنه وگرنه اگر تو اين كشورها زندگي كنيد ميفتميد اونطور هم نيست كه نشون ميدن.
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1397/05/02
حالا از فردا زنان ما خودشون رو این رنگی می کنند. بابا خودتون باشید.
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/05/02
علیرغم رنگ پوستش بسیار زیباست.
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1397/05/02
زیبایی رنگ پوست و نژاد نمیشناسع
Iran, Islamic Republic of
04:37 - 1397/05/04
اگه تو ایران بود اینقدر مسخره اش می کردن و زجرش می دادن که اخرش خودکشی می کرد. یا خودکشی هم نمی کرد روحش پژمرده و افسرده و بیمار می شد. توی جامعه ما بدبختانه اذیت کردن دیگران تفریح خیلی هاست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
انگار متن رو کامل نخوندی ایشون هم تو مدرسه خیلی مسخره اش میکردن وحتی تصمیم به تغییررنگ پوست گرفته اما با وجود این خودکشی نکرده وفکرش رو تغییر داده وپاداش این صبر وعقلانیتش رو گرفته...شما هم بهتره از این فاز ضدایرانی خارج بشید وفکرتون رو اصلاح کنید شاید رستگارشوید..هه
Iran, Islamic Republic of
03:57 - 1397/05/06
چه راحت درباره جسم یک زن صحبت میکنند...
از جسم زن به عنوان مدل برای فروش بیشتر لباس هاشون استفاده میکنند بعد به این زن میگویند آزاد و محبوب...
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1397/05/27
ازادی حق همه انسانهاست که از ما گرفتن بی خردان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج