نخستین مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان در خوزستان
۷۳۶۶۷۸
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
۳۵۴۱
نخستین مرکز ترک اعتیاد TC (مرکز بازپروری اجتماع درمان مدار) ویژه بانوان تحت نظارت بهزیستی امروز با حضور استاندار خوزستان در اهواز افتتاح شد.

خبرگزاری ایسنا: نخستین مرکز ترک اعتیاد TC (مرکز بازپروری اجتماع درمان مدار) ویژه بانوان تحت نظارت بهزیستی امروز با حضور استاندار خوزستان در اهواز افتتاح شد.

 غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح نخستین مرکز TC (مرکز بازپروری اجتماع درمان مدار) ویژه بانوان تحت نظارت بهزیستی خوزستان اظهار کرد: برای توسعه انسانی و سلامت جامعه باید برنامه همه‌جانبه داشته باشیم و تمام گروه‌های اجتماعی را بسته به نیاز آنها مورد هدف قرار داده و برای آنها برنامه‌ریزی کرده و توسعه را همه‌جانبه بنگریم.

استاندار خوزستان افزود: در مسیر رشد و توسعه همیشه گروه‌هایی باز می مانند و در گذران زندگی دچار مشکل می‌شوند و آسیب‌های اجتماعی گریبان ایشان را می‌گیرد. اینجاست که وزارت رفاه باید متولی کار شده در این خصوص برنامه ریزی کرده و این افراد را به چرخه اجتماع بازگرداند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در حوزه اجتماعی تیم خوبی در استان خوزستان زمام امور را در دست دارد و در حوزه معاونت سیاسی اجتماعی استانداری حوزه اجتماعی بسیار فعال بوده و زیر چتر حوزه سیاسی قرار نگرفته است.

شریعتی با اشاره به فعالیتهای ارزنده حوزه بانوان و زنان در خوزستان بیان کرد: در حال حاضر بین آموزش و پرورش، دانشگاه، بهزیستی، نیروی انتظامی و همه دستگاه‌های مربوطه در زمینه مسائل اجتماعی در استان خوزستان رابطه‌ای مبتنی بر تعامل و حمایت شکل گرفته و اقدامات مفید و موثر در این زمینه دیده می شود.

استاندار خوزستان ضمن تقدیر از دست اندرکاران تاسیس مرکز TC ویژه بانوان در استان عنوان کرد: مرکز TC روشنا اولین مرکز TC ویژه بانوان در استان و دومین مرکز TC بانوان در کشور است.

شریعتی با بیان اینکه حوزه کار با انسان بسیار دشوار است و نیازمند برنامه مدون برای جلوگیری از هدر رفت منابع است، افزود: مسائل نرم افزاری در این حوزه از مسائل سخت افزاری مهم‌تر است و جمع کردن تیمی برای هدایت و راهبری چنین مجموعه هایی کار آسانی نیست.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
23:49 - 1397/04/03
عنقریب برای کودکان ونوجوانان هم از این مراکز تاسیس می شود . رکورد که میگن همینه
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/04/04
مردم ایران چشمتان روشن ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج