اوسپینا: سربلند به خانه بر می‌گردیم
۷۴۱۲۹۴
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
۵۶۳۷
سنگربان تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا تیمش را شایسته پیروزی برابر انگلیس دانست. او گفت با وجود حذف از جام جهانی سربلند به خانه بر می‌گردیم.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا با وجود این که بازی خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر انگلیس از خود به نمایش گذاشت اما در نهایت در ضربات پنالتی‌ تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دیوید اوسپینا، سنگربان تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا که در آرسنال بازی می‌کند بعد از شکست برابر انگلیس، گفت‌: احساس بسیار بدی داریم. شکست اصلا حس خوبی ندارد آن هم در جام جهانی و در ضربات پنالتی.‌ با این حال باید بگویم که نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم و سربلند به خانه برمی‌گردیم.

او ادامه‌ داد: برابر حریف سرسختی به میدان رفتیم. به این تیم و بازیکنان افتخار می‌کنم و بر این باور هستم که شایسته بیش‌تر از این بودیم. تا آخرین لحظه به تلاش خود ادامه دادیم. ماجراجویی جام جهانی به پایان رسید و باید به خانه برگردیم.

دروازه‌بان تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: ضربات پنالتی‌ بستگی به شانس و اقبال دارد. متاسفانه این بار شانس با ما نبود. با این حال نباید از این شکست سرخورده باشیم،‌ بلکه باید به خاطر تلاش زیادی که از خود نشان دادیم به خود ببالیم و افتخار کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج