ناجا: «شُل حجابی»، ارتباطی با باور‌ افراد ندارد
۷۴۴۳۸۸
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
۱۰۱۶۵
سخنگوی ناجا با بیان اینکه شل حجابی، هنجارشکنی و بدحجابی برخی از افراد هیچ ارتباطی با باورهای آنان ندارد، گفت: بلکه این اقدامات بر اساس امیال آنها بروز می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ناجا تاکید کرد که حجاب مبتنی بر قوانین کشور است و تمامی دستگاه‌ها، نهادها، افراد و سازمان‌ها باید برای ترویج عفاف و حجاب پیش قدم باشند.

سردار سعید منتظرالمهدی در اختتامیه جشنواره چادرهای آسمانی که پیش از ظهر امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: قوام و دوام هر جامعه‌ای به هنجارهایش بستگی دارد. بنابراین رعایت این هنجارها لازمه زیست هنجارمند و مسالمت آمیز در جامعه است.

ناجا: حجاب مبتنی بر قوانین کشور است

وی با بیان اینکه حجاب مبتنی بر قوانین کشور است، تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید تمامی نهادها و دستگاه‌ها و سازمان‌های مسئول پای کار بیایند. از سوی دیگر علما، ائمه جماعات، اساتید، اندیشمندان، خواص و ... نیز باید با استفاده از امکانات و فضاهایی که در اختیار دارند پیشتاز باشند. در این میان نیروی انتظامی نیز به عنوان آخرین دستگاه از میان بیست و اندی سازمان مسئولیت پاسداری از ارزش‌ها را بر عهده دارد.

منتظرالمهدی با بیان اینکه ناجا امروز با ادبیات تشویق، ترغیب، تعظیم و تکریم در حوزه‌های ایجابی فعالیت می‌کند، گفت: دیگر بخش‌های پلیس نیز برای باز اجتماعی کردن معدود افرادی که اصرار بر ناهنجاری دارند اقدامات سلبی انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه شل حجابی، هنجارشکنی و بدحجابی برخی از افراد هیچ ارتباطی با باورهای آنان ندارد، گفت: بلکه این اقدامات بر اساس امیال آنها بروز می‌کند.

سخنگوی ناجا با تاکید بر اینکه مردان و زنان ما بالفطره دین مدار هستند،‌ خاطرنشان کرد: باید با توجه به برخی از هیجان‌ها و هنجارهایی که در جامعه ما وجود دارد نگاه‌ها در جامعه تغییر کرده و از روش‌های جدید استفاده کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/04/20
اگربااختلاس ودزدی وگرانی وبیکاری مثل مساله حجاب برخوردمیشد الان مملکت گلستان بودوشل حجابی هم نداشتین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
آزادی های فردی اجتماعی و حقوق زنان ربطی به جیب شما مردهای همیشه مدعی ندارد.البته ما خواستار ایجاد شغل و تولید ثروت برای زنان هستیم
در جواب 16:48
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
ما هم مثل شما خواستار رفع شل حجابی هستیم
United Arab Emirates
17:40 - 1397/04/20
واقعا با ترویج فرهنگ لغت برای اینده خانواده احساس خطر می کنم
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1397/04/20
عجیبه که مردا باید برای حجاب زنها تکلیف تعیین کنن.پس حجاب مردا چی؟کسی واسه این قضیه چیزی نمیگه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
مردا کلا از هفت دولت آزادن

حق دارن لباسی که دوست دارن بپوشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
لعنت بر هر چه ادم بی غیرت
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
کاربر محترمه (زهرا) حجاب حکم خداوند است وهم به مردان توصیه شده وهم به زنان (آیات ۳۰ و۳۱ سوره ی نور) و مردها نیستند که برای زنها تعیین تکلیف میکنند. بلکه هم مردان باید حجاب مربوط به چشم و هوای نفسشان را رعایت کنند وهم زنها باید حجاب وزیباییشان که باعث تحریک مردان میشود را رعایت کنند. قطعا علم و تکنولوژی جدید اثبات میکند که چه بخواهیم ویا نخواهیم مکانیسم بدن زن توسط خداوند بگونه ای طراحی شده که لطافت و ظرافت و طراوت منحصر به فردی دارد. ولی دراثر جهل برخی خانم های محترمه و متاسفانه دریدگی برخی مردهای زن باره به اینجا رسیده ایم که میبینید. تاریخ فروپاشی اضمحلال آندلس را بخوانید و ببینید که چه برسر جامعه آورده شد.
کس غنچه ی نهان شده در برگ را نچید.
از بی حجابی است اگر عمر گل کم است.
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/04/21
من در ۵ کنکور شرکت درهمه هم قبول شدم نمیدونم جی تنم بود برای اینکه سرم تو درس بود البته سرم تو درس بود اخدش هم رفتم دانشگاه ملی یک ترم پول دادم بقیه را هم بورسیه بنیاد شدم چون معدل بسیار بالا دتشتم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج