قتل زن مسافرکش به خاطر یک تلفن‌ همراه
۷۴۷۱۰۸
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
۱۹۱۲۸
حدود ساعت 24 بیست و چهارم تیر جاری مأموران کلانتری 181 عوارضی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد زن 39 ساله‌ای در پارک چیتگر کشف شده است.

خبرگزاری تسنیم: حدود ساعت 24 بیست و چهارم تیر جاری مأموران کلانتری 181 عوارضی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد زن 39 ساله‌ای در پارک چیتگر کشف شده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ به همراه اکیپ تشخیص هویت در محل کشف جسد حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی‌های اولیه نشان داد مقتول در حالی به قتل رسیده که شال چندین بار به دور گردن وی پیچیده شده و متهم یا متهمان در هر بار پیچش یک گره به شال زده‌اند.

تحقیقات تکمیلی حاکی از آن بود که مقتول حدود ساعت 11 ظهر 24 تیر با خودروی شخصی پراید از خانه خارج شده و با سه مرد جوان افغانستانی به پارک چیتگر رفته، اما پس از گذشت ساعتها به خانه برنگشته است که همسر و دختر وی نگران شده و با حضور در کلانتری 181 عوارضی مفقود شدن وی را اعلام کرده بودند.

همزمان با اعلام مفقودی زن جوان، مأموران کلانتری 181 عوارضی حین گشت‌زنی در اتوبان تهران ـ کرج به یک دستگاه پراید پارک شده کنار اتوبان که مرد جوان افغانستانی به نام مسعود راننده‌اش بود، مشکوک شده و خودرو و راننده را به کلانتری منتقل کردند.

راننده پراید در اظهاراتش به مأموران گفت که خودرو متعلق به زن جوانی بوده و وی به همراه دو دوست دیگر افغانستانی اش همراه با این زن به پارک رفته‌اند.

این متهم در ادامه اظهاراتش به مأموران گفته بود: من با نادر و حمید همراه با مقتول به پارک رفتیم که وقتی به آنجا رسیدیم من در خودرو ماندم و نادر و حمید به پارک رفتند؛ حدود یکی دو ساعت بعد نادر و حمید بازگشتند در حالیکه زن جوان همراه آنها نبود و گفتند که سریعاً فرار کن که همراه هم با خودروی زن جوان متواری شدیم، ساعتی بعد در اتوبان تهران ـ کرج توقف کردیم که نادر و حمید برای انجام کاری از خودرو پیاده شدند و مأموران دقایقی بعد فرا رسیدند.

پس از اظهارات مسعود، کارآگاهان برای بازداشت نادر و حمید دست به کار شده و ساعتی بعد موفق به بازداشت نادر شدند.

همزمان با تحقیق از متهمان، کارآگاهان سراغ خانواده مقتول رفتند که دختر وی در اظهاراتش به مأموران گفت: مادرم با خودروی پرایدش مسافرکِشی می‌کرد و حدود سه ماه قبل سه کارگر افغانستانی را به عنوان مسافر سوار خودرو کرده بود و از آن به بعد نیز آنها را با خودرویش جابه‌جا می‌کرد.

نادر در تحقیقات، قتل زن جوان را پذیرفت و در اظهاراتش به بازپرس گفت: سه ماه قبل در خیابان به عنوان مسافر سوار بر خودروی مقتول شده، با وی آشنا شدیم و او ما را به محل کارمان می‌برد تا اینکه یک روز مسعود به زن جوان گفت تلفن‌ همراهی برای فروش دارد که مقتول گفت خودش نیازی به تلفن‌ همراه ندارد اما تلفن را نزد دخترش می‌برد و اگر دخترش گوشی را پسندید، آن را می‌خرد، اما مدتها گذشت و از وی خبری نشد تا اینکه من و حمید با زن جوان تماس گرفته و به مسعود گفتیم تلفنت را پس می‌گیریم.

وی افزود: روز حادثه با زن جوان در بلوار امیرکبیر قرار گذاشتیم و زمانیکه وی با پرایدش فرا رسید، سوار بر خودروی او شدیم؛ لحظاتی بعد نیز مسعود را سوار بر خودرو کردیم، بعد به سمت پارک چیتگر رفتیم، در حاشیه پارک متوقف شده و به مسعود گفتیم با آن زن به پارک می‌رویم و تلفنش را پس می‌گیرم سپس به پارک رفتیم و مسعود داخل خودرو ماند، در پارک به آن زن گفتیم تلفن‌همراه را پس دهد که گفت پول تلفن را می‌دهد که با وی جروبحثمان شد. در این حین حمید مشتی به صورت زن جوان زد و شال آن زن از روی سرش افتاد، من نیز شال را دور گردنش پیچیدم و فرار کردیم.

نادر که 40 سال سن دارد، اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: به سرعت به سمت خودرو رفتیم و به دروغ به مسعود گفتیم آن زن حالش بد شده و از ما خواسته که برایش نوشیدنی بخریم، بعد با خودروی آن زن به سمت بلوار کوهک رفتیم و حوالی بلوار از مسعود خواستیم که توقف کند تا بنزین تهیه کنیم، از خودرو پیاده شدیم و مسعود در خودرو ماند که مسعود بازداشت شد و من نیز ساعتی بعد در محل کار بازداشت شدم.

نادر و مسعود با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شدند و تحقیقات برای بازداشت حمید ادامه دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 69
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/04/26
افغانی نمک به حروم ... بدو برو همون وطن گور به گور شده ات بی وجدان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
افغان ها در ایران مهمان نیستند و مستاجرند هرساله طبق قانون مبلغی پرداخت می کنن تا در ایران زندگی کنند پس حق دارند که از حقوق مدنی ایران برخوردار باشند نژادپرست نباشین.
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1397/04/26
افغانیارو ازمملکت بندازین بیرون
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/04/26
چرا اين افغانی های جنایت کار ها را سوار کرده مگه نمی دونسته که این ... امیدوارم که هر چه زودتر از این کشور برن بیرون و گورشان را گم کنند
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/04/26
زن احمق .واقعااحمق .کدوم زنی سه تا مرد رو سوار ماشینش میکنه اونم مردافعانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
جووفشاربداقتصادی این زن ومادر رامجبورکرده که مسافرکشی کنه.وگرنه که ازآرامش وبودن درکنارعزیزانش لذت نمی برد.البته شوهرش هم ...
Germany
22:40 - 1397/04/26
عجب داستان مزخرفی چطور شوهر این زن خبر نداشته که زنش مسافرکشی میکنه و چرا باید این زن شماره موبایلش رو بده به این و اون؟ حتما کاسه ای زیر نیم کاسه ای بوده وگرنه این اتفاق نمی افتاد بازم خدا داندو بس ما قاضی نیستیم ولی یه خورده شک برانگیزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
خب بنده خدا اشنایی باهاشون داشته چندین بار اونها رو جا بجا کرده؟ مسافر ثابتش محسوب میشه دیگه بهشون اعتماد کرده! لطفا قضاوت نکنید درست نیست!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
میای هر حرفی میزنی میگی اخرش میگی توهین نمیکنم... واسه خودت حکم صادر میکنی میگی قضاوت نمیکنم... نظراتت همه جا هست تو این سایت. همچین میگی مشکوکه انگار هموطنای افغانیت تاحالا قتل انجام ندادن
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/04/26
انصافا نیرو انتظامی رو یک ماه بدید به من تا ریشه ی همه ی افغانیا رو بکنم ...
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
کاش میشد
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/04/26
این هم از اقتصاد عالی این کشور است که زن هم برای کمک خرج خانواده مسافر کشی کند این هم از عالی بودن اقتصاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
شوهر هم در خانه بخورو بخواب دارد چرا شوهرش مسافر کشی نکرده
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/04/26
اینم از کشور ثروتمند ما چی بگم
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1397/04/26
لعنت خدابه این افغانیای آدم کش قابل توجه اون افغانیایی که هزارتهمت هم به این بنده خدازدنندخواستم به اون افغانی که کفته بوداول خبروثابت کنیدبعدتیتربزنیدکه افغانیاروقضاوت نکنند....
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1397/04/26
یکی نیست به این عوضیابگه چی مثل کنه چسپیدین به ایران پرویی هم حدی داره خداازتون نگذره نونتونو توخون ایرانیان خیس میکنن بعدزهرمارمیکنید
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1397/04/26
ای لعنت به این دنیا و لعنت به این زمونه اون زن بیچاره بخاطر یه لقمه نون مسافر کشی میکرده آخه آدم چطوری آتیش نگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
مشکوکه مرده تو خونه زنه تو پارک
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/04/26
از اقدامات این دولت ودولت های قبلی این هابه ایران امدند ومغزهای ایران به خارج مهاجرت کردند!؟
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/04/26
زن مردم بخاطر دو قرن پول باید مسافرکشی کنه اونم چی افغانی اخرشم بزنن بکشنش
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1397/04/26
حالا بیاین جواب بدین وحشیای داعشی افغانی چرابنده خداروکشتین اون که مسافرکش بود خداازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1397/04/26
برترین پیشنهاد میکنم از کاربرانت استفاده بکنید خیلی بهتره هم خانمها هم اقایان نظرات کارشناسی بدون قضاوت عجولانه و یا بدون جنسیت و نژادی کامنت زیر هرخبر گذاشته میشه .توروخدا شما برای ماست مالی خبر نزنید و در راستای اصلاح رفتاری و توصیه به همنوع قلم بزنید، دیروز گفتید در بین راه سوار شدن گفتیم دروغ هست وامروز یکم گفتید و بقیه......! برای چی باید برن داخل جنگل که راجب گوشی حرف بزنند!؟ چرا مسعود نرفته؟ مسئول وخبرگزاری دولتی که میخواد رفع مسئولیت فقط بکنه ، شما باید شفاف باشی تا همه بهره ببرند چه کسی که اغفال میشه چه کسی که رکب میخوره! این خبر اصطلاحا میخواید بگید رکب خورده مقتوله ولی خبر نصفه بیشتر شبهه میاره.
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/04/26
خداروشکرازاین نمک بحروما شهرمانیستن یه جایی هست مثل اشغال اینارومیریزن اونجا
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1397/04/26
حق تمام ایرانی‌ها است که توسط افغانی ها کشته شوند،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
خوبه چهره واقعیتون رو نشون بدین همه شمارو بشناسن
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1397/04/26
افغان ها در ایران به هر جنایتی دست میزنند وبه مال وناموس ایرانیان تعرض میکنند ولی دولت ایران عرضه بیرون کردن آنها را ندارد اگر یک نفر بیگانه در هر کشوری دست به چنین عملی میزد مردم میرختند خیابان وتمام بیگانگان واماکن آنها را آتیش میزند وهمه شان را بیرون میکرداند ولی ملت ایران هم بی غیرت شده
Germany
23:25 - 1397/04/26
قتل زن مسافر کش دولت مردان بخوانید .....تجاوز اولین تجاور.. بداز انقلاب به دست برادران مظلوم افغان در کشور ما ایران (دربیست متری منصور) صورت گرفت.اولین مواد مخدرصنعتی بادستان مبارک برادران افغان واردکشور ما ایران ویران شد.نتیجه بیشتر.. از دوسوم جوانان ایرانی مشغول چرت زدن دربیابانهای ایران ویران هستن چرا؟؟؟؟؟چون شغلهای موجود در دستان پر مهر برادران مظلوم افغان ماست.........ووووووووگوشی میگیرند دست والنگو را با هم میبرندواقا دولت مردان اگر ممکن است منشی بگیرید(برای اختلاسهایتان) تاکمی وقت داشته باشید .ببینید دو سوم خرابیهای این مرزو بوم بدست این نازنین افغانهاست .ظلمی که با اختلاس به ملت میکنید بسمان است دیگر.این نیروی طالبانی پدر دربیار را بیرون کنید ازاین کشور ویران دزد پرور خدا نشناس اگر شوهر این خانم بدبخت به جای یکی از این مغولهاسرکار میرفت این زن الان درمنزلش مراقب دختر بدبختش بود .یک طمعه دیکر برای برادران افغانمان اماده پاتک شد دستتان درد نکند با این ایرانداریتان از زمین واسمان نازل شده برسرمان ........
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/04/26
ادم میبینه این افغانیها کثیف ازاد دست به همه جرمی میزنن وقانون ما هم بخاطر زن مرد رواعدام نمیکنه,سه نفر جنایت کردن چهار روز دیگه نصف دیه یا میدن یا برا اعدامشون باید نصف دیه بگیرن, بخدا قسم این فاسدین دارن انتقام میگیرن,مردم تهران,وبعضی شهرا بی عرضه هستن که بیرونشون نمیکنن,اون گردن کلفت های که خط ونشون برا همدیگه میکشن اگه راست میگن افغانی هارو بیرون کنن نه برا مردم خودمون خط ونشون بکشن دیگه از این بدتر افغان ناموس ایرانی رو تعرض میکنه اقای گردن کلفت پس نشون بدین ما خوزستانیا بفهمیم بله واقعا هستین,
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/04/26
نیکی که از حد بگذرد، ابله خیال بد کند. اینم عاقبت دلسوزی برای افغان ها. حالا که ماجرا کاملا واضحه، دیگه چه توجیهی می خوان براش پیدا کنن؟!!!
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1397/04/26
بنظرم حتی درصدی اگه زنه خراب بوده باشه، این افغانها هم قاتلن هم متجاوزن هم بیگانه هستن و باید اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1397/04/26
لعنت بر مسولین که این افغانی رااز ایران بیرون نمی کنند
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1397/04/26
زنی که با سه تا افغانی پارک میره نبایدم سرنوشتی بهتر از این پیدا کنه
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1397/04/26
تاحالاخبرازچرت تردرکل زندگیم ندیده بودم کل اعترافات این ادم دروغ بود یعنی اگه کسی حرف های این ادموباورکنه احمقه کسی بخاطریک گوشی کسیونمیکشه وقضیه خیلی پیچیده ترازاین حرفاس
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1397/04/26
ای بر پدر و مادرتان لعنت که اینگونه جنایتکار تحویل جامع دادند به همین راحتی آدم میکشید !!!
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
لعنت خدا و رسول خدا به تو...
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1397/04/26
نادر نامرد گفته بزن بریم مسعود تا بخوان پیداش کنن دو روز طول میکشه و سر رفیق خودشم کلاه گذاشته اما کار خدا یهویی گشت یه تک میزنن پشت سرش...، این کسانی که اسنپی یا مسافر برا خودشون دارند یکم هوشیار باشند برای همین آژانسها مسافر حضوری ویا موبایلی که اشتراک نداره دقت میکنن و کمتر پیش میاداز این اتفاقات چون توصیه کردندنکات ایمنی را
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1397/04/26
این کثافتهارو از مملکت بندازین بیرون بسه این همه قتل ایران رو ازبین بردن ...هرچی میگن دروغه
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1397/04/27
خسته نباشید..برادران افغان...خجالت نکشید اینجا کشور خودتان است...هر کاری دلتون میخواد انجام بدین.....
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/04/27
کاربرانی که در خبر اولیه در این مورد به این زن زحمت کش تهمت ناروا زدید و قضاوت عجولانه کردید خجالت بکشید و از خانواده مرحومه طلب بخشش کنید ودر ضمن از مسئولین بی کفایت درخواست داریم که هر چه زود تر این افراد افغانی و آن چند مورد جنایات چند روز قبل که انها هم افغانی بوده را به اشد مجازات برسانید و یک قانونی را به تصویب برسانید که تمام افراد افاغنه مخصوصا انهایی که کارت و پاسپورت ندارند و بی هویتند هرچه زودتر از ایران اخراج شوند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
الانشم خبر بوداره
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1397/04/27
خدایامن نمیدونم چقدرمابایدازافغانیا لطمه بخوریم آخه کشورخودمون کم ارازل واوباش داره که ایناهم بیان روش.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/04/27
اییییی هه
چه خبره؟؟؟؟ پس شوهر ش چیکار میکردی که این زن با سه تا افغانی ریخته روهم
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/04/27
افغانی پروری نتیجه ای جز این ندارد
درود بر آذربایجان که هیچ افغانی در آن جای ندارد
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
یاشاسین اذربایجانننننن
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1397/04/27
آخه چطور میشه یه خانم جرات کنه راننده سه تا مرد افغانی بشه..حالا افغانی بودنشون هیچ سه تا مرد بودن
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1397/04/27
خبر اولیه که برترینها زد چقد اینجا تهمت زدن به خانمه خدا میدونه پشت پرده ها چه خبره الکی تهمت نزنیم
و
افغانیها رو از این آب و خاک بیرون کنیم
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/04/27
واسه یه موبایل زنه رو کشتن!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/04/27
دلم ازین میسوزه که بخاطر یه دخترافغانی یک ایرانیرواعدام میکنندولی افغانیاتوخودایران هرغلطی میکنندکسی کاری باهاشون نداره سانسورچی دمت گرم
Germany
01:28 - 1397/04/27
چطور این زن مسافرکش بوده ولی همسرش خبر نداشته؟
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1397/04/27
چه قصه ی مسخره ای، زن رفته وسط پارک گوشی کجاش بوده که نشون بده، اونم زنه راننده ی دو تا کارگر افغانی بوده، کثافت کاری به کجا رسیده
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1397/04/27
و باز هم رد پای یک افغانی.دیروز پول مان رو با توهین جارو میکردن و حالا هم جونمان را میگیرندـ ترحم بر گرگ حرام است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
رد پای چیزای دیگه ای هم هست
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1397/04/27
کی از دشت این افغانی ها راحت میشیم
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/04/27
هر بلایی مع قوم مغول به سر ایران آوردند این افغان ها دارن تکرار میکنن و مسئولین هم در خواب زمنستانی هستند، این افغانیا وارد هرکشوری که شدن اون کشور را با کارهاشون خراب کردن چونکه اینا اگر سازنده بودند یا به درد میخوردن میرفتن کشور خودشان را آباد کنن، بخدا همشون الکی مظلوم نمایی میکنن فقط خدا میدونه که باطنشون چقدر پلیده
United Arab Emirates
06:18 - 1397/04/27
لعنت بر این قاتلان ناخوانده
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1397/04/27
برای اسم متهم و ابروی طرف انقدر افشین و کوروش و اسمهای قاجار وباستانی رو افراد نذارید.اسم نادر و عبدالقادر و امان اله ، قادر، رحمان ، حمداله....ضمنا زن گفته پولشو میدم وگوشی رو دستم نیست پس چرا خفه ش کردید؟ نادر گفته. احتمالا رفتن بنزین بگیرن که برگردند جنازه رو اتش بزنند!
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1397/04/27
دوستان گروه اینا هنوز اعتراف اصلی رو نکردند و اون یکی احتمال ظرف دوروز دیگه دستگیر بشه امان( نادر) هم مشغول جمع کردن بساطش بوده چون نزدیک پمپ بنزین میبینه پلیس دوستش رو گرفت .سرعت عمل پلیس قابل تقدیر هست و خدایی سریع جمع کردند
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/04/27
اولش که هزاران جنایت در سیستان و بلوچستان انجام دادند بعدش کدام مغز متفکر بود که با سیاست بسیار اشتباه تمام مملکت را آلوده به جنایت و خیانت توسط این مهمانمان ناخوانده نمودند تا دیر نشده است بیرونشان کنید ازکشور
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1397/04/27
نویسنده طنزپردازخوبی بوده ههههه اخه کدوم ابلهی باورمیکنه رفتن وسط پارک به زنه گفته گوشیموبده زنه گفته پولشومیدم بعدم باشالش خفش کردن خخخخخخخخ تازه شوهرزنه خبرنداشته که زنش مسافرکشی میکرده .بعدم افغانیه اومده اعتراف کرده که این خانوم هرروزماروبه محل کارمیرسونده گوشی ماروگرفته وگفته اگه خوشم اومدبرای دخترم میخرم
ماهم هیچی نگفتیم وگوشی ذودودستی تقدیم خانوم کردیم وبعدچندروز تصمیم گرفتیم بدون هیچ دلیلی کشتنش شده عینهورمان های تخیلی هههههه مرسی ازطنزی که نوشتیدوموجبات خنده ی ماروفراهم کردید
مرسی ازبرترین ها
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1397/04/27
خب این حرف ها رو تو ماشین نمیشد گفت پول رو باید تو پارک چیتگر بهشون میداد
عجیبه نمیشه باور کرد
اصلا ارتباط داشتن با مردان غریبه یعنی خطر
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/04/27
واقعا بی ناموس هستن این افغانی ها،تا جوانان ایرانی بی کار هستن نباید به افغانی ها کار بدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
ای زن بی مبالات نادان اخه چرا؟؟؟؟&$
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/04/27
قاتل ایرانی کم نداریم و دزد ایرانی و...............افغانی یا ایرانی هر دو انسان هستند.مهم ملیت نیست.نژادپرست نباشین. اگه درست باشه حرفاشون این خانم هم بی تقصیر نبوده. کنترل خشم رو یاد بگیریم تا از این دست اتفاقات کمتر بیفته
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1397/04/28
نادر ادم پستی هست اعدام فوری . ماشین رو تو تونل میذارن ونوشیدنی برای زن خریدن تا بنزین در اعترافت یک دوخط فرق داره . طالبانی رو اعدام کنید وباج دارید میدید وخانم را قضاوت باشه تا بعد .کثافت کشتیدش چون گفت پولشو میدم جوابت این بوده پول نمیخوایم ناموس بده و درگیری. اینکه مسافرانش بوده دلیل بر فساد نمیشه .حرفهای این ملعون مثل اعدام لاشخور فوری التیام بخش هست. مگه زنان خراب خودشون کم هستند که فوری میگید زن ایرانی؟! خوب وبد هست اما قضاوت نکنید
Spain
03:27 - 1397/04/31
نفرین بر کسانی که در این مملکت پست اجرایی بالا دارند و قانونی نیست که از خدا بی خبران افغانی های کفتارصفت از کشور بیرون کنن این همه جنابت در حق ما ایرانیان نکنند حالا که دولت کاری نمی کند مردم خودشان بپاخیزند حساب این آشغالهایی کثیف بدهند شاید سه میلیون فرصت شغلی جوانهای ایرانگرفتند و آنهمه جنایت
United States
11:15 - 1397/05/03
ایران شده محل سرویس دهنده جنسی به افغانها و عراقیها با کمترین قیمت ...تمام داستان ساختگی است تابلو است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج