مبینا نصیری: دنبال حاشیه نیستم!
۷۴۹۷۹۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
۶۶۰۰ 
«بعد از واکنش من نسبت به اتفاقات ثامن الحجج و دفاعیات افراد در برنامه زنده، یک حمله به ظاهر هماهنگ از سوی برخی فن پیج ها اتفاق افتاد که واقعا ناراحت کننده بود، چون من به دنبال حاشیه نیستم.»

خبرگزاری صبا: بعد انتشار خبر روزنامه شرق مبنی دریافت های میلیاردی دو مجری معروف از این موسسه و بازتاب گسترده این خبر در فضای مجازی، برخی از هنرمندان به این خبر واکنش نشان دادند که این واکنش ها برای بعضی از این هنرمندان حاشیه ساز شد.

مبینا نصیری: دنبال حاشیه نیستم!

مبینا نصیری مجری تلویزیون نیز با انتشار يک استوری در اینستاگرام خود از سازمان صداوسیما درخواست کرد که از این به بعد اگر اتفاق و حاشیه‌ای برای سایر هنرمندان و مجريان هم به وجود آمد، فرصت دفاع به آن‌ها هم داده شود، که این پست برای این مجری با واکنش‌های نامناسبی از سوی طرفداران یکی از این افراد روبه‌رو شد.

نصیری درباره این اتفاق گفت: هدف من از انتشار آن مطلب شخص خاصی نبود، فقط واکنش من نسبت به نفس برخی اتفاقات بود، چون من جزو مجریانی هستم که در بسیاری موارد از همکارانم دفاع می‌کنم. حاشیه برای بسیاری از هنرمندان از جمله خود من به وجود آمده است ولی نه تنها از ما حمایتی نشد بلکه فرصت دفاع به ما نداده‌اند و این باعث بیکاری و خانه‌نشینی بسیاری از هنرمندان ما شده است.

این مجری در ادامه افزود: بعد از انتشار این پست یک حمله به نظر هماهنگ از سوی فن پیج‌هايی این هنرمند اتفاق افتاد که با رکیک‌ترین الفاظ به من توهین شد و من برای این هواداران تاسف می‌خورم که واکنش این چنینی از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: برخی از این به اصطلاح طرفداران گفتند تو آنقدر کوچک هستی که نمی‌توانی در مورد این شخص اظهارنظر کنی و يا فرمودند با آوردن اسم ايشان می‌خواهی گنده شوی؟ يا اينكه بالاخره يک فرقی بايد بين بهترين و تو وجود داشته باشه ديگه... و چون دليل و منطقی نداشتند سعی كردند با تمسخر من را تحقير كنند؛ غافل از اينكه عزت را خدا می‌دهد و من اگر جای اين هنرمندان بودم هرگز اجازه نمی‌دادم فن‌ها همكارم را مورد اهانت قرار بدهند، البته كه فرمودند شما در حدی نيستی كه همكار ايشان حساب شوی...

مبینا نصیری در پایان گفت:‌ در هر حال من نظر خودم را اعلام کردم و تهمت‌ها شنيدم، مهم نيست؛ به خدا واگذار می‌كنم. من به دنبال حاشیه نیستم و به نظرم تک تک همكاران من سرمايه هستند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Germany
11:42 - 1397/05/02
صدا و سیمای خودتونه هر چی بخواین پخش می کنین هر کیو بخواین معروف می کنین هر کیو بخواین نابود می کنین میلیه دیگه. ما مردم عادی هم هیچی تنها کاری که از مون برمیاد فقط تحریم صدا و سیماست. صبح تا شب فقط دروغ و ریا
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/05/02
سرمایه ؟ چی ساختین از خودتون واقعا از شما به مردم چی رسیده یا میرسه خیلیاتون با پارتی و .... شدین مجری و بازیگرو...
United States
00:57 - 1397/05/03
حتما اونی که توی کامنت بازی زیر پستش به خونواده ی طرف توهین کرد و تهمتای دیگه هم بهش زد من بودم نه نصیری!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج