وضعیت افشانی پس از قانونی شدن یک مصوبه
۷۵۶۶۵۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
۷۱۸۸
«پروانه مافی» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با رد اخبار منتشر شده به نقل از وی درباره مستثنی شدن «محمد علی افشانی» شهردار تهران از مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان، گفت: شرایط آقای افشانی را در صورت قانونی شدن این مصوبه بررسی خواهیم کرد.

خبرگزاری ایرنا: «پروانه مافی» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با رد اخبار منتشر شده به نقل از وی درباره مستثنی شدن «محمد علی افشانی» شهردار تهران از مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان، گفت: شرایط آقای افشانی را در صورت قانونی شدن این مصوبه بررسی خواهیم کرد.

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در نشستی که به مناسبت روز خبرنگار در کانون زنان این تشکل سیاسی برگزار شده بود، گفت:

اصلا در مورد افشانی حرفی نزدم. خبرنگاری در مورد بازنشسته بودن شهردار تهران سوالی کرد و گفتم که چون مصوبه مجلس درباره منع به کارگیری بازنشستگان به تایید شورای نگهبان نرسیده و به قانون تبدیل نشده است، نمی توانم در مورد آن اظهار نظری کنم.

وی ادامه داد: فقط عنوان مصوبه را گفتم که اگر قانون شد، از طریق کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، شرایط آقای افشانی را بررسی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:31 - 1397/05/18
اگر قرار بر این باشد که برای هر پستی یک استثنایی درست کنیم که باید فاتحه قانون و قانون‌گزار را بخوانیم
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/05/18
خیلی لز نمایندگان مجلس هم بازنشسته هستند
این قانون را شامل شرکتهای خصو لتی هم بکنید از این طریق خیلی از افراد تحصیل کرده می توانند جایگزین شوند
ایکاش شرایطی می شد که مدیران تکراری چهل سال ناتوانی کردن وخسته اند از مناصب خود کنار گذاشته می شدن شاید امیدی به بهبود اوضاع می شد داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج