توکلی: الان وقت طرح سوال از رئیس جمهور نبود
۷۵۷۸۵۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
۲۲۰۸ 
احمد توکلی با بیان اینکه عقیده دارم طرح سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی درست نبود، از رییس جمهور درخواست کرد همان موضوعاتی را مطرح کند که به سوال‌ نمایندگان مجلس مربوط است.

خبرگزاری ایسنا: احمد توکلی با بیان اینکه عقیده دارم طرح سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی درست نبود، از رییس جمهور درخواست کرد همان موضوعاتی را مطرح کند که به سوال‌ نمایندگان مجلس مربوط است.

این نماینده پیشین مجلس در باره موضوع طرح سوال از رئیس جمهور توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من عقیده دارم طرح سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی درست نبود. در واقع در حال حاضر وقت مناسبی برای طرح این مسئله نبود، اما بالاخره رئیس جمهور مسئول است و مسئول کشور هم در هر شرایطی باید پاسخ‌گو باشد .

وی ادامه داد: سوال از رئیس جمهور مانند سوال از هر مسئول دیگری باید امر عادی تلقی شود و نباید آنقدر حواشی و سر و صدا داشته باشد . مسئول یعنی کسی که مورد سوال قرار گرفته می شود؛ آنقدر مقامش مورد اهمیت است که می‌توان از او سوال کرد.

توکلی خاطرنشان کرد: البته من معتقد هستم مقطع فعلی ، زمان مناسبی برای طرح سوال از رئیس جمهور نبود اما حالا که این اتفاق افتاده است چرا آن را عقب بیاندازیم و برایش حاشیه ایجاد کنیم . ممکن است در همین سوال و جواب ها رئیس جمهور و نمایندگان متوجه اموراتی شوند که باعث بهبود شرایط فعلی شود .

وی گفت: وقتی مدعی مردم سالاری می‌شویم، یعنی سوال از رئیس جمهور را هم بپذیریم؛ وقتی خواهان شفافیت هستیم همه ما باید از سوال و جواب استقبال کنیم.

این فعال سیاسی تصریح کرد: بهتر است رئیس جمهور همان موضوعاتی را مطرح کنند که به سوال‌ها مربوط است. ایشان در نامه خود به رئیس مجلس موضوعی را مطرح کردند که زیبنده ایشان نبود؛ گفتند حقایقی را خواهند گفت.

اگر وقت گفتنش رسیده پس باید بگویند؟، اما اگر وقتش از قبل رسیده بود و ایشان نمی گفتند که اشتباه می کردند؛ اگر وقتش هنوز هم نرسیده و فقط به خاطر پاسخ دادن سوال نمایندگان می خواهند مطرح کنند باز هم اشتباه است؛ می شود مثل دم فـرو بستن به وقت گفتـن و گفتــن به وقت خامــوشـی.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/05/21
راست میگه باید وقتی چهار سال دوم تمام شد میپرسیدیم؟
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/05/21
نگران نباشید نمایندگان اصلاح طلب بلدند چگونه این سووال را ماله کشی کنند و رییس جمهور را به سلامت از مجلس بدرقه کنند.
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/05/21
حالا که رئیس جمهور باید پاسخگو نمایندگان باشند بهتر هر آنچه هست وهر موانعی سر راه وهر دستگاهی موازی عمل می کند وهر سازمان ونهادی که فعالیت اقتصادی بدون اجازه ورود هیچ دستگاه نظارتی دارد وبودجه هنگفت برای بعضی موسسات ودفتر ها را افشا کند وقت دیگر معنی ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/05/21
هر چند که جناب روحانی چیزی برای گفتن نداره اما جناب توکلی تو چرا می ترسی .؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
چون پول گرفته اینم ازش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
درود بر روحانی
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1397/05/21
شمایی که نمیخواین کارانجام بدین بس چزا حرف میزنید 1میگه زمان مذاکره نیست 2یک میگه بحث رفراندوم الان موقعش نیست 3یکی ازانجا میگه تحریم وبرجام حرف میزنه 4ماهم که هروز که نمیخوایم بشه از نظر شما فقط زمان جنگ واقتصادی وگرانی هرروز ه که چکش میزنید برمردم الان موقعش نیست یهو بگو نخود نخود برینبه درک
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1397/05/21
من خیلی مطالب نوشته ام هیچ کدامش را نمایش ندادهاید معلومه گزینشی صورت می گیرد شما هم عدالت ندارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
هم نظر هستم
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/05/21
آقای روحانی فردی خویشتن دار است و سینه اش مملو از اسرار نظام در مجلس همان مطالبی را می گوید که در شان نمایندگان سوال کننده است اما این نکته خیلی مهم است که دیده بان شفافیت چرا احساس نگرانی می کند از بد موقعی سوال ، سوال کننده گان موضوع چیست باید صبر کرد و دید، در ضمن از نظر ادبی درست نیست نماینده سابق مجلس برای اعلام مواضع رییس جمهور راه کار ارایه کند.
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1397/05/21
دیده بانی شغل حساسی هست تو به کارت برس که معلوم نشد اینوری هست یا انوری!!؟ شیشه های دوربین را تمیز کن و مشغول باش .ازجوانی عکست همه جا هست لااقل بچه هاتون را جای خود بنشانید وکمی استراحت کنید
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/05/21
نه الان ریس جمهور داره از ترس می میره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج