ساخت سریال «محکومین ۲» با موضوع طلاق
۷۵۷۹۸۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
۳۹۱۵
بهروز مفید از آغاز تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «محکومین ۲» خبر داد.

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک: فصل دوم سریال «محکومین» با تصویربرداری اپیزود «مادر» در احمدآباد مستوفی آغاز شد.

ساخت سریال «محکومین ۲» با موضوع طلاق

به گفته بهروز مفید ـ تهیه‌کننده این مجموعه ـ «محکومین ۲» در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورده است و هم اکنون گروه تولید در منطقه احمدآباد مستوفی در لوکیشن‌های مغازه و خانه مشغول کار هستند.

او ادامه داد: هر قسمت از این سریال یک اپیزود و در هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و باید گفت که هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازیگر، از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود.

بهروز مفید درباره‌ی ترکیب بازیگران این سریال هم یادآور شد: به طور قطع لیلا زارع و سپیده خداوردی که در فصل یک بازیگران نقش اصلی بودند، در این پروژه حضور ندارند اما تا چند روز آینده بازیگران اصلی سریال که در حکم مددکاران قضایی هستند، معرفی می‌شوند.

این تهیه‌کننده تصریح کرد: موضوع محوری در فصل یک محکومین مجازات جایگزین زندان بود اما در فصل دوم این مجموعه ما نیمی از سریال را به بحران خانواده و طلاق اختصاص داده‌ایم.

بهروز مفید از سید جمال سیدحاتمی به عنوان کارگردان مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ نام برد و افزود: مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه را بر عهده دارند.

سریال «محکومین ۲» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت برای پخش از این شبکه تولید می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج