عضو فراکسیون امید: روحانی از مردم عذرخواهی کند
۷۵۸۷۹۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
۴۹۲۳ 
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت نیاز به ترمیم دارد، گفت: رئیس‌جمهور در مجلس شفاف‌سازی کند و به‌خاطر وعده‌های عملی‌نشده خود عذرخواهی کند.

خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت نیاز به ترمیم دارد، گفت: رئیس‌جمهور در مجلس شفاف‌سازی کند و به‌خاطر وعده‌های عملی‌نشده خود عذرخواهی کند.

محمد کاظمی  با بیان اینکه ارتباط رئیس جمهور به‌خلاف دوره‌های قبل با نمایندگان بسیارکم است، گفت: من معتقدم اگر آقای روحانی ارتباط قوی‌تری با نمایندگان مجلس داشت و برخی از مسائل و مشکلات را با هم‌فکری آنها حل‌وفصل می‌کرد قطعاً درحال حاضر این مو‌ضوع سؤال از رئیس جمهور را نداشتیم.

عضو فراکسیون‌ امید مجلس دهم با اشاره به اینکه قبل از خروج آمریکا از برجام روند اداره کشور طبیعی بود، گفت: قطعاً اشتباهاتی در عملکرد تیم اقتصادی دولت بوده و امروز همه کارها روی سر آقای روحانی خراب شده و ضروری است که بیاید و حقایق را به‌صورت شفاف بیان کند.

وی با تأکید بر اینکه "ما هم‌اکنون در بحث شفاف‌سازی مشکلات عدیده‌ای داریم"، گفت: اگر خبرنگاران می‌توانستند در امور سازمان‌ها دخالت کنند و مسئولان ما بدانند که کارهایشان زیر ذره‌بین خبری است قطعاً بسیاری از مشکلات فعلی را در کشور نداشتیم.

وی در خصوص انتخاب فرماندار غیربومی برای شهرستان با ابراز اینکه "ما نمایندگان اصلاً مایل نبودیم رضایی فرماندار سابق شهرستان جابه‌جا شود چرا که شخص توانمندی بود"، افزود: معیار من در مباحث کاری توانمندی و عمل‌گرایی افراد است نه توان سیاسی آنها.

وی با اظهار اینکه "درست است که من وابستگی اصلاح‌طلبی دارم اما در حوزه‌ کاری اگر فرد اصولگرای، توانمند و عمل‌گرایی نیز برای تصدی فرمانداری شهرستان معرفی می‌شد با توجه به شرایطی که مردم ‌ما به اشتغال و نان شب محتاجند حتماً قبول می‌کردم"، گفت: در راستای انتخاب فرماندار شهرستان قطعاً هیچ معامله‌ای در کار نبوده و ما پیگیر بودیم‌ که فرمانداری قوی‌تر و توانمندتر بیاوریم، ‌متأسفانه ما بعد از انقلاب اصلاً کادرسازی نکردیم و امروز مسئولان توانمند و‌ عملگرا خیلی کم داریم.

وی با تأکید بر اینکه انتخاب فرماندار ملایر با مشورت نمایندگان بوده است، گفت: فرماندار جدید ملایر هم شخصیت تحصیل‌کرده‌ای است و در این مدت کوتاه نشان داده ‌که فرد عمل‌گرایی است و با توجه به ورود ایشان به کارهای اساسی افق کار برای شهرستان روشن است.

نماینده‌ ملایر در مجلس دهم‌ با بیان اینکه با توجه به شرایط فعلی کشور و آنکه‌ محور اساسی کار مجموعه دولت، نمایندگان مجلس و ‌مسئولان باید توجه به مسائل کلان اقتصادی و توجه به وضعیت اشتغال و ‌معیشت مردم بوده و از اقدامات سیاسی‌کاری جریان‌های جناحی و حزبی دوری کنند، گفت: من‌ معتقدم که رئیس جمهور باید این‌قدر شجاعت داشته و بیاید و حقایق را شفاف‌سازی و بیان کرده‌ و عذرخواهی کند که برخی قول‌ها و وعده‌هایی را‌ که در ایام انتخاباب داده نتوانسته انجام دهد.

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/05/23
بهش میگیم .
قول نمیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
عذر خواهی فایده نداره باید اعدام بشه چقدر زندگیها را نابود کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
کاربر 13.32 تو و امثال تو به این کشور خیانت می کنید وباید مجازات شوید چون همیشه چرن میگی حرف آدمهای منافق میرنید
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/05/23
این عذرخواهی مثل اینه که مثلا درتصادف رانندگی یه نفر کشته بشه و بعد مقصر حادثه فکرکنه با یه عذرخواهی همه چی درست میشه.حاجی کار از عذرخواهی گذشته...
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/05/23
ایابایک عذرخواهی شکم گرسنه ملت سیرمیشه بابا توهم دلت خوشه بروگورته گم کن.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/05/23
نه کار از عذر خواهی کردن گذشته ان کار کنید دور وزدگه بیادبگه برای بنزین وهزاربرنامه دیگه شما ودولت نقشه دارین شما اصلا همتون سروته یک کرباسید سوال رفراندم وبهانههست الان یک گفته بانک تغییر کرده مشکل حل نمیشه چرا نمیزارن مشکل حل بشه
United Arab Emirates
11:10 - 1397/05/23
آیا ازر خواهی دریایه خزر بر می گردد پس دروغ بس خجالت بکشین
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/05/23
اخه باعذر خواهی چیز درست میشه؟تلاش کنن ارزش پول ملی رو بالا ببرن تا مشکلات حل بشه
پاسخ ها
saedTaha
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
با. عذرخواهی. هیچ. چیزی. درست. و حل نمیشود، آ بی. است. که. ریخته. شده. برنمیگردد، دل ما پر درده، با. دادوستد. نمایندهای. معلوم الحال. به روحانی. ،آ ن. آب. ریخته. شده. برنمیگردد، دولتی ها ریخت و پاش. زیاد. دارن، بعضا نمایندهای. محترم. نیز ریخت‌وپاش. شدید ومیل. به اشرافی. گری. دارند، اینها. هیچکدامش. ان. به معیارهای. قانون. اساسی. فرموده. های امام. خمینی. توجهی نمیکنند، ودر مجلس. همدیگر. را لو. میدهند.
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/05/23
بزارید ببینید خانم می بهشون اجازه عذر خواهی داده بعد از نشست پوتین و می ترامپ عذر خواهی کنید
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/05/23
همتون باید از مردم عذرخواهی کنید
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/05/23
معذرت خواهی چیزیه که در قاموس روحانی وجود نداره.
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/05/23
اینافقط میخان روحانی ازشان عذرخواهی کنه اینابه فکرملت نیستن کارشکنی میکنن تامردم ناراضیتر ازدولت روحانی بشن
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/05/23
عذر خواهی به چ درد ما میخوره از گرونی بیکاری بدبختی داریم له میشیم بفکر معیشت باشن بهتره
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1397/05/23
مردمو بدبخت کردید عذر خواهی نه مشکلی حل می کنه نه مورد قبول
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/05/24
ما از دکتر روحانی راضی هستیم ما در نوار مرزی هستیم همه آدمهای زیادی سر کار رفته اند هم دارد اشتغال زایی انجام میشود و امثال عید هیچ مشکلی وجود نداشت وفقط مخالفین و دلواپسین باید مجازات شوند که این کشور را خراب کردن هر کس میکه این دولت فعال نیست دروغگو است
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/05/24
این حزبها به اسم اصولگرا و اصلاح طلب این کشور را خرا کردن خداوند لعنتشان کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج