برومند: عملکرد رحمتی خوب بوده
۷۵۸۹۳۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
۳۵۹۲ 
دروازبان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال روز به روز به شرایط آرمانی و خوب خود در حال نزدیک شدن است.

خبرگزاری میزان: پرویز برومند در خصوص بازی استقلال برابر پارس جنوبی جم در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: استقلال روز به روز به شرایط آرمانی و خوب خود در حال نزدیک شدن است و با برد شیرینی که مقابل تراکتورسازی به دست آورد، روحیه بسیار عالی کسب کرده و می‌تواند در دمای ۵۰ درجه بوشهر با انگیزه بازی کند.

وی افزود: استقلال دارای بازیکنانی خوب است و کادر پشتیباتی درستی به همراه دارد. مشکل استقلال با وجود مدیر جدید و کارآمد فوتبالی حل شده است و می‌تواند روند موفقیت را طی کند.

دروازبان اسبق تیم استقلال در خصوص شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در مجموع تیم‌های ما امکانات و تجهیزات تیم‌های آسیایی را ندارند و حتی رقیبان آسیایی ما از لحاظ جذب بازیکن بسیار جلوتر از ما هستند. اما مهمترین سرمایه استقلال هوادان و تماشاگران آن است که در دنیا بهترین هستند و این موضوع به استقلال کمک خواهد کرد.

برومند در خصوص استفاده شفر از رحمتی درون دروازه استقلال خاطرنشان کرد: شروع بازی‌ها لیگ برتر با رحمتی بوده و این دروازبان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است، البته این مربی است که تصمیم می‌گیرد که چه کسی در درون دروازه قرار گیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج