ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا
۷۵۹۲۴۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
۳۴۳۷۹ 
ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها تنها یک ادعای ساده نیست که بتوان از کنار آن گذشت. گزارشات و ادعا‌هایی از این دست می‌تواند موجی از سوالات مختلف را در ذهن بشر ایجاد کند و جهان بینی او را با چالش‌های جدی روبرو سازد.

وب سایت گجت نیوز - مختار منوچهرابادی: ادعای کشف کشتی فرازمینی ها تنها یک ادعای ساده نیست که بتوان از کنار آن گذشت. گزارشات و ادعاهایی از این دست می تواند موجی از سوالات مختلف را در ذهن بشر ایجاد کند و جهان بینی او را با چالش های جدی روبرو سازد.

ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا

ادعای کشف کشتی فرازمینی ها مورد جدیدی است که توسط دارل میکلاس صورت گرفته است. او از کاشفان شبکه تلویزیونی دیسکاوری است. میکلاس و دیگر اعضا تیمش معتقدند که در زیر مثلث برمودا و در نزدیکی باهاما، سازه مرموزی را در زیر دریا کشف کرده اند که احتمال دارد یک کشتی باستانی و متعلق به موجودات فرازمینی باشد.

مثلث برمودا

ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا

مثلث برمودا که به نام مثلث شیطان هم معروف است قلمرویی از اسرار ترسناک و شگفت انگیز است. برمودا که منطقه‌ای در ناحیه غربی اقیانوس اطلس شمالی است سرزمین رموز و اسرار پیچیده ایست که تاکنون علم نتوانسته علتی منطقی و علمی برای آن پیدا کند.

گزارش ها و روایت هایی که از این منطقه به گوش می رسد همواره دارای یک صفت مشترک هستند؛ اینکه این منطقه بسیار خطرناک است. یکی از ویژگی هایی که برمودا را تبدیل به قلمرویی شیطانی کرده و این واژه را هم رده مرگ و تباهی قرار می دهد، گزارشات متعددی است که جملگی بر ناپدید شدن ساخته های غول پیکر دست بشر مانند هواپیما، کشتی و…تاکید دارند. چنین پدیداه ای را نمی توان با هیچ منطقی از دنیای فیزیک توضیح داد.

شرایط خاص مثلث برمودا باعث شده تا بسیاری از دنیای علم و فیزیک فاصله گرفته و سعی در یافتن توضیحاتی غیر علمی برای پاسخ به سوالات خود بنمایند. آنها عقیده دارند منشا تمامی اتفاقات ناگوار و خطرناکی که در مثلث برمودا رخ می دهد به ماوراء الطبیعه و موجودات فرازمینی و ناشناخته باز می گردد. به هر حال شرایط خطرناک و خاص منطقه در حدی جدی است که هیچ تضمینی برای سلامت کشتی و هواپیمایی که از این قلمرو رد می شود وجود ندارد و هر آن ممکن است به شکلی غیر قابل توضیح ناپدید شده و نابود گردد.

ادعای کشف کشتی فرازمینی ها و استدلال های کاشف

ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا

اما داستان کشف میکلاس از این قرار است. میکلاس نقشه ای در دست داشته که در آن مختصات بقایای یک کشتی در زیر آب های برمودا مورد اشاره قرار گرفته است. نقشه یاد شده تنها به شرح مختصات محل قرار گرفتن کشتی اشاره داشته و هیچ توجهی به شرایط ویژه و خاص کشتی نداشته است. ویژگی هایی آنچنان عجیب که میکلاس و تیمش را وادار کرده تا به صراحت اعلام کنند که کشف صورت گرفته مربوط به بقایای کشتی فرازمینی ها است.

میکلاس به منظور انجام اکتشافات ترسناک خود در زیر آبهای مثلث شیطان نقشه ای بسیار مهم به همراه دارد. این نقشه توسط یکی از فضانوردان ناسا بنام گوردن کوپر ترسیم شده است. کوپر در دهه ۶۰ میلادی این نقشه را آماده ساخت و در آن به ۱۰۰ نقطه نابهنجار اشاره دارد.

کشف بقایای این کشتی در زمانی صورت گرفت که میکلاس و دیگر اعضا تیم در حال فیلمبردای یکی از برنامه های شبکه دیسکاوری بودند. میکلاس آنچنان در خصوص کشف خود مطمئن است که در یکی از مصاحبه هایش عنوان کرده که قصد دارد کشتی بیگانگان! را به خشکی منتقل کند.

ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا

آنچه که میکلاس در زیر آبهای تاریک مثلث برمودا کشف کرد شباهتی به بقایای یک کشتی غرق شده در دریا ندارد. در واقع شکل عجیب و منحصر بفرد بقایای این کشتی، نقطه قوت استدلال میکلاس در خصوص منشا فرازمینی این سازه است. آنچه که میکلاس آن را کشتی فرازمینی ها عنوان می کند هیچ شباهتی به ساخته های عادی دست بشر ندارد و مهمتر اینکه هیچ شباهتی هم به کشتی هایی که انسان تاکنون آنها را روانه آبهای سطح کره زمین نموده ندارد.

کشف بقایای کشتی های باستانی مورد جدید و تازه ای برای میکلاس و تیمش نیست. اما ادعای کشف کشتی فرازمینی ها موردی تازه و جدی است. آنها سالهاست که در این زمینه تجربه دارند و با شمایل کشتی ها و تغییرات صورت گرفته در طول تاریخ تکامل آنها آشنا هستند. بر این اساس میکلاس با تاکید بسیار بیان می کند که بقایای یاد شده هیچ شباهتی به کشتی های دیگر و یا پدیده های طبیعی ندارد. این سازه عجیب با مرجان پوشیده شده و ضخامت مرجان ها نشان می دهد که این سازه صدها سال است که در زیر آب باقی مانده است.

ادعای کشف کشتی فرازمینی‌ها در مثلث برمودا

تصور عامه بر آن است که مثلث برمودا تنها یک منطقه آبی را شکل می دهد. این در حالی است که نقشه های مربوط به این منطقه نشان می دهند برمودا خشکی های بسیاری را نیز شامل می شود. از کار افتادن سیستم های الکترونیک در زمان عبور از این مثلث یکی از مواردیست که گزارشات متعددی در خصوص آن مخابره شده است.

میکلاس قصد دارد با استفاده از نقشه کوپر اکتشافات خود را ادامه دهد. او اعتقاد دارد در صورت کنکاش بیشتر می تواند به مدارک و شواهدی دست یابد که تعلق کشتی به موجودات فرازمینی را اثبات کند.

کاشف شبکه دیسکاوری موضوعی را مرا مطرح می کند که در عین ترسناک بودن کنجکاوی انسان را بشدت تحریک می کند. او می گوید کوپر نقشه را به گونه ای ترسیم کرده که انگار قصد دارد بگوید چیزهای بیشتری در این بخش وجود دارد و تلاش بیشتری را طلب می کند. به احتمال زیاد گوردن کوپر هم بر این موضوع اشراف کامل داشته که بقایای کشتی یافت شده متعلق به موجوداتی از دنیایی دیگر است.

میکلاس در توصیف خود از کوپر، او را فضانوردی عنوان می کند که اعتقادی کامل به وجود فرازمینی ها داشته و گویا حضور آنها بر روی زمین و نیز مثلث برمودا از امور بدیهی مورد نظر کوپر بوده است. ادعای کشف کشتی فرازمینی ها توسط میکلاس در حال حاضر ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده و سوالات بسیاری را موجب گردیده است.

انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/05/24
چرند گفته، این حرفها صرفاً جنبه تبلیغاتی و شهرت طلبی دارد. مثلت برمودا هیچ رازی در خود ندارد و از هر چندصد کشتی و هواپیما و... یک مورد این وسط به دلایلی غرق میشود. بومیان سواحل منطقه به راحتی و با قایق در محدوده برمودا رفت و آمد میکنند و هیچ اتفاقی هم برایشان نمی افتد.
(منبع گفته های من همین مجله برترین هاست.)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
منبعت موثق نيست:))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
برو بابا واقعیته اسکل مگه میشه الکی این همه وسیله گم بشه خنگ
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1397/05/26
حرفهاش با عقل جور درنمیاد، یعنی با عقل خودش نه با عقل ما
موجودات فرازمینی واقعا چرت هستند و ساخته و پرداخته یه مشت آدم بیکار خداناباور است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
خداوند در کجا و در کدام نوشته و کتاب اشاره کرده که سیاره شما تنها سیاره در گیتی هست که جاندار هوشمند در آن زیست میکند ؟
بیخیال
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
الان رایفی پور قاطی میکنه و تا سه سال میاد سخنرانی میکنه،، قبلشم جنس موتوری میزنه..خخخ
فاطمه فدایی یامی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جالب این هست که همه طوری با اطمینان اظهار نظر میکنن انگار سالهاست در این زمینه تحقیق میکنن ... به شخصه مقالاتی مطالعه کردم حاکی از اینکه موجودات فضایی احتمال وجود دارند... مثل سیگنال های ناشناسی ک از سمت فضا دریافت شده و اون رو "wow " نامیدند ...پس ممکنه وجود داشته باشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
واقعیته با عقل ما جور در میاد ولی چون عقل تو گنجایش این همه حرفو نداره نمیفمه
Germany
01:10 - 1397/05/27
أسرا زيادي در دنيا و أطراف ما است ،،،،،كه ما همه را ناسپاس و بي اطلاع از ان گزرانيم ،،،،همه خوش باشند به خوشي ،،،،،دريا و ابهاي اقيانوس را مردمان به نام درياي مهربان ميشناسند،،،ام عجيب عده اي را نآن ميدهد عده اي را جان ميستانذ و عده اي را مدهوش سالم به ساحل نجات،،،،و يكبار در كودكي كه من و برادر كچكترم را از ساحل دور كرد هر چه دست پا زديم با يك لاستيك باد كرده پيكان از ساحل دورتر ميشديم دو كودك ده ساله داشت شب تاريك ميشد صداي التماس كمكمان را هيچ كس جوابگو نبود و خانواده هم به محل متل بابلسر بازگشته بودند،،،،به ذجه و گريه افتاديم داشتم نا اميد ميشدم تو تاريكي شب يكي كه محاسن مشكي داشت حدودا چهل ساله به طرف ما شنا كرد و ما را به ساحل أورد،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
كاش در اين باره بيشتر توضيح ميدادى. كسى كه محاسن مشكى داشت حدودا چهل ساله و به طرف شما شنا كرد و شما را به ساحل آورد خودش را معرفى نكرد؟ اصلا حرفى زد؟ اگر حرفى زد به چه زبانى حرف زد؟ بعد از رساندنتان به ساحل كجا رفت؟ ناپديد نشد؟ لطفا كمى بيشتر در اين باره توضيح بده. ممنونم
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/05/27
خیلی مسخرس یعنی هرکی به اینا باور کنه معلومه خیلی عقب موندس همه این کارا فراماسونری ها انجام میدن تا بگن خدایی وجود نداره این کارها شیطان پرستا خیلی وقته انجام میدن

یکیشون UF ها همون سفینه ها که میگفتن فرا زمینی ها اومدن زمین که بعد سالها خود انسان درست کرده و اولین کشوریم که درست کرد آلمان نازی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
بابا رایفی پور...خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
عقب مونده عمته
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1397/05/28
خیلی چیز ها دور و ور ما هست که ما ندیدیم تو گذشته هم کی باور می کرد زمین گرد باشه همه می گفتن مگه میشه زمین گرد باشه؟
اما در آینده همه به این موضوع ایمان آوردن
این چنین مسائلی هم نمیشه قضاوت کرد
و هرچیزی امکان داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/05/28
نمیشه قضاوت کرد
چون مثلا در گذشته کی باور می کرد که زمین گرد باشه؟
تو این دنیا هرچیزی ممکنه
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/05/25
بنظر حقیر اززمانی که انسانها مجهز به تکنولوژی شدبیگانه ها احساس خطرکردند ورفتند واینکه چراسازمانهای فضایی رسما وجودشون رو تاییدنمیکنن ومرموز نگه داشتندبخاطرپوشش دادن به آزمایشات خودشون هست که همچنان افکارعمومی رو به سمت فرازمینی ها سوق بدن
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/05/25
بنظر من که صحت نداره نه فرازمینی ها نه رمز و راز مثلث برمودا اگرم چیزی هست ساخته دست بشره. من بشخصه فکر میکنم که برمودا حاصل فعالیت های نظامی یسری انسانهای سیتزگر هست که فقط قصدشون ایجاد ترس و وحشت میانه مردمه.
وگرنه چیزی جز این نمیتونه باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
تو مطمئنی ‌ ؟؟ اصلا تو جرا انیشتین نشدی با این افکار مسخرت
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/05/25
خیلی ادم باید احمق باشه که دنیای به این بزرگی و فضای به این بزرگی رو ببینه و بگه موجودات فضایی دروغن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
خاک تو سرتون واقعا فکر کردید فقط خودتون حق زندگی دارید
براتون متاسفم
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/05/26
خدايا به دادمون برس خدايا نجاتمون بده خدايا خدااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1398/05/28
.. خدا زمین را آفرید..... آسمان هارا هم آفرید... آنچه در آن هست را هم آفرید....و در آسمانها ميلياردها کهکشان مانند راه شیری هست پس احتمال وجود سیاره ای درست مانند شرایط، زمين وجود دارد....
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1398/05/31
پراید مدل 80 سالم به شرط فروشی
-
19:10 - 1398/06/01
در این آیه منظور از ستون ها، نیروی جاذبه بین کرات است. به چند حدیث که موارد مذکور را تایید می کنند توجه نمایید:
در کتاب توحید و حصال روایتی است از جابر بن یزید که از امام باقر (ع) در مورد آیه 15 سوره «ق» پرسید، حضرت فرمودند: ای جابر آیا گمان می کنی که خدا فقط این عالم واحد، کره زمین را خلق کرده و آیا فکر می کنی که او به جز شما بشری نیافرید به خدا قسم که خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم بیافرید که تو آخرین ایشان هستی و اینان نیز آدم اند.
آیه 15 سوره ق، افعیینا بالخلق الاول بل هم فی لبس من خلق جدید.
مگر ما از آفریدن بار نخست عالم خسته شدیم ؟ نه همه این حرفها را می دانند ولی نسبت به خلقت جدید در قیامت شک دارند.
امام صادق (ع) فرمودند: به غیر از این زمین شما، زمینی نورانی وجود دارد که نورش از آن است و در آن مردمی هستند که خدا را بندگی می کنند و چیزی را با او شریک نمی شوند. پشت سر این خورشید شما 40 خورشید دیگر (کنایه از کرات زیاد دیگر) نیز وجود دارد که مخلوقات زیادی در آن زندگی می کنند و غیر از این ماه شما 40 ماه دیگر نیز هستند که مخلوقاتی در میان آنان زندگی می کنند که اساساً اطلاع ندارند که آیا مخلوقاتی به نام آدم در زمین وجود دارد یا نه
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1398/06/21
ازونجا که همه چیز جهان دوار و چرخشی درجریانه. من فکر میکنم این معما ها یروزی یجایی اخرش میتونه همه انسانهای دوره ای که میفهمن سوپرایز کنه .کی میدونه شاید تمام این چیزها باقیمانده ای از خود پیشرفته ماست که روزی همینجا زیست داشته.وشاید هم جنگ اتمی .شاید داغون کردن محیط زیست و شاید های دیگه که مثل العان بازم مقصرش انسانهابودن. باشه .تصور کنید وقتی این نتیجه تحقیقات امروزمون باشه چه حال و احساسی بهمون دست خواهد داد.و فهمیدن این موضوع میتونه اینبار جلوی نابودی دوبارمون رو بگیره . شاید اتفاقی که زمان نوح افتاد شاید مشابهش در تاریخی دیگر نیز افتاده باشه . نظرتون چیه در این تصویر ذهنی؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج