جلودارزاده: دلخوری‌ها از روحانی به جا است
۷۶۰۱۷۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
۴۵۱۰
یک عضو فراکسیون امید گفت: برخی دلخوری‌ها از رییس‌جمهور به‌جا است و برخی از آن‌ها رنگ و بوی دیگری دارد. حضور آقای روحانی در مجلس و شفاف‌سازی که از سوی ایشان انجام می‌شود، می‌تواند به وحدت ملی کمک کند.

اعتماد آنلاین: سهیلا جلودار زاده نماینده تهران و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به طرح سؤال از رییس جمهور، گفت: شاید سؤال از رییس جمهور بتواند موجب افزایش ارتباط رییس جمهور با نمایندگان شود.

آقای رییس جمهور در جلسه سؤال از رییس جمهور می‌توانند مشکلاتشان را بگویند. برای رسیدن به تفاهم، به گفت‌وگو، باهم بودن و به یکدیگر نزدیک بودن نیاز داریم و باید بنشینیم سر یک میز و با یکدیگر حرف بزنیم.

او ادامه داد: آقای رییس جمهور هم از سؤال از رییس جمهور استقبال کردند و ما این موضوع را به‌حساب این نمی‌گذاریم که با سؤال می‌خواهند در این شرایط به رییس جمهور لطمه بزنند بلکه می‌گذاریم به‌حساب اینکه می‌خواهند از اهداف، نیات و برنامه‌های رییس جمهور آگاه شوند و ارتباط بیشتری با ایشان برقرار کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سؤال از رییس جمهور اشکالی ندارد، تاکید کرد: قبل از اینکه به جزییات سؤال بپردازم به نفس قضیه نگاه می‌کنم و سؤال از رییس جمهور اشکالی ندارد. در مجلس از وزرا سؤال می‌شود و در بسیاری از موارد این سؤال باعث بهتر شدن روند کارها می‌شود و وظایف وزیر بهتر انجام می‌شود.

جلودارزاده گفت: در مورد سؤال از رییس جمهور در جامعه تبلیغات منفی بسیار زیادی از سوی شبکه‌های مخالف آقای روحانی انجام می‌شود، این‌ها کسانی هستند که به‌نوعی به گروه‌های رقیب ایشان مربوط می‌شوند و یا از جریان فعالیت‌های دولت ناراحت هستند.

او ادامه داد: برخی دلخوری‌ها از رییس جمهور به‌جا است و برخی از آن‌ها رنگ و بوی دیگری دارد. حضور آقای روحانی در مجلس و شفاف‌سازی که از سوی ایشان انجام می‌شود، می‌تواند به وحدت ملی کمک کند. کما اینکه برخی از وزرا که استیضاح هم می‌شوند و از خودشان به‌خوبی دفاع می‌کنند، روابط بهتر می‌شود. بنابراین می‌توان سؤال از رییس جمهور را در این شرایط مثبت ارزیابی کرد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص اینکه آیا برخی در مجلس به دنبال طرح عدم‌کفایت از رییس جمهور هستند، تاکید کرد: ممکن است که در ذهن برخی از نمایندگان طرح عدم‌کفایت از رییس جمهور باشد اما نوع برخورد مقام معظم رهبری به شکلی نبوده که این‌ها این جرئت را پیدا کنند. ایشان فرمودند سران قوا مشکلات را با یکدیگر حل کنند و این نشان می‌دهد خواست طرح عدم‌کفایت رییس جمهور ازنظر ایشان مردود است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/05/26
خانم نماینده یک حرف بزن بزرگان کارندارم ولی کلا ما ازش دلخوریم که چرابااین بساط همش میگه نگرانی نداشتتهباشید سوال ورفراندوم وغیره ازروحانی منتفی خودتان گفتین تا چند روز دیگه 6ماه میشه فقط دارین سرگرم میکنید مردم حالا چرا اینقدر سازگرانی میزنید
United Kingdom
16:21 - 1397/05/26
آقای روحانی هیچ برنامه ای ندارد ....
France
17:03 - 1397/05/26
دلخوری نه بلکه حالت تهوع
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج