نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا
۷۶۲۶۲۶
۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
۹۴۳۴ 
سالن‌های اسپا با هدف آرامش جسم و ذهن انسان‌ها ساخته شده‌اند و انصافاً هم باید گفت حضور در این سالن‌ها بازتاب خوبی در سلامت انسان دارد. در این بین مراکز اسپای لاکچری و شیکی را در قسمت‌های مختلف دنیا شاهد هستیم که نهایت راحتی و زیبایی را در اختیار مراجعه‌ کنندگان می‌گذارند.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: سالن‌های اسپا با هدف آرامش جسم و ذهن انسان‌ها ساخته شده‌اند و انصافاً هم باید گفت حضور در این سالن‌ها بازتاب خوبی در سلامت انسان دارد. در این بین مراکز اسپای لاکچری و شیکی را در قسمت‌های مختلف دنیا شاهد هستیم که نهایت راحتی و زیبایی را در اختیار مراجعه‌ کنندگان می‌گذارند.

این سالن‌های اسپا با چیزهایی که دیده‌ایم از زمین تا آسمان فرق می‌کند و به اندازه‌ای زیبا هستند که به همین راحتی‌ها نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. به همین منظور در ادامه با هم نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا خواهیم داشت.

سالن اسپا Waldorf Astoria

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

این سالن اسپای شیک و لاکچری در بوکا راتون فلوریدا واقع شده است و به لحاظ ابعاد با یکی از بزرگترین سالن‌های اسپای دنیا طرف هستیم. جالب است بدانید سالن اسپا Boca Raton حدود ۴۶۰۰ متر مربع مساحت دارد و طراحی آن از قصر الحمرا که در اسپانیا واقع است الهام گرفته شده.

باغ‌های دل‌انگیز، حمام سوئدی، گرداب‌های مصنوعی، دوش‌های بخار و همچنین سوناهای مجهز و پیشرفته را می‌توان تنها قسمتی از ویژگی‌های این سالن اسپای جذاب دانست.

این سالن اسپا دارای واحد‌های تخصصی برای آرایش و زیبایی است و خدمات مانیکور و پدیکور سالن اسپای Waldorf Astoria زبانزد مشتریان است.


سالن اسپا The Mulia

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

این سالن اسپا در اندونزی واقع شده و مشرف به اقیانوس آرام است تا مراجعه‌کنندگان اوقات خوش و آرامش‌بخشی را در فضایی جذاب و الهام‌بخش تجربه کنند. حضور در این سالن باعث می‌شود افراد مشکلات و دغدغه‌های زندگی روزمره را فراموش کنند و برای مدتی از زندگی فاصله بگیرند.

سونای چوبی، اتاق بخار، مکان تمرین یوگا در فضای باز و آبشار انحصاری یخ که برای تقویت متابولسیم بدن کاربرد دارد را می‌توان از ویژگی‌های برتر سالن اسپا The Mulia ذکر کرد. در این سالن از روش‌های سنتی برای از بین بردن سموم بدن استفاده می‌شود. این روش‌ها شامل خیس کردن بدن، چاکرا و ماساژ‌های مختلف است که این درمان‌ها حدود ۳ ساعت به طول می‌انجامد.


سالن اسپا Luna y Mar

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

این سالن اسپای شیک و خاطره‌انگیز در شهر کابو سن‌لوکاس مکزیک واقع شده است و مراجعه‌کنندگان بر اساس موقعیت قرار گرفتن ماه در آسمان به اتاق‌های مختلف اسپا هدایت می‌شوند. این سالن اسپا به ۱۰ اتاق بسیار مجلل و لوکس خصوصی مجهز است و یک سالن مخصوص آرایش و زیبایی آقایان دارد.

جالب است بدانید فردی که اول ماه قمری به این سالن مراجعه کرده باشد درمان‌هایی را برای تقویت بدن از طریق نمک دریا و روغن فلفل دریافت خواهد کرد. این روش به کمک ماساژها‌ی مخصوص به خروج سموم بدن کمک می‌کند.


سالن اسپا The Palms

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

در جزایر زیبای تورکس و کایکوس شاهد سالن اسپا The Palms هستیم. این سالن اسپا مساحتی برابر ۲۳۰۰ متر مربع دارد و تمامی خدمات این سالن بر اساس روش‌های درمانی محلی انجام می‌شود.

رودخانه آرامش، استخرهای بی‌پایان، سالن‌های سونا و اتاق‌های بخار را می‌توان به عنوان جذابیت‌های اصلی سالن اسپا The Palms دانست. تمامی خدمات این سالن اسپا با هدف ریلکس کردن مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود و در این خدمات تمرکز ویژه‌ای برای از بین بردن سم‌های بدن را شاهد هستیم. این مراحل توسط درمان‌گرهای متخصص دریای کارائیب ابداع شده است.


سالن اسپا Grand Hotel Tremezzo

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

دریاچه کومو واقع در شمال ایتالیا جذابیت‌های طبیعی بسیاری دارد. در کنار این دریاچه هتل Tremezzo واقع شده است. این هتل ۵ ستاره که قدمتی طولانی دارد و به صورت خانوادگی مدیریت می‌شود به یک سالن اسپا مجهز است که در کمتر جایی از دنیا مثال آن را می‌توان پیدا کرد.

مراجعه‌کنندگان این سالن اسپا در کنار نمایی جذاب از دریاچه، به کوهستان زیبایی که در کنار دریاچه واقع شده است نیز دسترسی دارند تا ترکیبی از هوای دریاچه و کوهستان روح و روان آن‌‌ها را شاد کند.

سالن اسپای این هتل حدود ۲۹۷ متر مربع مساحت دارد و به ۵ اتاق درمان لوکس و اشرافی مجهز است. استخر بی‌پایان، آبشار یخ و سالن یوگا به عنوان جذابیت‌های اصلی سالن اسپای Grand Hotel Tremezzo شناخته می‌شود.

درمان‌های این سالن اسپا بوسیله گیاهان محلی انجام می‌شود و جسم و روح مراجعه‌کنندگان را ریلکس می‌‌کند.


سالن اسپا L’Apothecary

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

این سالن اسپای زیبا و دوست‌داشتنی در سدونا واقع در آریزونا قرار دارد و طبیعت اطراف این سالن آرامش را در روح و جان مراجعه‌کنندگان تداعی می‌کند. حمام جنگلی، صدا درمانی، و آرامش جویبار را می‌توان از ویژگی‌های اصلی این سالن اسپا دانست.

این سالن اسپا به درمان مخصوصی با نام ذهن آرام مشهور است. در این روش با استفاده ترکیبی از رایحه خوش گل‌ها اضطراب و نگرانی از افراد دور می‌شود. از طرف دیگر درمان‌گران این سالن روش‌هایی را برای نفس کشیدن به مراجعه‌کنندگان آموزش می‌دهند تا در آینده به راحتی بتوانند اضطراب و نگرانی را با تنفس از بین ببرند.


سالن اسپا Mandarin Oriental

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

نیویورک یکی از بزرگترین شهرهای دنیاست و کاملاً طبیعی است زندگی در این شهر استرس‌های زیادی را برای شهروندان آن به دنبال دارد. اینجاست که نیویورکی‌ها به لطف سالن اسپا Mandarin Oriental می‌توانند دغدغه‌های زندگی را پشت‌سر بگذارند.

شش اتاق مجهز به امکاناتی مانند وان مخصوص، دوش بخار اختصاصی را در این سالن اسپا شاهد هستیم. از آنجایی که این سالن اسپا در نیویورک واقع است و شهروندان این شهر حسابی درگیر پیام فرستادن و تعامل با گوشی‌های هوشمند هستند در سال اسپا Mandarin Oriental شاهد روش‌های مخصوصی برای آرامش سر، چشم، گردن، شانه، دست‌ها و پاها هستیم تا خستگی‌های ناشی از کار کردن با کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند از جسم و روح مراجعه‌کنندگان بیرون آید.


سالن اسپا Mondrian

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

لندنی‌ها هم سالن اسپای Mondrian را برای پناه بردن از محیط شلوغ این شهر دارند. این سالن اسپا که آوازه‌ آن توریست‌های زیادی را به طرف خود کشانده است دارای اتاق‌های بسیار راحتی است که امکانات مختلفی را برای رفاه مراجعه‌کنندگان در آن‌ها تعبیه شده.

جالب است بدانید تمامی غذاهای سالن اسپا Mondrian از مواد طبیعی و سالم درست شده‌اند تا در کنار آرامش روح، مراجعه‌کنندگان با صرف غذاهای سالم جسم خود را نیز ارتقا بخشند.

در این سالن اسپا یک روش ویژه با نام در میان ابرها را شاهد هستیم. در این روش با استفاده از ماساژ‌های ویژه عمل‌کرد ذهن کاهش پیدا می‌کند تا استرس‌ و نگرانی از بین برود.


سالن اسپا ITC Grand Bharat

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

هندوستان به کشور هفتاد و یک ملت معروف است و سالن اسپا ITC Grand Bharat آمیزه‌ای از دانش مردم قسمت‌های مختلف هند باستان را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد. این سالن اسپا حدود ۴۰ دقیقه از دهلی‌نو فاصله دارد و در مکانی به وسعت ۳۰۰ هکتار واقع شده است.

درمان‌گران این سالن روش‌ ویژه‌ای را به مراجعه‌کنندگان عرضه می‌کنند، این روش که حدود ۲ روز به طول می‌انجامد با ماساژ‌های مختلف، تغییر رژیم‌غذایی و حرکات یوگا نگرانی‌ و اضطراب را از جسم و جان افراد خارج می‌کند.


سالن اسپا The Brando

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

اگر به جغرافیا علاقه داشته باشید حتماً به خوبی می‌دانید که در قسمت جنوبی اقیانوس آرام بیشتر از هزار جزیره زیبا وجود دارد. این سالن اسپا که در قستی از این جزیره‌ها قرار گرفته میان گیاهان و درختان سر به فلک کشیده واقع شده تا مراجعه‌کنندگان تجربه‌ای از دریا و جنگل را در کنار هم داشته باشند.

اتاق سالن اسپا به گونه‌ای طراحی شده که هر کدام از نمای بیرون آشیانه پرندگان را در ذهن تداعی می‌کند. ماساژ ویژه تائورومی که ریشه در فرهنگ مردم محلی پولینزی دارد را می‌توان به عنوان یکی از خدمات ویژه سالن اسپا The Brandon ذکر کرد.


سالن اسپا The Fontainebleau

نگاهی به لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا

این سالن اسپا به عنوان یکی از مراکز مهم میامی به حساب می‌‌آید و اهالی این شهر مراسم عروسی و مهمانی‌های مختلفی را در این مرکز ترتیب می‌دهند. از طرف دیگر خدمات اسپایی که سالن The Fontainebleau عرضه می‌کند سالانه باعث جذب مراجعه‌کنندگان زیادی به این مرکز می‌شود.

درمان‌های ویژه با آب‌های معدنی غنی شده، دوش فراگیر، تونل باران، حمام آب معدنی و مواردی از این دست را می‌توان به عنوان جذابیت‌های اصلی این سالن ذکر کرد. در این سالن خدمات ماساژ سوئدی که یکی از بهترین ماساژ‌های دنیا به‌حساب می‌آید نیز به مشتریان عرضه می‌شود.

در این قسمت به پایان فهرست لاکچری‌ترین سالن‌های اسپا در سراسر دنیا رسیدیم، پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم تجربه خوبی از سالن‌های اسپا دارید، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را از تجربه‌های مفید خود باخبر سازید.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/06/03
ایرانیا هم تو خونشون سالن اسپا دارن .یه تشت میزارن تو حموم پر آب میشه میرن توش یکی میاد کیسه میکشه و مشت و مال میده.همه چیزایی که اروپایی ها دارن برگرفته از فرهنگ ماست
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1397/06/03
سالن اسپا در هتل قصر طلايي مشهد فوق العاده ست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج