واکنش واعظی به اتهام دوتابعیتی بودن دولتی‌ها
۷۶۸۶۷۸
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
۴۸۹۱
محمود واعظی درباره انتساب ادعای مبهم عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی به رئیس‌جمهور گفت: «او اگر شهامت دارد اسم بیاورد تا پاسخش داده شود.»

خبرآنلاین: محمود واعظی درباره انتساب ادعای مبهم عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی به رئیس‌جمهور گفت: «او اگر شهامت دارد اسم بیاورد تا پاسخش داده شود.»

ابوالفضل ابوترابی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس درباره مدیران دوتابعیتی روز یک‌شنبه ۲۸ مرداد در گفت‌وگویی ادعا کرد «مسئولی در بالاترین رده کشور برای تحصیل به اسکاتلند رفته و در آنجا تابعیت انگلیس را پذیرفته». پس از آن کانال‌های منسوب به مخالفان دولت در شبکه‌های مجازی منظور و خطاب این نماینده مجلس را متوجه رئیس جمهور کردند، حتی هفته نامه ۹ دی منسوب به حمید رسایی در تیتر نخست خود نوشت «ابهام در تابعیت دوم حسن روحانی».

گرچه ابوترابی اعلام کرد که هفته نخست شهریور لیست ۱۰۰ نفره دوتابعیتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهیم»، اما هفته دوم شهریور هم به پایان رسید و خبری از انتشار لیست نشد.

محمود واعظی در واکنش به انتساب ادعای این عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی به رئیس جمهور گفت: «این اظهارات کذب محض است و مردم بدانند که دروغ از این بزرگتر نمی‌شود. او اگر شهامت داشت به جای آنکه این طور صحبت کند، اسم می‌آورد تا ما بتوانیم شکایت کنیم.»

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: «الان اگر شکایت کنیم می‌گویند «منظور ما رئیس جمهور نبود، ما گفتیم یک مقام عالی رتبه و این تعبیر تا فلان رده هم بیان می‌شود». او اگر شهامت دارد اسم بیاورد تا پاسخش داده شود.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1397/06/16
همون دیگه
عرف شده توی این مملکت که افشا کنندگان بازداشت و مجازات میشن.
مثل اون‌کسی که از بچه گوش بریده فیلم گرفته بود.
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/06/16
همتون دست نشانده انگلیس هستین تو تاریخ ثابت شده و........
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/06/16
ایشان به جای طرح شعاری وانحرافی موضوع ؛ اثبات کند، کدام فردکه عضو شورای ملی یک کشور. می تواند ۱۷ سال به آسانی کشوری مثل انگلیس مکاره ودشمن، رفته ، وآمد داشته باشد؛ ولی تابعیت اون کشور نداشته باشه. بنده قبل از انقلاب دوران اون رژبم منفور و وابسته؛ دانشجو پنج ساله یکی از بزرگترین دانشگاه معتبر لندن بودم. هردوسال یکبارتابستان برای دیدار خانواده ام بکشورم می آمدم، درموقع برگشت با باوجود داشتن ویزا دانشجویی، ترس واسترس ازعدم پذیریش ورودمجدد برای ادامه تحصیل به این کشور داشیم. ایشان ۱۷ سال دوران تحصیل دانشجویی چقدر باهوش ونابغه.......
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/06/16
فیلم گرفتن تابعیت حسن روحانی در اسکاتلند تو اینترنت هست برادر چرا بخودت فشار میاری...
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1397/06/16
روحانی وقتی میره انگلیس که ایرانو مثل یمن بکته .
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1397/06/16
سرشو میکنید زیر آب شما جاسوسی که خودش اعتراف کرده رو توی مذاکرات هسته ای رد میکنید همین دری اصفهانی . خدایا ریشه هرچی خائن ه بخشکون به حق علی و آل علی.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1397/06/17
در این مملکت اگر چیزی افشا کردی به اشد مجازات محکوم خواهی شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج