کورش تهامی از زنده یاد یدالله صمدی می‌گوید
۷۷۶۸۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
۲۶۷۰ 
کورش تهامی که در سریال «شوق پرواز» با مرحوم یدالله صمدی همکاری داشته، از او به عنوان کارگردانی بی‌حاشیه یاد می‌کند که همه توجهش به کارش بوده است.

خبرآنلاین: کورش تهامی، بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال «شوق پرواز» با یدالله صمدی همکاری داشته است، از ویژگی های اخلاقی و هنری این کارگردان گفت.

تهامی در درباره این کارگردان گفت: «از شنیدن این خبر بسیار متاثر شدم و به خانواده ایشان، دخترشان، سعید عزیر، دامادشان و همسرشان و کلیه جامعه هنری ایران تسلیت می‌گویم. آقای صمدی از کارگردان‌های خوب کشورمان بودند و من با ایشان یک همکاری خوب در سریال «شوق پرواز» داشتم.»

این بازیگر درباره ویژگی‌های اخلاقی و حرفه‌ای مرحوم صمدی و بی‌حاشیه بودن این کارگردان بیان کرد: «ایشان بسیار انسان آرامی بودند، آقای صمدی از آن دسته آدم‌هایی بودند که تمام ذهنیتشان روی کارشان متمرکز بود و تلاش می‌کردند آثار خوبی را از خودشان چه در سینما و چه تلویزیون به جای بگذارند و این اتفاق هم افتاد و «آپارتمان شماره 13» ایشان و چند کار دیگرشان از جمله آثار ماندگار در سینمای ایران شدند.»

کورش تهامی از زنده یاد یدالله صمدی می گوید

او افزود: «ایشان یک کار تاریخی به نام «شهرآشوب» کارگردانی کردند و من هم قرار بود با ایشان همکاری کنم اما به دلایلی متاسفانه این اتفاق میسر نشد. اما در «شوق پرواز» حدود سه ماه با هم همکاری داشتیم و در طول این مدت تقریبا من هر روز آفیش بودم و در لوکیشن‌های مختلف کار کردیم.

ایشان بسیار انسان خوش اخلاقی بودند و با عوامل تعامل می‌کردند. خود من از آن دسته بازیگرانی هستم که دوست دارم راجع به نقشم کنکاش کنم و سر صحنه آرام نیستم، دوست دارم به فکر اجراهای مختلف باشم و ایشان هم خیلی خوب استقابل می کردند، اگر در صحنه‌ای احیانا ایده‌ای داشتم ایشان گوش می‌کردند و با هم تعامل خوبی داشتیم.»

تهامی در پایان بیان کرد: «یکی از کارگردان‌های خوب کشورمان را متاسفانه از دست دادیم، روحی پر از آرامش را برای ایشان از خدا می‌خواهم و برای خانواده‌شان آرزوی صبر می‌کنم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج