اینترپل آماده همکاری با ایران در مبارزه با تروریسم
۷۷۷۳۲۴
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
۵۸۰۵
دبیرکل سازمان اینترپل در پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مراسم رژه اهواز، آمادگی این سازمان را برای هرگونه همکاری با دولت ایران در مبارزه با تروریسم اعلام کرد.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل سازمان اینترپل در پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مراسم رژه اهواز، آمادگی این سازمان را برای هرگونه همکاری با دولت ایران در مبارزه با تروریسم اعلام کرد.

«یورگن اشتاک» در این پیام از طریق پلیس اینترپل تهران (پلیس بین الملل ناجا)، حمله تروریستی و وحشیانه به مراسم رژه اهواز را که منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان شد، محکوم کرد.

دبیرکل سازمان اینترپل همچنین به سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت و با خانواده شهدا ابراز همدردی کرد.

در این پیام آمده است: سازمان اینترپل به شدت این گونه حملات را محکوم کرده و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با نیروی انتظامی و دولت جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم اعلام می دارد.

اشتاک تاکید کرده که این سازمان در حد توان، خود را متعهد به ارائه هرگونه یاری در این زمینه می داند تا از این راه، مرتکبان این عمل شنیع، سریعتر به دست قانون گرفتار شوند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج