شکایت ترنس هاوارد از دنیای مارول تمامی ندارد!
۷۷۸۷۲۹
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
۴۵۱۷
در حالی که دان چیدل خود را با بازی در نقش War Machine در دنیای مارول تثبیت کرد. ترنس هاوارد که این نقش را در «مرد آهنی۲»(۲۰۰۱) ایفا کرده بود. از هیچ کلامی برای نکوهش دنیای مارول فروگذاری نمی‌کند.

دنیای تصویر آنلاین: در حالی که دان چیدل خود را با بازی در نقش War Machine در دنیای مارول تثبیت کرد. ترنس هاوارد که این نقش را در «مرد آهنی۲»(۲۰۰۱) ایفا کرده بود. از هیچ کلامی برای نکوهش دنیای مارول فروگذاری نمی‌کند.

شکایت ترنس هاوارد از دنیای مارول تمامی ندارد!

در مصاحبه‌ایی از هاوارد درباره احتمال تولید یک فیلم مستقل با تک قهرمان War machine پس از تولید «انتقامجویان ۴» پرسیدند، هاوارد پاسخ داد : با این‌که عاشق دان چیدل هستم، اما احساسم به دنیای مارول شفاف است:گورباباشون!

ترنس هاوارد ادامه داد:«می‌دانید نکته بامزه چیست؟ باوجودی که دان چیدل راخیلی دوست دارم و عاشق نقش‌آفرینی او در قالب War Machine هستم،هنوز علاقمندان می‌پرسند که آیا دوباره به دنیای مارول و این نقش بر می‌گردم؟!»

گفتنی است که ترنس هاوارد در سال ۲۰۰۸ و پس از موفقیت بزرگ «مرد آهنی» از این سری فیلم‌ها کناره‌گیری کرد اما بعدها فاش ساخت که اختلافش مالی بوده است.هاوارد به رابرت داونی جونیر تاخته بود و گفته بود که به دوانی دستمزد بالایی برای دنباله «مرد آهنی» پیشنهاد شد و او می‌خواست این دستمزد بالا را میان گروه بازیگران تقسیم کند اما بیشتر مبلغ را برای خودش برداشت. بخش جالب ماجرا آنجاست که ترنس هاوارد مدعی است نخستین بار او بود که برای حضور رابرت داونی جونیر در فیلم جنگید!

همان سال‌ها جان فاورو درباره انتخاب داونی جونیر برای مرد آهنی که احیای دوباره کارنامه بازیگری او نیز بود گفت که به سختی مدیران کمپانی مارول را راضی کرد تا نقش مرد آهنی را به داونی جونیر بدهند چرا که او تازه از مشکلات مربوط به اعتیاد خلاص شده بود. ترنس هاوارد اخیر در «امپایر» نقش‌آفرینی کرده این در حالی است که کمپانی مارول در ده سال اخیر موفق‌ترین فیلم‌های ابرقهرمانی را ساخته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1397/07/09
فقط در مرد آهنی 1 حضور داشت نه 2 ...تشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج