درخواست تعلیق محرومیت کاپیتان پرو رد شد
۷۷۹۰۸۹
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴
۴۲۷۲
 دادگاه فدرال سوئیس اعلام کرد محرومیت دوپینگ «پائولو گوئررو» کاپیتان تیم ملی پرو، همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند.

ایرنا: نشریه فورفورتو روز دوشنبه نوشت: آخرین درخواست استیناف گوئررو بازیکن تیم ملی پرو و باشگاه اینترناسیونال، توسط دادگاه فدرال سوئیس رد شد و این بدان معنا است که این بازیکن تا آوریل سال 2019 نمی تواند فعالیت ورزشی داشته باشد.

بدنبال مثبت اعلام شدن تست دوپینگ گوئررو، فیفا این بازیکن را پس از دیدار تیمش با آرژانتین در روز 17 اکتبر، در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه، به مدت یک سال محروم کرد.

با این حال وکلای گوئررو مدعی بودند که ماده مصرف شده توسط این بازیکن نیروزا نبوده و گوئررو به طور تصادفی چای آلوده به این ماده را نوشیده است.

درخواست تعلیق محرومیت کاپیتان پرو رد شد

نخستین درخواست استیناف گوئررو، محرومیت وی را به یک دوم کاهش داد اما پس از ارائه ادله از سوی سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا)، دادگاه حکمیت ورزش (کاس) با لغو حکم پیشین، آن را به 14 ماه افزایش داد.

با این حال، کاپیتان تیم ملی پرو پس از موافقت فیفا با برداشته شدن موقت محرومیتش، در رقابت های جام جهانی 2018، تیم ملی کشورش را همراهی کرد.

گوئررو در ماه آگوست با قراردادی سه ساله از فلامینگو به اینترناسیونال پیوست اما با توجه به رد درخواست تعلیق محرومیت، همچنان نمی تواند برای تیم جدیدش به میدان برود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج